ОбережнаЯ• 19 октября в 18:48

Чаша раковина, яка стільниця

Хочу такого плану рукомийник в туалет.
Якщо стільницю з керамограніту зробити, як вона кріпиться до стіни, обов´язково тумбу робити?
З чого взагалі стільниці у ванну замовляють, щоб утримувала вологу нормально?
Вакцениро Вона• 19 октября в 22:37
Ответ дляОбережнаЯ
В туалеті руки промити, не вмиватися , думаю не дуже забризкається. Живемо двоє дорослих
Двоє дорослих, маємо чашу - все ок, мені дуже подобається - шалене естетичне задоволення... У нас стоїть на дереві (сосновий щит, лакований) все просто, як Ви і хочете... Якщо колись і зогниє, то легко і дешево замінити... поки за рік змін немає, лакований
Вакцениро Вона• 19 октября в 22:40
Вакцениро Вона• 19 октября в 22:46
автор ОбережнаЯ • 19 октября в 23:08
Ответ дляВакцениро Вона
Дякую, пам´ятаю вашу ванну
На границе• 20 октября в 14:06
Ответ дляТреба підробіток
Искусственный камень.
Если из керамогранита, то нужно делать каркас из профилей и гипса, и его обклеивать плиткой.
Не обов´язково. Можна просто покласти керамограніт зверху на тумбу
На границе• 20 октября в 14:07
Ответ длякультУра
Мне такое нравится, берите камень.
Мы сами делали дерево, портиться, хоть промазывала его.
Це ж у вас щит, не цільне дерево? Він категорично не підходить для вологи.
На границе• 20 октября в 14:23
Ответ дляОбережнаЯ
Так, бачила такі теж. Але захотілося чашу, думала просто отвір в плитці зробити для стоку. А якщо без цих профілів, гіпсокартону, можна тумбу замовити і на неї цю плитку покласти чи провалиться, тріщинами піде?
В мене так і зроблено, дешево і сердито. Вже 6 років в експлуатації, нічого ніде не потріскалось, і в тому році на іншій квартирі. Робили як врізні, так і на стільницю. Показую всі варіанти, може надумаєте інший тип раковини брати. Єдина різниця, що під врізку робили додатково підложку. На останньому фото без підложки, просто керамограніт наверх підвісної тумби.
автор ОбережнаЯ • 20 октября в 14:32
Ответ дляНа границе
Дякую, це те що я хотіла почути. А торці плитки якось маскували? Типу зафарбовували чи як є залишили?
На границе• 20 октября в 15:01
Ответ дляОбережнаЯ
Спочатку дуиала фарбувати, а потім вирішила що мені і так підійде. В мене багато керамограніту на різних поверхнях. На консолі чорний, то і торець фарбувала в чорний. На тумбі під тв на торці металевий профіль під золото. Тут немає жодних правил, робите як вважаєте за потрібне
Треба підробіток• 20 октября в 15:20
Ответ дляНа границе
То, что у вас - это кустарщина.
На границе• 20 октября в 16:52
Ответ дляТреба підробіток
То, что у вас - это кустарщина.
Ну і добре) аби користувачів влаштовувало. Мені подобаються тонкі стільниці. Для мене кустарщина те що ви пропонуєте.