СпайдерВумен• 19 октября в 19:04
Обираю ім´я дитині. Яке краще, по-батькові - Євгеніївна
Результат:
вже голосів:
23 (30.26%)
Аглая
17 (22.37%)
Анжеліка
16 (21.05%)
Агнія
12 (15.79%)
Агнеса
8 (10.53%)
Аделаїда
Паратруперсупер• 19 октября в 19:25
Ответ дляСпайдерВумен
Дивні ви. Це норм сміятися з імен? Ви також регочете, коли знайомитеся з людьми?
Зараз забагато Насть, Ань, Мій, Злат. Може норм що скоро нові імена на зміну підуть
А чого ми дивні? Вам пропонують нормальні імена, такі ж як і ви перелічили, зі своїм особливим вайбом. Пропоную Акуліна, Авдотья, Єфросінія Євгеніївна - норм імена, вибирайте будь-яке
Пез Году Неделя• 19 октября в 19:26
Я назвала доньку одним з ваших імен. Чесно кажучи я не очікувала, що це ім´я буде таким популярним. Мені навіть інколи здається, що це я несвідомо обрала те, що ’літало в повітрі’. Я не жалкую за ім´я, жалкую лиш, що тепер це популярне і кожна 3-5 так зветься.
По темі не підкажу.бо я ніколи на побатькові у виборі імені не орієнтувалася.
СпайдерВумен
• 19 октября в 19:26
Ответ дляАяВсёЗнаю
Батько дитини Євгеній чи Євген?
Саме Євгеній
Хвильоватиша• 19 октября в 19:26
Ответ дляКлевотница
В мене Ніна Дмитрівна правда. Ось 8 років буде в грудні)
А моей 24 октября 11лет будет
Клевотница• 19 октября в 19:27
Ответ дляХвильоватиша
А моей 24 октября 11лет будет
В мене вона одна на всю школу. Зате в її класі 5 Мілан
СпайдерВумен
• 19 октября в 19:29
Ответ дляНевісточка ж
А почему все на А?
Такі подобаються
Не за Будка• 19 октября в 19:31
:Мені здається гарно б поєднувалося ім´я з буквою ’Р’: Ірина, Марія, Марина, але це справа смаку.
Рассказница• 19 октября в 19:38
Ответ дляИграйМойГормон
Татьяна Евгеньевна
только не Татьяна всю жизнь не везучее имя - мученица , я Татьяна , никогда не знала счастливых Татьян среди знакомых
Шикаю і викаю• 19 октября в 19:41
Мені чомусь теж відгукнулось Ніна, Інна, Ліна звучить з по-батькові. А взагалі, обирайте що вам подобається. Мені жодне з ваших імен не сподобалось, і я б так не назвала нізащо, навіть якщо б уся Порадниця мене переконувала. Я хотіла назвати доньку Олександра (на честь мами) або Катерина (моє улюблене жіноче імʼя), але народився син Михайлик)). І мені було все одно, яке у нього по-батькові, і що Михайликів десяток на кожному кроці, моєму вже 13. Чоловік хотів назвати Артур або Єлісей, я сказала, що тільки через мій труп))
ИграйМойГормон• 19 октября в 19:41
Ответ дляРассказница
А Виктории все очень счастливые???
Тоже есть разные, везде есть разные люди с одинаковым именем
Шикаю і викаю• 19 октября в 19:41
Ответ дляРассказница
Я Татьяна, не люблю свое имя, хотя знаю очень и очень счастливых Татьян))
Рассказница• 19 октября в 19:42
Ответ дляИграйМойГормон
А Виктории все очень счастливые???
не знаю я пишу о себе
ИграйМойГормон• 19 октября в 19:43
Ответ дляРассказница
не знаю я пишу о себе
Вон сверху пишут есть очень счастливые Татьяны
Шикаю і викаю• 19 октября в 19:43
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Степанида
Тут бы подошло отчество Кіндратівна)
Не стесняюсь• 19 октября в 19:43
Ответ дляСпайдерВумен
Не с имени смеемся, а с вас) неужели Вы не видите что звучит комично? К такому отчеству нужно лаконичное имя: Нина, Ольга, Татьяна, Анна…а не Анжелика или Аделаида) это ваш ребенок и ваше дело, но Вы же пришли на советчицу за советом…
Шикаю і викаю• 19 октября в 19:46
Ответ дляСпайдерВумен
Такі подобаються
Если хотите на А, то Анна, Алина. У подружки Анита. Может еще Алиса
Рассказница• 19 октября в 19:47
Ответ дляИграйМойГормон
я пишу о себе и своих знакомых 2х подругах , вместо счастья у нас было полный пи- ец , одна бездетная , другая больная и я тоже с большими проблемами , не хочу прсто портить тему советую , имя Татьяна старое очень с древних веков оно притягивает негатив и все плохое выберите сами имя ,зачем вам чужие имена
БоХатая• 19 октября в 19:53
Ответ дляРассказница
Удалено администрацией...
Дама-мадама• 19 октября в 20:03
Як на мене, обирайте ім´я, де немає звука й, бо в Євгеніївні їх аж два: в Є і в Ї. І стикування на межі ім´я/по-батькові зі звуком й мені не дуже подобається, типу АглаЙа ЙевгеніЙівна.