ПешитеБесАшипок• 19 октября в 21:04

Дуже потрібен шаблон пояснювальної записки вчителю фізкультури

Допоможіть
Сладко-соленая• 19 октября в 21:05
А що хочете пояснити?
Слава Українi• 19 октября в 21:05
Ось універсальний шаблон пояснювальної записки для вчителя фізкультури — можеш просто вставити свої дані 👇

⸻

Пояснювальна записка

Від: ___________________________
(П.І.Б. учня / учениці, клас)

Кому: вчителю фізичної культури

⸻

(П.І.Б. вчителя)

Дата: ___________________

⸻

Пояснювальна записка

Повідомляю, що я(моя дитина) ___________________________
(П.І.Б. учня/учениці) не відвідував(ла) урок(и) фізичної культури
___ ____________ 20__ року через ____________________________
(вказати причину — погане самопочуття, хворобу, довідку від лікаря, травму, інше).

Прошу врахувати цю причину та дозволити не брати участь у заняттях з фізичної культури у зазначений день.

Підпис: _____________________
(учня / батьків / опікунів)

⸻
Сяду на шию, дорого!• 19 октября в 21:06
Що складного? Зверху шапка, кому, від кого. Потім назва - поясн.записка і в тексті пишете те що хочете.
Доктор Варвар• 19 октября в 21:06
Своїми словами напишіть

Який ще шаблон ? Ви прямо як на оцінку готуєте ту записку. Хоча ви школу давно закінчила сама
Несу пургу• 19 октября в 21:06
В Гугл вводите ’шаблон пояснювальної записки’ і... там будуть приклади пояснювальних записок. Неймовірно,справді.
автор ПешитеБесАшипок • 19 октября в 21:06
Ответ дляДоктор Варвар
Своїми словами напишіть

Ну чкими словами
А вони перевірять і потім вони суті записку директора а директор так почитай
Сяду на шию, дорого!• 19 октября в 21:07
Ответ дляПешитеБесАшипок
Ну чкими словами
Що ви хотіли цим набором слов сказати?
Доктор Варвар• 19 октября в 21:07
Ответ дляПешитеБесАшипок
Ну чкими словами
Кого вони будуть перевірять і де ? Принесуть вашу записку директору школи? Нашо ?
Слава Українi• 19 октября в 21:08
Ответ дляПешитеБесАшипок
Ну чкими словами
Теперь понятно, зачем вам шаблон
Доктор Варвар• 19 октября в 21:08
Ответ дляСлава Українi
Теперь понятно, зачем вам шаблон
Да - таким нужен шаблон точно. Правильно сообразила мамка
автор ПешитеБесАшипок • 19 октября в 21:08
Ответ дляДоктор Варвар
Я вже уявляю як я напишу записку а він буде це до директора школи почитати і посміятися із моєї записки
Сяду на шию, дорого!• 19 октября в 21:09
Ответ дляПешитеБесАшипок
Що ви хочете пояснювати? Відсутність чи пояснення по якійсь події?
автор ПешитеБесАшипок • 19 октября в 21:09
Ответ дляДоктор Варвар
Як мені в тексті написати що завтра дитина щоб сиділа на лавці
Доктор Варвар• 19 октября в 21:09
Ответ дляПешитеБесАшипок
Вам зайнятися нічим? Нашо ви такі фантазії стрьомні продукуєте у своїй голові?
Ответ дляСяду на шию, дорого!
А дитина завтра піде в школу я не хочу щоб вона бігала на уроці фізкультури тому що вона протягнула шию
Я таке знаю• 19 октября в 21:10
Ответ дляПешитеБесАшипок
Ну чкими словами
Важке навчання у вас было, одразу відчувається
Бабуся Бетман• 19 октября в 21:12
Тяжко Вам записки даються. Може джпт допоможе і зрозуміє вашу проблему.
Моторошні троянди• 19 октября в 21:22
Ответ дляПешитеБесАшипок
Матерь Божья
фан L.O.S.T.• 19 октября в 21:35
Ответ дляПешитеБесАшипок
Так і пишете: прошу звільнити мою доньку (сина) від уроку фізкультури у звязку з поганим самопочуттям.
Мию вікна у мороз• 19 октября в 23:07
Не пишіть багато слів. То не ваше . Напишіть : ’ Нехай сидить на лавці’ . Мама . Підпис