Галя із Дарниці• 19 октября в 23:25
Ви змінились за 10 років?
Гортала фото і тут знайшла свою фотку, 10 рівної давнини. Які ж величезні щоки в мене були і як це я їх не помічала. А ще жахливий макіяж, та одяг без смаку. А ви собі подобались 10 років тому?
Незнакомлюся• 17 ноября в 00:10
10 лет и 20 лет назад была красотка, тогда этого вообще не понимала
Творю чудеса• 20 ноября в 08:55
Ответ дляЛасковая_львица
У мене така реакція була в минулому році коли фейсбук однокласницю підкинув.
Нам в цьому році 41.
А на фото 39.
Я була в шоці.
Правда там 3 чи 4 дітей.
Но всерівно надіюся я буду краще виглядати навіть в 80.
Нам в цьому році 41.
А на фото 39.
Я була в шоці.
Правда там 3 чи 4 дітей.
Так она может на котиках, наличие детей роли не играет