Пи Пи Пилюля• Изменено 20 октября в 11:38
Бережіться з 20 по 30 жовтня
З 20 по 30 жовтня Марс разом з Ліліт у знаку Скорпіон. Плюс поруч зірка Алголь. Це дуже небезпечний період, в який активуються усі маргінальні особистості- маньяки, наркомани,алкоголіки, убивці. Дуже зросте сексуальна агресія, тому бережіться насильництва. В цей період Не ходіть вечорами самі чи глухими вулицями, будьте обачними. Буде багато каліцтв, фізичних пошкоджень. Наприклад,я учора тікала серед білого дня від наркомана. Київ, центр міста. Я виходила з аптеки і він погнався за мною зі страшним обличчям, бо він хоче тр.ся. Не відпускайте дітей вечорами. за 44 роки на мене ніхто ніколи ніде не нападав.
Особливо берегтися Тільцям, Скорпіонам. Хоча 2 дні тому мою подругу (Стрілець) зненацька покусала собака. Лежить в лікарні. Напала вдень в такому місці,що й не очікувала. Там ніколи собак агресивних не було.
Просто 10 днів побережіться. Н провокуйте психічно хворих чи неврівноважених,агресивних людей. Це період,коли просто ліпше промовчати.
cTpawHoegeJIo• 20 октября в 11:43
Я уже вышел на охоту) Раз, два, три, четыре, пять. А сегодня кого-то я буду ....)))
Черный Ловелас• 20 октября в 11:40
З 20 по 30 жовтня Марс разом з Ліліт у знаку Скорпіон. Плюс поруч зірка Алголь. Це дуже небезпечний період, в який активуються усі маргінальні особистості- маньяки, наркомани,алкоголіки, убивці.
Я как раз тот самый алкоголик-маргинал-маньяк активизируюсь, спасайтесь кто может.
Пи Пи Пилюля
• 20 октября в 11:40
Ответ дляЖинси на дитину
Так вчера ж еще 19 было.
воно працює +- 2 ні.
Пи Пи Пилюля
• 20 октября в 11:41
Ответ дляНевгамовна Бу
Після 30 числа буде легше?
так.
Неначасі• 20 октября в 11:41
Ответ дляНевгамовна Бу
Після 30 числа буде легше?
Опалення включать
Пи Пи Пилюля
• 20 октября в 11:42
Ответ дляНеначасі
А навіщо ви того наріка зачепили, чому не змогли промовчати?
ви ненормальна? я вийшла з аптеки і навіть не очікувала. я купувала матері ліки.
Неначасі• 20 октября в 11:42
Ответ дляПи Пи Пилюля
Я?
Лівий Локіть• 20 октября в 11:45
Ответ дляНеначасі
Хто така Ліліт?
Вы сериал «Сверхестественное» не смотрели?
Неначасі• 20 октября в 11:44
Ответ дляЛівий Локіть
Ні
Автор звідти?
Лівий Локіть• 20 октября в 11:44
Ответ дляПи Пи Пилюля
Почему-то он выбрал вас…совпадение?
Неначасі• 20 октября в 11:44
Ответ дляЛівий Локіть
Почему-то он выбрал вас…совпадение?
Гляньте на нік автора
Пи Пи Пилюля
• 20 октября в 11:44
Ответ дляЛівий Локіть
Почему-то он выбрал вас…совпадение?
посміємся разом 30 жовтня.
Ашолюдискажуть• 20 октября в 11:45
Мы видим звезды, многие из которых уже погасли, потому что свет от них движется со скоростью около 300 000 км/с и ему нужно время, чтобы достичь Земли. Мы видим ’фотографию’ далекого прошлого звезды, и если она давно погасла, мы узнаем об этом только спустя много лет, а иногда даже веков, когда ее свет перестанет к нам доходить.
Какие Лилит в Минотавре, какие Коза в Овцероге?
Неначасі• 20 октября в 11:45
Ответ дляПи Пи Пилюля
посміємся разом 30 жовтня.
А 30 щоць цікаве в аптеці роздаватимуть?
Карма хамелеона• 20 октября в 11:46
Ответ дляcTpawHoegeJIo
Показывайте свое фото, чтобы обходить вас десятой дорогой)
Невгамовна Бу• 20 октября в 11:46
Ответ дляПи Пи Пилюля
посміємся разом 30 жовтня.
Я вам вірю, можливо тому, що у самої дуже важкий період. Щоправда почався в вересні, і ніяк не вирішиться хоч трохи.
Nathalie27• 20 октября в 11:46
Ответ дляЛівий Локіть
Почему-то он выбрал вас…совпадение?
Зазвичай подібні напади - це реально випадковості, а не завчасно спланований прорахунок. Жертва ні в чому не винна. Просто опинилася не в той час не в тому місці.
Карма хамелеона• 20 октября в 11:46
Ответ дляЧерный Ловелас
Прям не сайт, а сборище маньяков 😈
cTpawHoegeJIo• 20 октября в 11:48
Ответ дляКарма хамелеона
Если покажу свое фото, будете наоборот ходить там где я охочусь
Ля какая Вы хитрая)))
Карма хамелеона• 20 октября в 11:47
Ответ дляПи Пи Пилюля
Напишите адрес аптеки
Пи Пи Пилюля
• 20 октября в 11:48
Ответ дляНевгамовна Бу
поєднання з 22 вересня по 4 листопада, але з 20 по 30 у Скорпіоні. а це срака повна.це найнебезпечніший період
Карма хамелеона• 20 октября в 11:48
Ответ дляНеначасі
Похоже, уже раздают
Мозговая пилочка• 20 октября в 11:48
Ответ дляНевгамовна Бу
Після 30 числа буде легше?
Да, маньяки впадут в зимнюю спячку
Пи Пи Пилюля
• 20 октября в 11:49
Ответ дляNathalie27
таких періодів зараз буде повно. На куму в суботу біля церкви теж напав наркоман. лівий берез Києва. Нічого подібного ніколи не було.Щось дуже багато співпадінь.