Ворожу на каві• 20 октября в 12:56
Після ламінування вій стали випадати свої.
Це майстер винна чи просто не моя процедура?
Курочка-чубаточка• 20 октября в 12:56
ламинация ресниц - это самая идиотская трата денег из всех возможных
Докладальниця• 20 октября в 12:58
Ответ дляКурочка-чубаточка
Не тільки ця процедура, їх багато. Ще нарощування нігтів, вій, яке незабаром заборонять через те що шкодить здоров´ю. І тд. Люди хочуть заробляти, придумають ще щось.
Докладальниця• 20 октября в 13:02
Автор, хто перевіряє склад препаратів, якими проводиться процедура, ви бачили сертифікат? Хто перевіряв стерильність, якими препаратами, засобами, проводиться обробка, перед тим як лізти вам в очі?
Мост_Устал• 20 октября в 13:11
Вообще-то наши ресницы регулярно выпадают ( обновляются) Составами для лами можно сжечь ресницы, и это будет видно , но чтоб от лами они выпадали, я такого не знаю
Мост_Устал• 20 октября в 13:19
Ответ дляКурочка-чубаточка
Для вас идиотская трата денег?
Не говорите за всех
Проработник• 20 октября в 14:50
Ответ дляМост_Устал
а если выбрали валик из сильным изгибом и сильно загнули?