Пускаю бісики• 20 октября 2025

Чому філлери, губи ботокс стало у нас нормою?

Це страшно. Так мало натуральних жінок, особливо дівчата молоді страшне з себе роблять. Для прикладу. Захожу періодично в одну аптеку біля дому, там працює аптекарка, молода дівчина. Гарна дуже шкіра чиста. Гарні риси обличчя. І от на днях прийшла а вона собі наколола губи на пів обличчя. Губи були тонкі, і взагалі мілкі риси обличчя. І такому типажу африканські губи не підходять. І вона вмить стала страшною. Хто це все пропагує серед молоді? Невже це чоловіки таке просять? Це не моє діло звичайно, але шокувало просто. І вийдеш на вулицю. Багато хто з філоераии, їх дуже видно, лиця важкі набряклі. Для чого це все? Просто навчіться хоча посміхатися і лице зразу приємне, а не робити це все
Рекламама• 20 октября 2025
Ответ дляПускаю бісики
Все одно. Воно вже не буде як колись
І що?
В мене волосся фарбоване. Теж не буде як колись
Форточка• 20 октября 2025
Ответ дляПускаю бісики
Все одно. Воно вже не буде як колись
Може, автор людям подобається процес? Заганяти, потім розчиняти. Там десь тема є як вії в жінки випадають після ламінування.
Рекламама• 20 октября 2025
Ответ дляФорточка
Можна але навіщо це потрібно? Ви створюєте собі геморой.
Я лиш про те що це індивідуальна справа кожного.
Вчора була тема як порадниця давала поради молодій колезі що треба дитину народжувати.
Там їй знатно навалили що лізе не в свою справу
Тут тема аналогічна.
Кожна людина індивідуальна і має право робити зі своїм тілом що захоче
Форточка• 20 октября 2025
Ответ дляРекламама
Тут тема аналогічна.
Як і кожна людина має право, мати свою думку, стосовно тих варенечних губ і брєжневскіх брів. Це неестетично, негарно і шкідливо. Від того що я так вважаю,нікому гірше не стало.
Тріль!• 20 октября 2025
Ответ дляПускаю бісики
Гроші ці краще на щось інше витратити , ніж кормити косметологів, які з тебе роблять чудовисько. Зви
І косметологи часто чудовиська. Заколоті обличчя, як неживі. І ці губи....
Мене аж тіпає, як кажуть губки підколоть
автор Пускаю бісики • 20 октября 2025
Ответ дляРекламама
Тут тема аналогічна.
Ви праві, якщо б я підійшла до дівчини і сказала б їй в лице. Це була б аналогічно ситуації як з темою про дитину. Я зараз обговорюю це на форумі. Це інше
Тріль!• 20 октября 2025
Ответ дляФорточка
Все це заганяється під шкіру, у ваше тіло.
А потім клепка появляється і прибирають губи, а вони розтягнуті і як ус над верхньою, тінь падає чи що
Форточка• 20 октября 2025
Ответ дляТріль!
Це ходяча реклама її роботи.
автор Пускаю бісики • 20 октября 2025
Ответ дляТріль!
Я розумію що це їх заробіток. Чим більше вона ввіллє мл тим більше дівчина заплатить.
Тріль!• 20 октября 2025
Ответ дляРекламама
Мені колись казали що як буду губи фарбувати - свої бліді стануть.
А якщо волосся - то воно зіпсується
Згадала, бабуля колись просила
Доця, не крась брови. Ти наче хата підведена))
Форточка• 20 октября 2025
Ответ дляРекламама
А якщо волосся - то воно зіпсується
Доля правди в цьому є. Все залежить від якості фарби і майстра хто волосся фарбує.
побольшомусекретику• 20 октября 2025
Прийшла я якось на прийом до лікарки приватної, а вона така наколота, що я не розуміла, що вона мені каже. Реально, сиділа і перепитувала кожне речення, такий крінж. А вона ж вважає себе гарною. Більше до цієї лікарки не ходила.
Рекламама• 20 октября 2025
Ответ дляФорточка
Можна ще подібну тему створити про жіночі тіла з целюлітом і зайвою вагою
Форточка• 20 октября 2025
Ответ дляРекламама
Це різні речі, шкода що ви не вбачаєте різницю поміж фізіологією і штучним наповненням власного тіла, на якому індустрія заробляє гроші. Целюліт це не вибір це природній стан тіла, якого можна позбутись за бажанням, як і зайвої ваги.
Чумачечая Весна• 20 октября 2025
Вы седину закрашиваете? Кремом пользуетесь? Тональным? Ногти красите? Чем это все отличается от описанных вами процедур? Все это позволяет продлить молодость или выглядеть более трендово. Да есть перегибы. Но поверьте если делать все с умом, ни у кого даже мысли нет, что ваш внешний вид это не удивительные гены, а инвестиции в косметологию.
Да ладно• 20 октября 2025
Моя соседка сказала об этом следующее: ’Если у тебя губки не наколотые, то значит ты... наркоманка!’ Где связь? Не знаю! Если это адресовалось мне, то я даже не курю.
Садова гойдалка• 20 октября 2025
Ответ дляПускаю бісики
Ні, ви помиляєтеся. Чоловікам це не треба. Ці покращення
Да я тоже так думала
А сейчас вот обратила внимание ну не сильно то на меня обращают внимание.
Не так как в юности
Потому что я себя не подаю как на продажу. Да и не хочу этого.
Но получается чтобы знакомиться это что нужно макияж, декольте, юбку…?
А просто быть собой уже недостаточно? Иметь чистую кожу, блестящие волосы и хорошую фигуру?
Добра всем!• 20 октября 2025
бред какой то - у кого у нас))? У меня другая норма. Пусть делают что хотят-плевать.
автор Пускаю бісики • 20 октября 2025
Ответ дляДа ладно
Правильно, ви гроші не косметологам носите, а наркобаронам. Ржу, немогу.
Да ладно• 20 октября 2025
Ответ дляПускаю бісики
Вот так.
Шкідлива молекула• 20 октября 2025
Автор, смотрите на цирк уродов безплатно
В кого тако було• 20 октября 2025
Как ни крути,но когда ты без наколок,губ и ресниц,то иногда бывает неловко. Недавно мой муж начал пялиться на девушку,с губами,волосами итд. ,я специально заняла потом за ней очередь,говорю чтобы рассмотрел,внутри я чувствовала себя не очень
Полюю на дрони• 20 октября 2025
Ответ дляСадова гойдалка
Да меня это тоже удивляет
И очень жалко молодых девушек
Что с ними потом будет?
Они не думают

А ещё я понимаю, что и мужчины уже привыкли к такому фотошопу наяву
Мне сейчас придётся на свидания ходить
И о, боже! У меня есть морщины
Эти сарказм

Мне кажется сейчас в Украине будет проблематично найти нормального мужчину

Который бы полюбил нормальную симпатичную женщину без улучшений
если у вас офигенная талия, морщины не заметят
Садова гойдалка• 20 октября 2025
Ответ дляПолюю на дрони
У меня хорошая фигура, но я прямоугольник по фигуре
Так что с талией не очень
Зато ноги от ушей
Но и толку если они в брючках
Полюю на дрони• 20 октября 2025
Ответ дляПускаю бісики
ви з тих хто в 55 піде на підтяжку?
автор Пускаю бісики • 20 октября 2025
Ответ дляВ кого тако було
Я теж пялюся на таких, хоч я жінка. Бо вони реально чудні ці дівчата і смішні з тими перекачагими губами. А воно сидить і така важна краля з кам´яним обличчям. Може і ваш того дивиться на них бо не розуміє як таке з себе можна зробити