Люблю пиво• 20 октября в 13:13
На 7 акушерському тижні вагітності не бачить УЗД плід
29 серпня перший день останніх місячних
13 вересня відбулось зачаття,я більше ніж впевнена бо до і після цього ПА не було.
Пішла 14 жовтня на УЗД в Геном,лікар каже вагітність є,але плода і мішечка я не бачу.
Тобто якщо акушерський строк це 7-й тиждень,якщо прям по зачаттю 4 тижня.
Типу приходьте через тиждень.
І каже мені на такому ранньому строку тест не покажу вагітності,типу я щось не те побачила на тесті)))
30 вересня робила тест і потім через тиждень,бліді але вже 2 полоски були
Я щось не розумію)в кого таке було?чи правда ще зарано було йти на УЗД ?Просто якось не хочеться щось проґавить..,є тут спеціалісти?чи просто навчені життєвою ситуацією?….,подільться вашими думками
Типу приходьте через тиждень.
После шести ни-ни• 20 октября в 13:15
Та ні, в 7 тижнів вже як мінімум ПЯ мали б побачити. А ви ХГл здавали? В трубах дивилися?
Помилуйте мадам• 20 октября в 13:15
Узд показує вагітність на ранніх строках, якщо вона є. Лікар не хоче просто вас засмучувати
Люблю пиво
• 20 октября в 13:16
Ответ дляПосле шести ни-ни
Не здавала
Люблю пиво
• 20 октября в 13:20
Ответ дляКатастрофа
Що прогавити? Навіщо лишній раз облучати плід ?
Пусте плідне яйце проґавити,про таке чули?
Люблю пиво
• 20 октября в 13:21
Ответ дляЯ пані прохана...
хгч в динаміці
Наявність плідного яйця це не підтвердження вагітності?
Люблю пиво
• 20 октября в 13:22
Ответ дляПосле шести ни-ни
В матці плідне яйце,в яйці ще не баче плоду та мішечка
После шести ни-ни• 20 октября в 13:23
Ответ дляЛюблю пиво
Ембріон не візуалізується. Це не дуже добре, але всяке буває, повторіть за тиждень, думаю це крайній термін вже.
Поміркована думка• 20 октября в 13:23
Ответ дляЛюблю пиво
Як його можна прогавити?
Прийдіть через тиждень, та й усе.
Люблю пиво
• 20 октября в 13:23
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
У меня на 8 неделе ещё не видели, через 1 неделю было видно
8 неделе акушерская или по УЗИ восьмая?
Люблю пиво
• 20 октября в 13:26
Ответ дляПоміркована думка
Як його можна прогавити?
Прийдіть через тиждень, та й усе.
Проґавити в строк допустимий для медикаментозного аборту наприклад якщо воно пусте….
Якщо його побачать пізніше набагато,я так розумію процедури можуть бути набагато неприємніші….
Люблю пиво
• 20 октября в 13:29
Ответ дляПосле шести ни-ни
От і мені це не сподобалось і що лікар начеб то дуже хвалений,а почав мені казки якісь про тест розказувати. Що на такому ранньому строці ви б нічого не побачили.
Бо першу свою вагітність я побачила через три дні затримки чіткі,на самому дешевому тесті.
Куда_бежать• 20 октября в 13:30
Не хочу вас засмучувати,але пройшла на 7-8 тижні через анембріонію-коли пусте яйце,ще була зв,це все між вагітностями.Так буває.
ДваДваВісім• 20 октября в 13:30
Ответ дляКатастрофа
Узд нічого не облучає
ИМХОля• 20 октября в 13:31
Ответ дляКатастрофа
Чим?
После шести ни-ни• 20 октября в 13:32
Ответ дляЛюблю пиво
Вас Краснов дивився?
Люблю пиво
• 20 октября в 13:32
Ответ дляКуда_бежать
Ви мене не засмутите,я доросла жінка і готова вже до всього….
Дякую що поділилися досвідом
Куда_бежать• 20 октября в 13:33
Ответ дляЛюблю пиво
Дякую що поділилися досвідом
Переробіть в іншому місці УЗД.Треба розуміти,що робити далі,це ваше здоровʼя.
Люблю пиво
• 20 октября в 13:34
Ответ дляПосле шести ни-ни
Вас Краснов дивився?
Наступний по рангу після нього)
После шести ни-ни• 20 октября в 13:34
Ответ дляЛюблю пиво
Якщо у вас СА був лише 13.09, то наразі 7 акушерських тижнів. На цьому терміні вже не роблять медикаментозний.
ТОж здавайте ХГл з інтервалом 48 годин і якщо він більше 1000 ОД - йдіть на УЗД за тиждень
Люблю пиво
• 20 октября в 13:36
Ответ дляПосле шести ни-ни
Дякую за пораду
После шести ни-ни• 20 октября в 13:39
Ответ дляЛюблю пиво
Дякую за пораду
Най щастить і все обійдеться.
Дива дійсно буває, оно в нас зараз яскравий приклад з пацієнтами, з якими б´ємося понад півтора роки за вагітність.
Люблю пиво
• 20 октября в 13:40
Ответ дляПосле шести ни-ни
Най щастить і все обійдеться.
🙏🙏🙏
Мамин тріль• 20 октября в 14:07
Ответ дляЛюблю пиво
Так беременность никто не отрицает, она просто сердцебиения не видит , вы рано на УЗИ пошли