Цідило правди• 20 октября 2025

Дівчата, знаю що знаєте все, може тут є лікар гінеколог

Ситуація: рясні місячні, набряки, німіють руки, болі в поясниці. Іду до сімейного, здаю кров. Результати нижче. Лікар каже, що аналізи погані потрібно УЗД і гінеколог, але він буде з наступного тижня і ситуація чекає. Пишу гінекологу, гінеколог каже, що ситуація погана і треба вже на УЗД і на огляд, і взагалі бажана госпіталізація при таких показниках крові. Тепер потрібна третя думка. Бо я заплуталась і що робити не знаю
автор Цідило правди • 20 октября 2025
Ответ дляЧебураха з перцем
Возможно, просто может еще внутреннее кровотечение есть.
Но очень нехорошие анализы, чтоб сидеть, а не лечить.
Зрозуміло, дякую, зараз буду шукати лікаря, який може прийняти вже
Однозначно• 20 октября 2025
Ответ дляЦідило правди
їдьте у приймальне
СКИБИДЫШь• 20 октября 2025
Ответ дляЦідило правди
а чем вас скорая не вариант? - звоните они вас отвезут - вам уже нужен стационар
Цирк на дроті• 20 октября 2025
Беріть консультацію онлайн (платформ башато), обирайте лікаря, що може виписувати рецепти. Нехай сформує Вам направлення до стаціонару і бігом туди.

Або, якщо влаштовує та лікарня, куди швидка возить, - викликайте швидку. Кажіть, що кровить і ходити вже не можете. Нехай везуть по швидкій.

Тут терміново треба компенсувати дефіцит. Все Ваше тіло зараз страждає дуже.

От прямо бігом сьогодні.
автор Цідило правди • 20 октября 2025
Ответ дляЦирк на дроті

От прямо бігом сьогодні.
Дякую ♥️
Да, я блондинка!• 20 октября 2025
Ответ дляЦідило правди
Лікар каже, що аналізи погані потрібно УЗД і гінеколог, але він буде з наступного тижня і ситуація чекає. Це цитата з посту.
Це ви зібрались чекати талончик на безкоштовний прийом?
автор Цідило правди • 20 октября 2025
Ответ дляДа, я блондинка!
Ні, це взагалі чекати лікаря УЗД, який буде в середу, але вже я їду в Ковель до гінеколога, дякую
Elena_Kiev_Solomenskiy• 20 октября 2025
Ответ дляЦирк на дроті

От прямо бігом сьогодні.
как о ни, бл, смеются эти поганые врачи, когда приезжает подобная пациентка по скорой. я вам дословно процитирую ’она хочет свои проблемы решить за наш счет’. Очнеь жалею, что не записала ФИО этого мудака.
Сама купляю квіти• 20 октября 2025
Ответ дляЦідило правди
Все ок, тільки набряки сильні
Бегом в лікарню. У вас нирки відмовляють, наступне серце.
Дивне створіння• 20 октября 2025
Ответ дляКоварная Зая
гемоглобин 52?
Нижче норми.
Дивне створіння• 20 октября 2025
Ответ дляЦідило правди
До терапевта зверталися, каже чекати середу, щоб зробити УЗД матки і дала на завтра направлення на фертин, б12 і фолієву.
Починайте вже піднімати рівень гемоглобіну.