Цідило правди• 20 октября в 13:40

Дівчата, знаю що знаєте все, може тут є лікар гінеколог

Ситуація: рясні місячні, набряки, німіють руки, болі в поясниці. Іду до сімейного, здаю кров. Результати нижче. Лікар каже, що аналізи погані потрібно УЗД і гінеколог, але він буде з наступного тижня і ситуація чекає. Пишу гінекологу, гінеколог каже, що ситуація погана і треба вже на УЗД і на огляд, і взагалі бажана госпіталізація при таких показниках крові. Тепер потрібна третя думка. Бо я заплуталась і що робити не знаю
Да, я блондинка!• 20 октября в 13:43
Запальний процес.
Звісно краще УЗД зробити вже сьогоднв
Сирожено_пирожено• 20 октября в 13:43
в чат жпт закиньте с симптемами.в промте добавьте level pro
Да, я блондинка!• 20 октября в 13:44
Цікаво. Сімейний і гінеколог вам в один голос кажуть в лікарню.
Яку третю думку ви очікуєте від порадниць?
Коварная Зая• 20 октября в 13:44
гемоглобин 52?
автор Цідило правди • 20 октября в 13:44
Ответ дляДа, я блондинка!
Сімейний каже що ситуація чекає
автор Цідило правди • 20 октября в 13:45
Ответ дляКоварная Зая
гемоглобин 52?
Так
Коварная Зая• 20 октября в 13:45
Ответ дляЦідило правди
Так
вам бы в больницу. срочно. прямо сейчас.
Да, я блондинка!• 20 октября в 13:46
Ответ дляЦідило правди
Сімейний каже що ситуація чекає
В старпості написано що каже аналізи погані потрібні УЗД і гінеколог
Однозначно• 20 октября в 13:47
Ответ дляЦідило правди
Так
це критично низький , прям критично . доньку 8 років вже в лікарню клали при 90 гемоглобіні , а ви доросла і 52
Фенте Фря• 20 октября в 13:50
при такому гемоглобіні моїй мамі робили переливання крові
автор Цідило правди • 20 октября в 13:50
Ответ дляДа, я блондинка!
Лікар каже, що аналізи погані потрібно УЗД і гінеколог, але він буде з наступного тижня і ситуація чекає. Це цитата з посту.
Однозначно• 20 октября в 13:50
Виражена залізодефіцитна анемія (дуже низький гемоглобін, гематокрит, MCV, MCH, MCHC).
Ознаки вірусної інфекції або зниження нейтрофілів на тлі анемії.
Кістковий мозок активно реагує (підвищені тромбоцити).
Негайно зверніться до терапевта або гематолога.

Здати:Феритин, сироваткове залізо, трансферин, В12, фолієву кислоту.
Аналіз на приховану кров у калі (щоб виключити втрату крові).
автор Цідило правди • 20 октября в 13:52
Ответ дляОднозначно

До терапевта зверталися, каже чекати середу, щоб зробити УЗД матки і дала на завтра направлення на фертин, б12 і фолієву.
Мюллерная• 20 октября в 13:52
Таксі і швидко в приймальне відділення гінекології. Там зроблять узд і огляд.
Однозначно• 20 октября в 13:53
Ответ дляЦідило правди
з таким гемоглобіном треба обов´язково ще й до гематолога , майже першочергово
СКИБИДЫШь• 20 октября в 13:54
Ответ дляЦідило правди
у вас сейчас кровотечение есть маточное?
Добрая свекровь• 20 октября в 13:55
Рясные месячные это по специальности семейного врача или гинеколога? Вам гинеколог говорит делать узи сейчас значит делайте сейчас. Идите в приемное отделение, вас там и осмотрят и процедуры сделают какие надо. Если надо положить - положат
Сама купляю квіти• 20 октября в 13:57
Ответ дляЦідило правди
У вас зараз кровотеча. Можете прямо зараз визивати швидку допомогу, вас одразу заберуть в стаціонар.
Чебураха з перцем• 20 октября в 13:58
С таким гемоглобином - срочно к врачу, у нас бы уже была госпитализация или переливание эритроцитарной массы.

Похоже на железодефицитную анемию + возможный вирусный процесс — лимфоцитоз, нейтропения.

Я б не ждала, а прямо бежала по врачам.
А какая еще клиника? С чего началось, как долго?
автор Цідило правди • 20 октября в 14:00
Ответ дляСКИБИДЫШь
Ні, тільки місячні мажуться, але вже два тижні як і протягом двох тижнів були дуже рясні, сімейний лікар сказала чекати закінчення місячних, а тоді до лікаря
СКИБИДЫШь• 20 октября в 14:01
Ответ дляЦідило правди
к сожалению вам нужно срочно под капельницы и скорее всего делать чистку ! вы в какой стране?
СКИБИДЫШь• 20 октября в 14:01
Ответ дляЦідило правди
о..ть...не встать ! это где такое?
автор Цідило правди • 20 октября в 14:01
Ответ дляСКИБИДЫШь
В Україні, але в гостях у батьків, а тут лікарі жах
автор Цідило правди • 20 октября в 14:02
Ответ дляСКИБИДЫШь
о..ть...не встать ! это где такое?
Західна Україна, Волинська обл
Чебураха з перцем• 20 октября в 14:03
Ответ дляЦідило правди
А кал? такая анемия - это не просто мажутся, у вас уже угроза жизни.

уровень гемоглобина 5.2 г/дл (при норме 11–16) очень тяжёлая анемия.
кровь переносит в 2–3 раза меньше кислорода, чем нужно органам;
мозг, сердце и другие органы страдают от кислородного голодания (гипоксии);
может развиться сердечная недостаточность, обмороки, аритмии, коллапс — вплоть до угрозы жизни, если ничего не делать.

Вот прямо срочно к врачам
СКИБИДЫШь• 20 октября в 14:03
Ответ дляЦідило правди
начните принимать хоть этамзилат ! но вам нужно срочно вызывать скорую и они вас отвезут по ургенту в примимающий род дом
автор Цідило правди • 20 октября в 14:05
Ответ дляЧебураха з перцем

Вот прямо срочно к врачам
Все ок, тільки набряки сильні
СКИБИДЫШь• 20 октября в 14:05
Ответ дляЧебураха з перцем

Вот прямо срочно к врачам
тут не в кале дело - там или миома или гормональный сбой и эндометрий нарос - нужно чистить и поднять гем.и железо капельно а это дней 10 в стационаре
СКИБИДЫШь• 20 октября в 14:06
Ответ дляЦідило правди
Все ок, тільки набряки сильні
вы хоть мочегонное не пейте от отеков! езжайте в больницу - ожидания узи и сдача тех анализов вам уже ничего не даст - вас нужно на кресле смотреть
Чебураха з перцем• 20 октября в 14:06
Ответ дляСКИБИДЫШь
Возможно, просто может еще внутреннее кровотечение есть.
Но очень нехорошие анализы, чтоб сидеть, а не лечить.