Хожу на фізіопроцедури після операції на нозі, милиці, "іспанський чобіт", сто метрів від мого будинку до фізкабінету, доповзаю хвилин за 15.
Прийшла, пробую відчинити двері, на милицях непросто ручку натиснути і відчинити, позаду мене бабуся років 80 з ціпком допомогає мені, хоч сама ледь ходить. Подякувала, дивує досі таке, але не вперше бачу.
Повертаюся додому, біля під´їзду копирсаюся в рюкзаку, ключі шукаю, підходить підліток, думала також в наш під´їзд зайти хоче, відімкнула ключем, він широко розкриває двері, ставить на блокіратор, чекає, поки я пройду. Піднімаюся на 6 сходинок, живу на 1 поверсі, обертаюся подякувати, хлопчик знімає з блокіратора двері під´їзду, каже "Будь ласка", зачиняє двері і їде на вулицю гуляти, канікули у дітей зараз. Я вражена наповал, багато бачила, коли допомогають люди старшого віку, але щоб підліток навмисне прийшов допомогти зайти мені в будинок - не очікувала зовсім. Приємний шок.
І таке ставлення норма. Якщо на візку їду кудись на автобусі, водій автобуса виходить, відкидає заїзд по металевому спуску, потім забирає назад, це всюди так роблять. Рівень інклюзії - мрія всіх немічних, і ліфти всюди, і люди дуже допомогають.
А на процедурах говорила з фізіотерапевтом, сказала, що з України, він питав, як там. Потім каже "Бо останнім часом новин про Україну взагалі не чутно". Тобто погані новини про війну, обстріли і загибель людей перестали бути новинами, це стало звичною буденністю і телеканали перестали показувати взагалі.
Це вразило неприємно. Вони думають, що в Україні все вже затихло :(
Отаке.
Зам. зав. Анонима• 20 октября в 17:52
Ответ дляБорисфенка
А ви розумні інтелектуали, гналися за мною десять верст, щоб мені це сказати?
Біографію мою ви дійсно конспектуєте. Нахрена - я ніколи не зрозумію.
Удалено администрацией...
САМ_ТАКОЙ• 20 октября в 17:52
Ответ дляДобро с Кулаками
А что именно из этого вам не понятно?
Та хоча б про іспанський чобіт
Ответ дляНевловимий Джо
Удалено администрацией...
Всяке буває. Я знаю, що все важко, але тема була про молодь нинішню, яка росте співчуваючою, і це дуже класно.
Свекруховна• 20 октября в 17:53
Ответ дляБорисфенка
Так, комісували з фронту, але інвалідність не дали, руки-ноги не відірвало ж. Невиїзний. Теоретично може загребти ТЦК і знову на фронт відправити.
Падаждите
Вы сами писали что таинственная знаменитость, которая в кругу друзей фарион.
Рассказывали как вы офермного зарабатываете и ка вы когда-то нам ’ откроете личико’ и мы ахнем!
И такой важности человек не может порешать вопрос с мужем?
В Украине?
Серьё?
В Украине?
Серьё?
ОливьЕЖечка• 20 октября в 17:53
Ответ дляБорисфенка
На інвалідному візку повертатися? Рівень інклюзії в Перемишлі і далі я знаю, а в окопах як з цим?
Удалено администрацией...
САМ_ТАКОЙ• 20 октября в 17:54
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Послушайте, ее и война в Украине не сильно впечатляет ...
Так пела, что голыми руками кацапов будет рвать - и оп - уже в начале войны в Германии...
От ее рук ни один кацап не пострадал
Їй не можна на війну, в неї операція на пальці!
Зам. зав. Анонима• 20 октября в 17:54
Ответ дляНевловимий Джо
Удалено администрацией...
ОливьЕЖечка• 20 октября в 17:55
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Удалено администрацией...
Вот именно!
Как вы верно охарактеризовали - распидарашивает их !
Вот это запомню обязательно!
Невловимий Джо• 20 октября в 17:55
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Удалено администрацией...
Что, простите?
Галя-краля• 20 октября в 17:55
Ответ дляБорисфенка
Так, я мала загинути в окопі. А не дали. Це вас печалить?
Удалено администрацией...
Ответ дляСвекруховна
Падаждите
В Украине?
Серьё?
В Украине?
Серьё?
Ви справді вважаєте, що можна силоміць вивезти за кордон чоловіка, який 3 роки воював в окопах????
Ответ дляОливьЕЖечка
Удалено администрацией...
САМ_ТАКОЙ• 20 октября в 17:56
Ответ дляБорисфенка
Краще спитайте себе, нахріна ви її тут викладаєте?
Метелики на душі• 20 октября в 17:57
Ответ дляБорисфенка
Нема перепон для жінки-героїхи, да ще й з такою ногою. Чоботом його до себе додому, в Германію, заженіть
ОливьЕЖечка• 20 октября в 17:57
Ответ дляБорисфенка
Любящего до нестями ( ваши же слова) можно!! но вам это не нужно!!
тут или не любит, или вы уже в брошенках!
Зам. зав. Анонима• 20 октября в 17:58
Ответ дляНевловимий Джо
Удалено администрацией...
То ли дело на соседей стучать как у немцев принято, ещё деньги за это получать. Это не дно, это верх развития. И это там норма.
То, что вы написали про ваших соседей, это ведь исключение, но как же в своих дерьмом не кинуть из-за бугра.
Свекруховна• 20 октября в 17:58
Ответ дляБорисфенка
Я считаю что этот вопрос можно решить.
Когда действительно что-то из себя представляешь в стране.
А не на форуме
Зам. зав. Анонима• 20 октября в 17:58
Ответ дляМетелики на душі
Не чіпайте його, він тільки жити почав на самовигулі.
САМ_ТАКОЙ• 20 октября в 17:59
ОливьЕЖечка• 20 октября в 17:59
Ответ дляБорисфенка
Удалено администрацией...
Ну вот, и подсветишь себе в окопе.
Смотри, как все отлично складывается!
Поэтому, вернуться нужно обязательно!
И быстро!
Пока война не закончилась, а то где ж вы будете перемагать?
Смотри, как все отлично складывается!
Поэтому, вернуться нужно обязательно!
И быстро!
Невловимий Джо• 20 октября в 17:59
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Удалено администрацией...
Невловимий Джо• 20 октября в 18:00
Ответ дляСвекруховна
Я считаю что этот вопрос можно решить.
А не на форуме
Мне аж интересно, как бы вы этот вопрос решили, имея связи, деньги, но не имея желания мужчины выезжать?))))
ОливьЕЖечка• 20 октября в 18:00
Ответ дляЗам. зав. Анонима
А ее у него в запасниках ого-го как много накоплено!
Зам. зав. Анонима• 20 октября в 18:01
Ответ дляНевловимий Джо
Удалено администрацией...
ОливьЕЖечка• 20 октября в 18:02
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Вах! Это точно!
Причина давления и ’ принципов’ проста
Свекруховна• 20 октября в 18:02
Ответ дляНевловимий Джо
Как минимум человек снимается с учёта.
И не выехать , к больной жене, эмммм
Это возможно только если есть более любимая женщина
И не выехать , к больной жене, эмммм
Невловимий Джо• 20 октября в 18:02
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Удалено администрацией...
Ответ дляСвекруховна
Я считаю что этот вопрос можно решить.
А не на форуме
Нема слів.
Ви справді не розумієте, що це справа честі для чоловіків - захищати Україну?
І якщо мене випхали в шию, бо треба дітей-онуків рятувати, то мій чоловік цього не зробить, бо він воїн, лицар, козак. Якщо ці слова для вас щось означають.
Справа не у пошуку зв´язків і блату для липових довідок.
Свекруховна• 20 октября в 18:03
Ответ дляОливьЕЖечка
Который кагбы должен помочь жене.
Потом можно и вернутся)