Борисфенка• 20 октября 2025

Вразив підліток. Вразила відсутність новин.

Хожу на фізіопроцедури після операції на нозі, милиці, "іспанський чобіт", сто метрів від мого будинку до фізкабінету, доповзаю хвилин за 15.
Прийшла, пробую відчинити двері, на милицях непросто ручку натиснути і відчинити, позаду мене бабуся років 80 з ціпком допомогає мені, хоч сама ледь ходить. Подякувала, дивує досі таке, але не вперше бачу.
Повертаюся додому, біля під´їзду копирсаюся в рюкзаку, ключі шукаю, підходить підліток, думала також в наш під´їзд зайти хоче, відімкнула ключем, він широко розкриває двері, ставить на блокіратор, чекає, поки я пройду. Піднімаюся на 6 сходинок, живу на 1 поверсі, обертаюся подякувати, хлопчик знімає з блокіратора двері під´їзду, каже "Будь ласка", зачиняє двері і їде на вулицю гуляти, канікули у дітей зараз. Я вражена наповал, багато бачила, коли допомогають люди старшого віку, але щоб підліток навмисне прийшов допомогти зайти мені в будинок - не очікувала зовсім. Приємний шок.
І таке ставлення норма. Якщо на візку їду кудись на автобусі, водій автобуса виходить, відкидає заїзд по металевому спуску, потім забирає назад, це всюди так роблять. Рівень інклюзії - мрія всіх немічних, і ліфти всюди, і люди дуже допомогають.
А на процедурах говорила з фізіотерапевтом, сказала, що з України, він питав, як там. Потім каже "Бо останнім часом новин про Україну взагалі не чутно". Тобто погані новини про війну, обстріли і загибель людей перестали бути новинами, це стало звичною буденністю і телеканали перестали показувати взагалі.
Це вразило неприємно. Вони думають, що в Україні все вже затихло :(
Отаке.
Украиночка• 20 октября 2025
Адміни , знімайте анонімів .
Покажіть головних булерів у всій красі .🤮
вентиляторная• 20 октября 2025
Ответ дляБорисфенка
Я все життя працювала в суворих чоловічих колективах, з програмістами, аналітиками тощо, і зараз на цьому форумі мені дуже цікаво перебувати в жіночому колективі з інтригами. Це мене розважає і відволікає.
Так вам просто скучно
автор Борисфенка • 20 октября 2025
Ответ длявентиляторная
Так вам тогда нужно как-то мужа забирать, приезжайте и помогайте
Он принципиальный, вы же нет
Договорились бы
Куди забирати, в Німеччину? Він не поїде. Він захищає Україну, я зберігаю дитину, такий у нас розподіл обов´язків.
ОливьЕЖечка• 20 октября 2025
Ответ длявентиляторная
Я видела фото, но это она сама выставляла и я подготовленная была
А это вот совсем не ожидала от Вас
Я только покушала и аж икнула
Удалено администрацией...
Зам. зав. Анонима• 20 октября 2025
Ответ дляПрестидижитатор
Ух ти! А що за тема?
Это было пару лет назад. А Оля тут меняла аккаунты не раз, поэтому ссылки дать не могу, не сохраняла.
Престидижитатор• 20 октября 2025
Ответ дляОливьЕЖечка
Удалено администрацией...
Аж цікаво стало. Хоч хтось бачив фото чи знає хто ця жінка? Без прив’язки до ніка.
вентиляторная• 20 октября 2025
Ответ дляБорисфенка
Что-то вы меня запутали
Он без работы, без денег, без службы и больной 280 давление
Как он защищает, вы ему с пособий экофлоу покупаете
Ребенку папа не нужен ?
автор Борисфенка • 20 октября 2025
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Ні, не тільки вони.
Всяке буває. О, згадала, одна моя знайома біженка, дитина ще, прийшла в школу в норковій шубі, її облили зеленкою. Це вони так за екологію боряться.
Булінг це чи маразм, важко сказати.
вентиляторная• 20 октября 2025
Ответ дляОливьЕЖечка
Удалено администрацией...
Принято ! Мир
Галя-краля• 20 октября 2025
Ответ дляБорисфенка
Никто не верит, никто вам не верит, булька на воде и все.
Я в шоке, уже и муж болен, а все никак не сдвинуть, да?
А вообще приятно наблюдать за бумерангом.
За все те слова, за все те обиды, что причинили людям здесь- просто плевок вам
Живите сами
ОливьЕЖечка• 20 октября 2025
Ответ длявентиляторная
Не могу такого сказать, она вроде бы никому тут не хамила.
Вы мало следите за ее преображением!
автор Борисфенка • 20 октября 2025
Ответ длявентиляторная
Так вам просто скучно
І мені скучно, і матрьошкам. Спостерігаю за їх біснування.
ОливьЕЖечка• 20 октября 2025
Ответ дляБорисфенка
Інколи навіть пишуть мій нік з інших форумів, знають. Але матрьошкам не здають, за що я їм вдячна.
Флуд у вас в крови?

Ну не серьезно так себя вести ’ известной’ взрослой женщине.
вентиляторная• 20 октября 2025
Ответ дляОливьЕЖечка
Вы мало следите за ее преображением!
Да, я не слежу
вентиляторная• 20 октября 2025
Ответ дляБорисфенка
Так, подождите. В теме никаких матрёх не было
И даже медведчуковская ботня не пробегала
автор Борисфенка • 20 октября 2025
Ответ дляОливьЕЖечка
Флуд у вас в крови?

А неізвестним женщінам так себе поводити,як ви, можна?
Смішні ви і жалюгідні.
Зам. зав. Анонима• 20 октября 2025
Ответ дляБорисфенка
Нє, я маю слухати, як якась тупа малолітка моє місто ганьбить?
Та яка там малолітка? Авториці тій за 30, Прерваній за 40 рочків.
ОливьЕЖечка• 20 октября 2025
Ответ дляПрестидижитатор
Несколько раз она уже ’ хвасталась’, но так никто и не отозвался, что ее видели, и тем более знают..

сомнительная популярность, по ходу только в ее голове.
Ластовиння• 20 октября 2025
Ответ дляБорисфенка
Та і в Україні всі допомогають, але таки не підлітки.
Може б і у Києві в такій ситуації була б вражена.
подростки тоже помогают!
ОливьЕЖечка• 20 октября 2025
Ответ длявентиляторная
Принято ! Мир
ОливьЕЖечка• 20 октября 2025
Ответ дляГаля-краля
Живите сами
О, да, бумеранги красивые! А будут еще эффектнее! Это факт!
Престидижитатор• 20 октября 2025
Ответ дляОливьЕЖечка

Ясно. Широко известна в узких кругах.
ОливьЕЖечка• 20 октября 2025
Ответ дляПрестидижитатор
Ясно. Широко известна в узких кругах.
А если перевести по -простому - пиздунья!
автор Борисфенка • 20 октября 2025
Ответ длявентиляторная
Что-то вы меня запутали
Ребенку папа не нужен ?
Зараз ніяк не захищає, влаштовується на службу, де буде знову захищати.
Так, купую екофлоу, бо йому життєво треба це, ви чоловіку нічого не купуєте, коли він хворий?
Тато дитині треба, але лірику під час війни відмінено. Тато живий після фронту - це вже шалена вдача, багато дітей вже сироти.
ОливьЕЖечка• 20 октября 2025
Ответ длявентиляторная
Да, я не слежу
Мы не наговариваем. Я серьезно!
автор Борисфенка • 20 октября 2025
Ответ дляГаля-краля
Живите сами
А в чому бумеранг з вашої точки зору?
автор Борисфенка • 20 октября 2025
Ответ дляПрестидижитатор
Ясно. Широко известна в узких кругах.
Саме так. Але мені навіть це зайве, тому тут я інкогніто, так зручніше.
ОливьЕЖечка• 20 октября 2025
Ответ дляБорисфенка
Смішні ви і жалюгідні.
Вот вышло из вас что-то более - менее определяющее! Только важная поправочка - это вы себе повторяйте! это все сугубо к вам относится!
Смешно и жалко выглядите! Очень! Причем , давно!
автор Борисфенка • 20 октября 2025
Ответ дляОливьЕЖечка
Можна, я гірко поридаю в куточку?
Khmelnichanka• 20 октября 2025
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Та ви що? А хто ж ті закордонні підлітки, німецькі включно, що булять українських підлітків у школах?
Українці українців теж буллять нехіло.
Як і руські і інші.