Хожу на фізіопроцедури після операції на нозі, милиці, "іспанський чобіт", сто метрів від мого будинку до фізкабінету, доповзаю хвилин за 15.
Прийшла, пробую відчинити двері, на милицях непросто ручку натиснути і відчинити, позаду мене бабуся років 80 з ціпком допомогає мені, хоч сама ледь ходить. Подякувала, дивує досі таке, але не вперше бачу.
Повертаюся додому, біля під´їзду копирсаюся в рюкзаку, ключі шукаю, підходить підліток, думала також в наш під´їзд зайти хоче, відімкнула ключем, він широко розкриває двері, ставить на блокіратор, чекає, поки я пройду. Піднімаюся на 6 сходинок, живу на 1 поверсі, обертаюся подякувати, хлопчик знімає з блокіратора двері під´їзду, каже "Будь ласка", зачиняє двері і їде на вулицю гуляти, канікули у дітей зараз. Я вражена наповал, багато бачила, коли допомогають люди старшого віку, але щоб підліток навмисне прийшов допомогти зайти мені в будинок - не очікувала зовсім. Приємний шок.
І таке ставлення норма. Якщо на візку їду кудись на автобусі, водій автобуса виходить, відкидає заїзд по металевому спуску, потім забирає назад, це всюди так роблять. Рівень інклюзії - мрія всіх немічних, і ліфти всюди, і люди дуже допомогають.
А на процедурах говорила з фізіотерапевтом, сказала, що з України, він питав, як там. Потім каже "Бо останнім часом новин про Україну взагалі не чутно". Тобто погані новини про війну, обстріли і загибель людей перестали бути новинами, це стало звичною буденністю і телеканали перестали показувати взагалі.
Це вразило неприємно. Вони думають, що в Україні все вже затихло :(
Отаке.
Невловимий Джо• 20 октября в 19:18
Ответ дляКу-кусик
Удалено администрацией...
Святатабожа• 20 октября в 19:19
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
А почему не должны? Война совсем рядом с ними!!!. Почему в 2022 в Европе новости про Украину крутили нон стоп, а сейчас у нас войны уже нет??
Им не надо крутить новости про войну, они содержат уйму наших беженцев, выделяют военную помощь, развивают свой ВПК, обучают солдат и пр. С чего вы взяли, что они не в курсе, что война рядом? Они увеличили оборонный бюджет на 12 млрд евро. Им не надо смотреть новости для этого.
Ответ дляГаля-краля
Удалено администрацией...
Коменти видаляю не я, навіть не встигла прочитати, що ви там ляпнули.
Повторіть у ввічливій формі, може не видалять
Ответ дляСвятатабожа
Ось це мене і здивувало ’Їм новини не треба’.
А ще на благодійних вечорах просять зробити кліп про Україну, але з ремаркою ’Тільки не вставляйте туди кадри ваших розбомблених міст’.
Ответ дляVesy
Удалено администрацией...
vasilisa-l• 20 октября в 19:38
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Не только в 202ц, в прошлом тоже, но сейчас действительно гораздо меньше. И не только в Германии
Ответ дляVesy
Удалено администрацией...
Ответ дляVesy
Удалено администрацией...
Леди Репях• 20 октября в 22:15
Ответ дляБорисфенка
Не смешите. Удаляете аж бегом.
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Послушайте, ее и война в Украине не сильно впечатляет ...
Так пела, что голыми руками кацапов будет рвать - и оп - уже в начале войны в Германии...
От ее рук ни один кацап не пострадал
Месть это блюдо которое едят холодным. В данном случае скорее ледяным
alenakonopko• 20 октября в 23:52
Ответ дляБорисфенка
Та і в Україні всі допомогають, але таки не підлітки.
Може б і у Києві в такій ситуації була б вражена.
що за бредні, мені підлітки аж біжать , щоб відкрити двері, правда я гарна і без милиць, але все ж таки , ну і підліткам, років по 17