Борисфенка• 20 октября в 15:40

Вразив підліток. Вразила відсутність новин.

Хожу на фізіопроцедури після операції на нозі, милиці, "іспанський чобіт", сто метрів від мого будинку до фізкабінету, доповзаю хвилин за 15.
Прийшла, пробую відчинити двері, на милицях непросто ручку натиснути і відчинити, позаду мене бабуся років 80 з ціпком допомогає мені, хоч сама ледь ходить. Подякувала, дивує досі таке, але не вперше бачу.
Повертаюся додому, біля під´їзду копирсаюся в рюкзаку, ключі шукаю, підходить підліток, думала також в наш під´їзд зайти хоче, відімкнула ключем, він широко розкриває двері, ставить на блокіратор, чекає, поки я пройду. Піднімаюся на 6 сходинок, живу на 1 поверсі, обертаюся подякувати, хлопчик знімає з блокіратора двері під´їзду, каже "Будь ласка", зачиняє двері і їде на вулицю гуляти, канікули у дітей зараз. Я вражена наповал, багато бачила, коли допомогають люди старшого віку, але щоб підліток навмисне прийшов допомогти зайти мені в будинок - не очікувала зовсім. Приємний шок.
І таке ставлення норма. Якщо на візку їду кудись на автобусі, водій автобуса виходить, відкидає заїзд по металевому спуску, потім забирає назад, це всюди так роблять. Рівень інклюзії - мрія всіх немічних, і ліфти всюди, і люди дуже допомогають.
А на процедурах говорила з фізіотерапевтом, сказала, що з України, він питав, як там. Потім каже "Бо останнім часом новин про Україну взагалі не чутно". Тобто погані новини про війну, обстріли і загибель людей перестали бути новинами, це стало звичною буденністю і телеканали перестали показувати взагалі.
Це вразило неприємно. Вони думають, що в Україні все вже затихло :(
Отаке.
Невловимий Джо• 20 октября в 19:18
Ответ дляКу-кусик
Удалено администрацией...
Святатабожа• 20 октября в 19:19
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
А почему не должны? Война совсем рядом с ними!!!. Почему в 2022 в Европе новости про Украину крутили нон стоп, а сейчас у нас войны уже нет??
Им не надо крутить новости про войну, они содержат уйму наших беженцев, выделяют военную помощь, развивают свой ВПК, обучают солдат и пр. С чего вы взяли, что они не в курсе, что война рядом? Они увеличили оборонный бюджет на 12 млрд евро. Им не надо смотреть новости для этого.
Галя-краля• 20 октября в 19:20
Удалено администрацией...
автор Борисфенка • 20 октября в 19:25
Ответ дляГаля-краля
Удалено администрацией...
Коменти видаляю не я, навіть не встигла прочитати, що ви там ляпнули.
Повторіть у ввічливій формі, може не видалять
автор Борисфенка • 20 октября в 19:27
Ответ дляСвятатабожа
Ось це мене і здивувало ’Їм новини не треба’.
А ще на благодійних вечорах просять зробити кліп про Україну, але з ремаркою ’Тільки не вставляйте туди кадри ваших розбомблених міст’.
Kidstaff Bot• 20 октября в 19:29
Відтепер без анонімів. З повагою, Адміністрація.
Vesy• 20 октября в 19:31
Ответ дляБорисфенка
Угу, на інвалідному візку біженка 57 років - ну просто мрія всіх бюргерів, б´ються в черзі за мене
Удалено администрацией...
автор Борисфенка • 20 октября в 19:34
Ответ дляVesy
Удалено администрацией...
Vesy• 20 октября в 19:37
Ответ дляБорисфенка
Удалено администрацией...
vasilisa-l• 20 октября в 19:38
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Не только в 202ц, в прошлом тоже, но сейчас действительно гораздо меньше. И не только в Германии
автор Борисфенка • 20 октября в 19:38
Ответ дляVesy
Удалено администрацией...
Vesy• 20 октября в 19:40
Ответ дляБорисфенка
Удалено администрацией...
автор Борисфенка • 20 октября в 19:41
Ответ дляVesy
Удалено администрацией...
Леди Репях• 20 октября в 22:15
Ответ дляБорисфенка
Не смешите. Удаляете аж бегом.
Vesy• 20 октября в 22:47
Та вообще занимательная тема )) жалуется на все подряд. И читать нечего
mymoly• 20 октября в 23:07
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Послушайте, ее и война в Украине не сильно впечатляет ...
Так пела, что голыми руками кацапов будет рвать - и оп - уже в начале войны в Германии...
От ее рук ни один кацап не пострадал
Месть это блюдо которое едят холодным. В данном случае скорее ледяным
alenakonopko• 20 октября в 23:52
Ответ дляБорисфенка
Та і в Україні всі допомогають, але таки не підлітки.
Може б і у Києві в такій ситуації була б вражена.
що за бредні, мені підлітки аж біжать , щоб відкрити двері, правда я гарна і без милиць, але все ж таки , ну і підліткам, років по 17