Я_и_моя_собака• 20 октября 2025
Сусідка увела чоловіка
Дівчата, що робити? сусідка, що через двері, увела чоловіка. Були разом 2роки, зараз він ходить до неї. Як мені жити з ними на одному спільному коридорі????
Тектологиня 80lv• 20 октября 2025
Ответ дляХочу в БАНю
Беріть мотузку і уводьте обратно того барана, головне пртім ноги сплутайте щоб далеко не ходи.
Так він же недалечко ходить
Я_и_моя_собака
• 20 октября 2025
Ответ дляХочу в БАНю
Я його не хочу назад, але й зустрічатися з ними мені огидно
Я_и_моя_собака
• 20 октября 2025
Ответ дляКаваЗМолоком
Вы в съемной квартире или в своей?Гораздо хуже если бы вы жили в коммуне
Це моя квартира
Я_и_моя_собака
• 20 октября 2025
Ответ дляМюллерная
Мотузка хоч крепка була? Йшов, не брикався?
Я його не захищаю, він зрадник, але вона була ініціаторкою. ненавиджу обох(((
Я_и_моя_собака
• 20 октября 2025
Ответ дляТуся муся
Хата чия? У нього бронь чи ухилянт? Пісюн більше 16 см?
Бронь має
Я_и_моя_собака
• 20 октября 2025
Ответ дляМастер Пис
Автор, мало вводних даних. Чого увела, як увела, а він що? А ви що?
Вона посміхалась на усі 32, казала при зустрічі з нами: ’ Оксана, твій Вова просто бомбіческий хлопець, бачила що помагає тобі у всьому, ...’
Туся муся• 20 октября 2025
Ну завтра їй, потім ще комусь. Ви будете з іншим, що не буде тягатись кудись.