А Я Самая Самая• сегодня в 10:35
Українки, а ви вчите своїх дітей, що росіяни — наші вороги?
Українки, а ви розповідаєте своїм дітям, що війну почали росіяни? Що це вони кидають по нам ракетами та шахедами, які вбивають людей, руйнують будинки, інфраструктуру.
Пояснюєте, що з кацапнею не можна мати ніяких справ в майбутньому— ні дружніх, ні сімейних, ні економічних.
Зробіть вибір:
вже голосів:
Розповідаю, що росіяни вороги
Не розповідаю нічого
Росіяни такі ж люди, як і ми
Какая разніца
Немає дітей
Подивитись відповіді
неДоПриличий• сегодня в 10:44
Ответ дляА Я Самая Самая
Чому?
Ось деякі пишуть, що не розповідають.
Я не понимаю, что нужно рассказывать детям, которые слышат взрывы? Которые сидят в убежищах в школах.
Гопница-Советчица• сегодня в 10:44
Ответ дляТелепузик
Будет
Будем дружить с рашистами? Может быть, но через долгое время, очень нескоро это произойдет. И какие будут предпосылки к такой дружбе? Полное признание вины, извинения на самом высоком уровне, суд и казнь путина, репатриации. Дальше продолжите сами
Кондуктор автобуса• сегодня в 10:44
Ответ для175см55кг19лет (она)
Ну смотрите, немцы тоже были фашисты для бабушек-пробабушек. А что сейчас? Более миллиона украинцев уехали в Германию. Такова история, учи-не учи, а все перемелется потом
А різницю ви не розумієте?
Первая ласточка инфляции• сегодня в 10:45
мда, ватки, ждунів та адіннарот тут дохрініща, дуже сумно.
Телепузик• сегодня в 10:45
Ответ дляГопница-Советчица
Удалено администрацией...
Не служанка• сегодня в 10:45
Ответ для175см55кг19лет (она)
Ви б почитали як проводили денацифікацію Німеччини після війни.
Телепузик• сегодня в 10:45
Ответ дляКондуктор автобуса
А різницю ви не розумієте?
А где різниця?
А Я Самая Самая
• сегодня в 10:45
Ответ дляТелепузик
Координаты ещё напишите, не забудьте
И сфоткайте ПВО
А це якась секретна інформація?
Дістали вже.
Я не зробиш якийсь коментар, так всі верещать, що ти закордоном або на ЗУ.
Дістали вже.
Намазюкана нішою• сегодня в 10:45
Ответ дляА Я Самая Самая
Війна закінчилась давно.
Німці покаялися.
Там інша нація.
Кацапня ніколи не покаже розкаяння.
Німці покаялися.
Там інша нація.
Кацапня ніколи не покаже розкаяння.
Рядовий прибемберко так лише може судити. З такою ідеологією треба явно брати рушницю і йти стріляти тих поганців. Але ж ні - автор стріляє тут, словами на форумі, гамнєца на вентилятор підкидає і думає, що це рівноцінно участі у війні)))))
Намазюкана нішою• сегодня в 10:46
Ответ дляГопница-Советчица
😂😂😂😂😂 на сміюсь, ржу
Бавовнятко• сегодня в 10:46
Ответ дляА Я Самая Самая
Війна закінчилась давно.
Німці покаялися.
Там інша нація.
Кацапня ніколи не покаже розкаяння.
Німці покаялися.
Там інша нація.
Кацапня ніколи не покаже розкаяння.
Для вас давно, а моя бабуся її памʼятає, і коли ми проїжджали Німеччину на початку війни , сказала, що ніколи не думала, що буде тікати в цю країну, щоб бути в безпеці. Все змінюється
Телепузик• сегодня в 10:46
Ответ дляА Я Самая Самая
А це якась секретна інформація?
Дістали вже.
Киев в этом плане особенный
Сидит в тылу и крякает
И я сама из Киева и пока мы спим спокойно остальные города отгребает больше как бы там ни было
Очень удобно воспитывать детей в ненависти где-то за 600 км от фронта
Сидит в тылу и крякает
Телепузик• сегодня в 10:46
Ответ дляНе служанка
Так они победили
175см55кг19лет (она)• сегодня в 10:46
Ответ дляНе служанка
Как?)
Не служанка• сегодня в 10:46
Ответ дляБавовнятко
Ні, я їх максимально відгородила від війни. Саме цьому власне і треба вчити , що сімʼя має дати в безпеці. Я росла з старшим поколінням бабусь , які бачили 1 і 2 світову, але ніхто не вчив мене ненавидіти. Вони казали, що війна це найгірше, що може бути і треба всіма можливостями від неї рятуватися.
Скільки вам років?
Ваші діти малі, тобто ви не могли мати бабусь та дідусів які застали 1 світову.
Рогнеда Карповна• сегодня в 10:46
А вы не в Украине ? Моего ребенка в Харькове застала , чему ее учить надо ?
Гопница-Советчица• сегодня в 10:47
Ответ дляТелепузик
Удалено администрацией...
Телепузик• сегодня в 10:47
Ответ дляНамазюкана нішою
😂😂😂😂😂 на сміюсь, ржу
Сказочницы
Уже Путина за яйца повесила четыре года назад в своих снах
Кнопкотиць• сегодня в 10:47
Учу, что враги два пуйла, что настроили два народа друг против друга своей пропагандой!
Намазюкана нішою• сегодня в 10:48
Ответ дляТелепузик
Удалено администрацией...
неДоПриличий• сегодня в 10:48
Ответ дляТелепузик
Киев в этом плане особенный
Сидит в тылу и крякает
Херасе «крякает». Каждую неделю как не массированный обстрел - так Киев.
Телепузик• сегодня в 10:48
Ответ дляГопница-Советчица
Удалено администрацией...
Міні-бікіні• сегодня в 10:48
Ответ дляА Я Самая Самая
Щоб в майбутньому ніхто не розповідав про «один народ», про «братів»
80 років назад німці були ворогами, а зараз ліпші ’друзі’
Кондуктор автобуса• сегодня в 10:48
Ответ дляВам телефонограмма
Накачуватиисвоїх дітей ненавистю? Нідякую.
Звичайно, виховання в стилі какая разніца, яке призведе до наступної війни - це набагато краще🤦🏻♀️
Амелі на мілені• сегодня в 10:48
Не вчу, а констатую факт: ці люди живуть для того щоб вбивати українців і що вважають що нашої нації не має існувати.
І що саме вони щоночі запускають по нас дрони та ракети, що щодня десь гинуть через них люди.
Вам телефонограмма• сегодня в 10:48
Ответ дляПервая ласточка инфляции
якщо до того не загинуть або не потраплять в полон. наївна шо капець.
І для цього хм треба обовєзково ненавидіти, бо чк же ото щагинути і невспіть поненавидіть інших людей
Не служанка• сегодня в 10:48
Ответ дляБавовнятко
Скільки бабусі?
Намазюкана нішою• сегодня в 10:48
Ответ дляТелепузик
Сказочницы
Удалено администрацией...
Карма хамелеона• сегодня в 10:48
Мої діти все самі бачать і чують, і з вікна бачать результат. Тому розповідати не потрібно.
Не вчу ненавидіти, говорю, що з такими сусідами завжди потрібно бути на сторожі, навіть після війни.