Мій не такий• Изменено 20 октября 2025

LIDL - це добрий магазин чи таке?

Поділіться своїми відгуками. Читала тут про цей супермаркет різне. А справа в тому, що знайшла в інсті дівчат, що возять до нас смаколики з Lidl, з різних країн. Ну і у нас продають. Така краса на фото. І цукерки, і наборчики подарункові, словом купа всього, в основному їжа. Є і одяг, але мало, та й мені там особо не треба одягу. А от з їжі щось на подарунки, виглядає по фото ок. Поділіться вашими відгуками, хто особисто бував у цьому магазині. Що там є смачне, на ваш поглад? А що нікуди не годиться. Дякую
Трактор Віка• 20 октября 2025
Ответ дляУказка
Для Вас. Для нашей семьи нет
Та так, Проня Прокопівна, після пансіЙону вам з чоловіком всьо другім кажется
Добра всем!• 20 октября 2025
Ответ дляПолуничка
в найближчому до мене є чорний з малиною і білий з малиною, я чорний люблю, з караменню також бачила,і щось супер-концентрований, чи 90 чи 99%, не куштувала.
По-моему, чистый 80 уже сложно есть, 90 даже не буду. Я максимум 65 (вроде) беру.
По малине завидую, у меня нет этого черного сейчас. Будем ждать
СhanelKa• 20 октября 2025
Нормальний Лідл магазин. При тому, що ходять в нього люди абсолютно різних фінансових можливостей. Сам магазин збірна солянка, ніколи не знаєш,Що там наступного тижня
Мені нормально, купляю там смачне вино іспанське, сири нідерландські, тістечка французькі. Квашену капусту польську
І ціни нормальні, купа акцій через додаток
Я пані прохана...• 20 октября 2025
А Польше
Мне не нравится Лидл

Мое сердце принадлежит Нетто, Spar
Ну по акциям Бедронка, Кауфланд, Стокротка
Указка• 20 октября 2025
Ответ дляТрактор Віка
Вы о чем?
Электричка• 20 октября 2025
Мы фрукты берём в основном в Лидл. Каждое утро свежие выкладывают. А в Реве как ни заедешь, так одни и те же пластмассовые дорогущие фрукты.
Указка• 20 октября 2025
Ответ дляМій не такий
А ви могли б назвати, який магазин, на вашу думку, не для бідних. Тут писали про Карефур, це вже вище? Можливо, ще якість назвете. Заздалегідь дякую. Спробую пошукати, можливо, якісь люди так само возять товари з цих магазинів. Коли це йде доповнення до подарунку чи якийсь презент, то дуже гарно виглядають деякі товари. Це не від того, що в нас погані, ні, а просто щоб здивувати, щось оригінальне. Ну, такого, що в нас нема. Якась дрібниця. Он вище надсилали фото солодощів, то дуже гарно виглядають як доповнення до подарунку. Із розряду, що в нас не купиш. То може ви б порадили, що вважається більш високим рівнем, ніж Лідл. Я так зрозуміла, що ви закордоном і розбираєтеся.
Я могу только по Италии подсказать. Например Oasi , много классных товаров, которых нет у нас. В прошлом году отправляла в Украину своим родственникам классные коробки конфет в бархате. Реально очень красивые. Или например трюфель консервированный. Может уже у нас есть, но я не встречала. Оливки качественные в стекле, большие. Вообще кстати, у меня есть перевозчики, могу дать их номер, они все возят до Черновцов и потом отправляют новой почтой
df364tye3• 20 октября 2025
Ответ дляМій не такий
А що з АТБ не так? Мене особисто часто виручає. Хоч ціни там давно вже недешеві. В нас ще в АТБ і охайно. Видно, гарний управляючий чи хто там.
сложившийся стереотип ,,,
Однозначно• 20 октября 2025
Ответ дляМій не такий
А Карфур це в якій країні ви, ніколи не чула.
Carrefour. В Польщі є але я у Франції
КАПСЛОЧНИЦА• 20 октября 2025
Ответ дляДобра всем!
Очень много хороших продуктов, и региональные тоже. Сыры, колбасы - супер.
Совет:
Один из лучших в европе шоколадов, а я разбираюсь, бренд на фото - можете смело брать. Другие почти всегда фигня, вот этот только.
Вкусные итальянские сладости, паста, оливки
Греческая халва и оливки

И так во всем. Есть супер продукты, есть дешевый треш.

Можете показать фото - я вам скажу, что брать. Сейчас Хелловинские сладости и начинается рождество уже, там много фигни всякой.
Підтримую. Мені оцей найсмачніший, хороший вміст какао і кислинка малинова
Пишна молодиця• 20 октября 2025
Нормальный магазин. Я в Италии. Претензий нет ни к ассортименту, ни к качеству. Конфеты как конфеты, печенье как печенье. Рождественская линия есть, серия DeLux есть отдельно. Я там молочку, хлеб, макароны, сахар, яйца, масло покупаю. Ничего как сверхественного так и плохого об этих продуктах сказать не могу. Инструменты садовые и для ремонта там по доступной цене и не подводят при пользовании. Но, чтобы я в Украине бегала за шоколадом из Лидла, то нет. Это все равно, что тут искать, кто же именно с АТБ продает в Италии шоколад.
Однозначно• 20 октября 2025
Ответ дляУказка
Например, бариллу мой муж не ест. В Италии это считается такая себе марка
Ну не ест и не надо, а мы едим. Нормальная марка. Не хватало еще макаронами париться
Добра всем!• 20 октября 2025
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
О да, мы его как раз обсуждали

А еще конфеты тоффи сейчас появятся, это поям вкус праздника
КАПСЛОЧНИЦА• 20 октября 2025
Ответ дляДобра всем!
О да, мы его как раз обсуждали

Тааак. А ще марципан зі сливами на свята і сушений інжир коли типу на дієті)
Та багато там смачного і хліб в них смачний, краще врази ніж в теско, наприклад. І сметана найкраща. Це в ЮК
Добра всем!• 20 октября 2025
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Переходим к одежде ;) Легинсы из мериноса. Пижамы (сегодня мне приехали 4 за сущие копейки). Все лыжное от термобелья до обуви и оборудования. Я вот сапборд себе по скидке высматриваю ;)
В общем, хороший магазин.
Однозначно• 20 октября 2025
Ответ дляЯ пані прохана...
А Польше
Мне не нравится Лидл

Мое сердце принадлежит Нетто, Spar
А мне Spar не нравился. И Бедронка тоже
Полуничка• 20 октября 2025
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Так, і мій також)
Файна_зупка• 20 октября 2025
Я живу в Італії. В Лідл купую хліб
Белоснежко• 20 октября 2025
Ответ дляМій не такий
Написали німецьке атб. Я зрозуміла, що атб наче в недуже хорошому сенсі. Уточнила, чи це так? То наче тут в інших темах німецьке хвалять (не цей магазин конкретно, а німецькі товари). Тому я до кінця не зрозуміла, чи це ок чи не ок цей магазин.
Звичайни супермаркет, що там такого особливого що в інших немає, то не знаю. Я в Польщі іноді ходила, як аьтернатива бедрьонки, то враження - більший асортимент і дорожчий, але щоб щось прям .....
Отжигающая• 20 октября 2025
До війни я також пару раз шось купляла з польських товарів, і навіть переконувала себе, що то краще, ніж українське. Зараз у лідлі купляю мясо, молочку, крупи, овочі, і ніяких тих гарнозапакованих какашек. Зато хожу в маленький магазинчив в підворотні українських товарів, і там беру цукерки рошен))) ікру верес, навіть семечки по 120 грн за 150 гр.
Пушап Мі мі• 20 октября 2025
Практично кожен день в Лідлі, для мене звичайний маркет, прямо щоб смаколики, навіть не знаю що вам порадити
Полуничка• 20 октября 2025
Ответ длякурасаны
Недавно брала тунец кусочками, как будто его уже пережевали до меня
Я беру упаковку 3 маленьких баночки в картоні, там цільний шматок у власному соку, мені ок. Який Ви берете - не знаю. Треба обирати, щоб саме цілим шматком був, і не в олії.
Полуничка• 20 октября 2025
Ответ дляНі за холодну воду
В Румынии есть творог в Лидле.
В Румунії сир можна купити скрізь)) Вони люблять молочку, і вона смачна у них місцева
Кондуктор маршрутки• 20 октября 2025
Ответ дляТролю як можу
Lidl это атб в худшем его виде
Ну, хз, как по мне то Лидл - такое сильпо, а вот бедронка - вот реально АТБ
Отжигающая• 20 октября 2025
Ответ дляСhanelKa
Квашену капусту польську - а як Вам вона7 Скільки не купляла в польщі - ніяка, не хрустка і дуже кисла.
ГЛЮкоза• 20 октября 2025
Ответ дляЯ пані прохана...
А Польше
Мне не нравится Лидл

Мое сердце принадлежит Нетто, Spar
Стокротка із мінімум асортименту і дикими цінами та Бедронка із смердючими від попсутого м´яса холодильниками та сальмонельозною власною продукцією взагалі небезпечна для здоров´я.
Я пані прохана...• 21 октября 2025
Ответ дляГЛЮкоза
Наша нормальная, а мясо там я никогда и не брала ) в нетто или мясном
Сапай вазони• 21 октября 2025
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
А что риттерспорт уже для беженок плохой стал? Конфеты lindt тоже рекомендую. Всё это есть в лидле батончики knoppers или вафли этой же фирмы выпускает фабрика Storm. Батончики похожи на сникерсы или марс
С чего вы взяли что я беженка? Я не на социале и имею ВНЖ независящи1 от войны.
Для меня Риттер спорт - плохой шоколад. Часто в нем есть пальма. Конфеты Линдт - туда же, пальма. Это все масс Маркет. Я покупаю себе шоколад в бутиках и чувствую разницу.
Сапай вазони• 21 октября 2025
Ответ дляMs. Android
В Німеччині творог є в лідл
Покажите фото? Во Франции не вижу в супермаркетах творог.
Сапай вазони• 21 октября 2025
Ответ дляаглая-аглая
Здесь везде есть творог, в нетто, в лидле, но в лидле лично мне вкуснее, тот что 33% жирности, в красной упаковке. У нас по воскресеньям на завтрак сырники, традиция еще из Украины. Стоит 250 грамм ровно 2 евро
Это польский творог?
Во Франции не видела польских товаров в супермаркетах. Только в пей магазинах восточной Европы.
За фотку спасибо.