Мій не такий• Изменено 20 октября 2025
LIDL - це добрий магазин чи таке?
Поділіться своїми відгуками. Читала тут про цей супермаркет різне. А справа в тому, що знайшла в інсті дівчат, що возять до нас смаколики з Lidl, з різних країн. Ну і у нас продають. Така краса на фото. І цукерки, і наборчики подарункові, словом купа всього, в основному їжа. Є і одяг, але мало, та й мені там особо не треба одягу. А от з їжі щось на подарунки, виглядає по фото ок. Поділіться вашими відгуками, хто особисто бував у цьому магазині. Що там є смачне, на ваш поглад? А що нікуди не годиться. Дякую
Наша взяла• 20 октября 2025
Ответ дляГолова колгоспу
В Великобритании. Есть рейтинг супермаркетов, не помню точно, из пяти или четырех, и я запомнила, что Лидл считается самым низким, и даже какой-то который идет выше, на него тоже фукают. На мой взгляд, это такой снобизм, как фукать - фу, ты ходишь в АТБ?! Как-то попалось видео в Инстаграме, на нем какой-то экспат рассказывал, что его коллега фукала на супермаркеты ’низкого уровня’, якобы для среднего класса это позор туда ходить (так как такие магазины - для бедных).
Я читала. В основном супермаркеты делает площадь, район и работники. У нас в Харькове раньше маленькие АТБ это клоака, например на вокзале. Те же черные АТБ - уже более менее. Но ассортимент все ещё не такой широкий как в том же Сильпо или Росте
Чижик Пижик• 20 октября 2025
Ответ дляНаша взяла
В каком рейтинге?
Пс я в Польше, у нас прекрасный огромный Лиддл с хорошим ассортиментом. Светлый чистый. Была в Праге в посредственном Лиддле.
Ирландия, минималка 14 евро с января, сейчас 13.70. Магазин забит местными. Огромный магазин с большим выбором. Выпечка, молочка, фрукты, мясо, сыры, сладкое- разные ценовые категории.
Стетоскопуло• 20 октября 2025
Ответ дляГуби з філером
Терпеть ненавижу, мне он самый ужасный во всех смыслах
А я ніжно люблю.
Чтооооооооооо?• 20 октября 2025
Дешевий магазин. Але одяг там можна на повсякдення купити ,норм.ціна/ якість.
Полуничка• 20 октября 2025
Ответ длякурасаны
Единственное что у них хорошее это цена. Если вам предлагают дешевле спагетти например чем из твердых сортов в Украине- берите. И песто соус или терияки например. Оно будет нормальное за эту цену.
тунець там нормальний у власному соку, всякі томатні пасти і пассати, спагетті, протеїнові йогурти і муси, чізкейк смачний, бельгійський та німецький шоколад
Полуничка• 20 октября 2025
Ответ дляТайТаке
Не знаю, была в разных странах.
Кауфленд норм . А это трешнина .
В кауфленді та карфурі багато різних ТМ, в Лідл переважно саме їхні. Для мене перші два - це крупний закуп с м´ясом, рибою, смачними фруктами тощо, Лідл - крокової доступності, але якись тиждень можу і не піти у великі маркети, обійтися Лідлом
Полуничка• 20 октября 2025
Ответ дляДобра всем!
Очень много хороших продуктов, и региональные тоже. Сыры, колбасы - супер.
Совет:
Один из лучших в европе шоколадов, а я разбираюсь, бренд на фото - можете смело брать. Другие почти всегда фигня, вот этот только.
Вкусные итальянские сладости, паста, оливки
Греческая халва и оливки
И так во всем. Есть супер продукты, есть дешевый треш.
Можете показать фото - я вам скажу, что брать. Сейчас Хелловинские сладости и начинается рождество уже, там много фигни всякой.
Совет:
Греческая халва и оливки
о, це смачний шоколад, я люблю їх екстрачорний з малиною, реально смачний
Русланка з гілки• 20 октября 2025
Звичайний магазин звичайної їжі,я прям смаколиків там не бачу) хоча вже почала забувати асортимент атб і сільпо, мабуть,там було зовсім сумно,раз їжа з лідлу виглядає як смаколики.
Русланка з гілки• 20 октября 2025
Ответ дляГолова колгоспу
Лідл в ЮК и лідл в Польщі це як небо і земля. Я у Лондоні теж не любила лідл, вони там як якісь забігайловки,брудні, випічка несмачна,часто валяється на підлозі. Але ціни значно дешевші ніж у Марк енд спенсер чи вейтроуз, ці два я любила. А у Польщі Лідл нормальний магазин.
Указка• 20 октября 2025
Ответ дляНаша взяла
Нам все равно. И на вашего мужа тоже. Почему вы все ещё тут, в этой теме? Вы что думаете вас убеждают ходить в Лиддл?
Так зачем Вы мне пишите🤣🤣 я же Вам не писала…
ТаПрямТам• 20 октября 2025
Ответ дляМій не такий
А що з АТБ не так? Мене особисто часто виручає. Хоч ціни там давно вже недешеві. В нас ще в АТБ і охайно. Видно, гарний управляючий чи хто там.
Ассортимент не очень. Продукты ’Своя линия’ постепенно вытесняют все остальные.
Винник• 20 октября 2025
Ответ дляKittaa
Просто звичайний маркет, я ходжу в італійський
Нічим не гірший за інші
Але тільки в Лідл можна знайти марципан і то взимку)
Нічим не гірший за інші
В Рошен есть марципан круглый год
Винник• 20 октября 2025
Ответ дляУказка
Не понимаю почему Вам наставили эту бабу. Так и есть. Я живу в Италии, в Лидл большая половина покупателей мигранты. Мой муж итальянец обходит этот магазин стороной и считает, что там некачественные продукты в основном
В Дании тоже самое. Датчане покупают только что-то по акции, 1-2 вида. В основном ходят другие национальности
Добра всем!• 20 октября 2025
Ответ дляПолуничка
Сейчас они делают белый с малиной. А я черный люблю с соленой карамелью
волосатое стекло• 20 октября 2025
Ответ дляУказка
Но по факту там все ок с качеством
ГороховаЯ• 20 октября 2025
У грецькому лідлі щоранку нова акція на щось з випічки - і акційне розбирають у першу ж годину роботи магазину. У хорватському дуже круті їхні буреки, смачнющі. Поза Хорватією такого ніде нема.
Чорну ікру у міні-баночках на 15 (П´ятнадцять, так) грамів купувала лише у французькому лідлі.
У німців є круті сири і десерти - це лідлівська власна марка люксових товарів, вбий не згадаю назву. У італійців теж так.
Румунські лідли сумні. Польські теж.
Полуничка• 20 октября 2025
Ответ дляДобра всем!
в найближчому до мене є чорний з малиною і білий з малиною, я чорний люблю, з караменню також бачила,і щось супер-концентрований, чи 90 чи 99%, не куштувала.
Благоуханочка• 20 октября 2025
Ответ дляМій не такий
Ага, я також бачила в інсті з несолодкого - то соуси італійської, пасту, сири навіть, спеції.
В Украине полно таких магазинчиков с польскими товарами ,зачем лидл?Ничегг интересного .Мне наше все намного вкуснее .И конфеты и печенье .Ничего такого там нет.Просто удобен и всегда акции.Яи можно купить все .От техники мелкой,до полочек,ковриков и все для сада ремонта .
Мій не такий
• 20 октября 2025
Ответ дляНі за холодну воду
Мне нравится марка сладостей Favorina в Лидл.
Марципановые батончики и конфеты, штоллен, печенье с начинкой очень вкусные
Но бывает только перед Новым годом и Пасхой.
Но, совсем, недёшево. На фото румынские леи, примерно на 10 умножайте и получите гривны.
Дякую. Зверну увагу. Виглядає дуже гарно!
Полуничка• 20 октября 2025
Ответ дляГороховаЯ
Румунські лідли сумні. Польські теж.
в румунських є буреки також) Так і називаються. І чорна ікра також періодично буває манюсінька, і цілі ноги хамону у великій коробці, біля 6 кг. І італійські панетоне бувають періодично, німецьке масло звичайне і з часником, там доволі різноманітний по країнах походження перелік товарів
Мій не такий
• 20 октября 2025
Ответ дляУказка
Окей Лидл - магазин для бедных. Это мое мнение. Точка
А ви могли б назвати, який магазин, на вашу думку, не для бідних. Тут писали про Карефур, це вже вище? Можливо, ще якість назвете. Заздалегідь дякую. Спробую пошукати, можливо, якісь люди так само возять товари з цих магазинів. Коли це йде доповнення до подарунку чи якийсь презент, то дуже гарно виглядають деякі товари. Це не від того, що в нас погані, ні, а просто щоб здивувати, щось оригінальне. Ну, такого, що в нас нема. Якась дрібниця. Он вище надсилали фото солодощів, то дуже гарно виглядають як доповнення до подарунку. Із розряду, що в нас не купиш. То може ви б порадили, що вважається більш високим рівнем, ніж Лідл. Я так зрозуміла, що ви закордоном і розбираєтеся.
Мій не такий
• 20 октября 2025
Ответ дляГолова колгоспу
Це його колега, який приїхав у Великобританію, фукав? Це ж можуть бути і понти. А ось, цікаво, як самі британці ставляться до Лідл? Читала, що вони економні, прижимісті, зайвого не витратять, то невже вони у більш доступний по цінам Лідл не ходять?
Мій не такий
• 20 октября 2025
Ответ дляЧижик Пижик
Тобто в Ірландії Лідл достойний? Місцеві його люблять? Наприклад, я люблю АТБ, в Сільпо також, я чомусь ніколи їх не порівнювала. Для мене це як дві рівні мережі. Можливо, в моєму районі ці магазини доглянуті, тому нарікань нема.
Трактор Віка• 20 октября 2025
Ответ дляЗаздрість то погано
А наша Галя балувана
Це, як казала моя бабуся, ’не досить що злидень, то ще й воно потрясається’
Трактор Віка• 20 октября 2025
Ответ дляРанковий базар
Купуємо продукти там часто - все свіже , непоганий вибір , чудові пропозиції по овочам фруктам та горіхам
Все необхідне є - червона риба , молочне , борошно різні види .
Місцевим кралям може і не ок - може ший курячих бракує
курасаны• 20 октября 2025
Ответ дляПолуничка
Недавно брала тунец кусочками, как будто его уже пережевали до меня
Чижик Пижик• 20 октября 2025
Ответ дляМій не такий
Ні, ну тут декілька відомих мереж і магазини можуть бути різними. В нашому місті великий Лідл, все ок. Працюють, до речі, поляки в основному. Черги ввечері величезні, я завжди зранку ходжу, бо рано встаю. Aldi, Tesco, Dunnes, M@S, Moldova із нашими продуктами. До речі, укр продукти теж завозять, вареники бігом купляють, майонез, Чумак трикутнички. Я на наші вареники із сиром всіх ірландців підсадила,їх тут недорого продають.