Мій не такий• Изменено 20 октября 2025

LIDL - це добрий магазин чи таке?

Поділіться своїми відгуками. Читала тут про цей супермаркет різне. А справа в тому, що знайшла в інсті дівчат, що возять до нас смаколики з Lidl, з різних країн. Ну і у нас продають. Така краса на фото. І цукерки, і наборчики подарункові, словом купа всього, в основному їжа. Є і одяг, але мало, та й мені там особо не треба одягу. А от з їжі щось на подарунки, виглядає по фото ок. Поділіться вашими відгуками, хто особисто бував у цьому магазині. Що там є смачне, на ваш поглад? А що нікуди не годиться. Дякую
Новопоштинская• 20 октября 2025
Ответ дляПоліпривіт всім
Вибір не дуже. Це як атб
Новопоштинская• 20 октября 2025
Ответ дляВакцениро Вона
Давно були
В августе
Поліпривіт всім• 20 октября 2025
Ответ дляНовопоштинская
А що смішного? Я в Англії, тут вибір в магазині дуже маленький
Новопоштинская• 20 октября 2025
Ответ дляПоліпривіт всім
Никогда не была в Англии
Не могу судить, но это как бы и не Евросоюз
Потому объяснимо
Вакцениро Вона• 20 октября 2025
Ответ дляНовопоштинская
В августе
Що поробиш. Раз не побачили спільного, то я ж очима своїми за вас це не зроблю
Маргарита и Мастер• 20 октября 2025
Ответ дляУказка
Не понимаю почему Вам наставили эту бабу. Так и есть. Я живу в Италии, в Лидл большая половина покупателей мигранты. Мой муж итальянец обходит этот магазин стороной и считает, что там некачественные продукты в основном
Половина не може бути більшою чи меншою.
Новопоштинская• 20 октября 2025
Ответ дляВакцениро Вона
Что может быть общего с китайским барахлом и уже порезанными отбивными филе индюшатины
Ну, может я чего не понимаю
Дорада уже тоже в Авроре есть ?
Свежая ?
КучМала• 20 октября 2025
Ответ дляГрамотний хвіст
Лідл це Німецька сеть.
Все там добре, є товари з Італії.
Дівчата завжди возять німецький шоколад та цукерки, адвенткалендари.
Уже кстати завезли адвенткалендари, была там сегодня в Германии) мне нравится в Lidl рыба, миндаль в шоколаде, кокосовое печенье, большой выбор мороженого. Вспомнила, еще орехи, большой выбор и бюджетно, кешью мое любимое 200 гр 3 евро стоит) Это то что первое пришло на ум, чего нет в других магазинах
автор Мій не такий • 20 октября 2025
Ответ дляРанковий базар
Капець скільки пафосу , а по факту під хвостом куряча попка
Базова продуктова корзина там нормальна
Он купила 400 грам лохини і 2 кг манго плюс хумус і овсянку - 500 грн заплатила - якось не втравилися
Місцеві пані можуть йти за яблуками в ле Сільпо
Нічого собі. Ви в якій країні, що такі ціни на таку смакоту? Це ж трохи більше, ніж 10-12 євро за все?
ВсеПроВсехЗнаю• 20 октября 2025
Ответ дляМій не такий
Там видимо манго не в килограммах, а в штуках
Новопоштинская• 20 октября 2025
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Манго в штуках, да
ВсеПроВсехЗнаю• 20 октября 2025
Ответ дляНовопоштинская
Манго в штуках, да
А голубику вы на базаре брали, потому как в магазине цены дороже? Кстати рекомендую манго Остин в Сильпо, очень сочный и вкусный, сладкий, мякоть без волокон. Если купили твёрдый, дозревает за пару дней.
Новопоштинская• 20 октября 2025
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Это не я брала. Я про манго ответила, как у нас
Ранковий базар• 20 октября 2025
Ответ дляМій не такий
Сорі , ще борошно якесь модне і багетка
Ну і сир тертий типу пармезан
Польща
Ранковий базар• 20 октября 2025
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Ага , відімо
ВсеПроВсехЗнаю• 20 октября 2025
Ответ дляРанковий базар
Ага , відімо
Так вы в Польше?
Ранковий базар• 20 октября 2025
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Так вы в Польше?
Так :)
Знаю що більшості не заграніца і супер
автор Мій не такий • 20 октября 2025
Ответ дляРанковий базар
Так :)
Знаю що більшості не заграніца і супер
В Польщі ви купили купу всього на 500 грн? Там дешевше, ніж в Україні?
ВсеПроВсехЗнаю• 20 октября 2025
Ответ дляМій не такий
Ну в Польше и зарплаты намного больше, не украинские
Ранковий базар• 20 октября 2025
Ответ дляМій не такий
Купила
Там чек вище
Може курс трохи вищий зараз -не знаю , не відслідковую
Ну добре , може 600 грн - так і сир типу пармезану в тому чеку і багетка

Може комусь магазин і фу - але лохина була чудова і манго не з дубових ( як то було завжди в метро в Україні )
Однозначно• 20 октября 2025
Ответ длякурасаны
Именно бизнес-модель немецкая, которую они масштабировали на другие страны. Ограниченный ассортимент, много своих дешевых торговых марок, много сезонной продукции. Они играют в дешевом ценовом сегменте, что-то бывает неплохое, например кофе, сладости обычно так себе (мое мнение, я не по ним). Ожидать премиум качества там не стоит.
У нас то же кофе, что в Лидл, что в Интермарше или Карфуре. Только дешевле конкретно. И конфеты, сыр классный бывает..мороженое дешевле чем в вышеупомянутых магазинах. Овощи и фрукты я стараюсь покупать в более высоком и дорогом сегменте, вино тоже, а продукты которые везде продаются то почему бы и нет?
автор Мій не такий • 20 октября 2025
Ответ дляРанковий базар
Купила
Там чек вище

Мені здається, що дешевше виходить, ніж в Україні. Я манго не дуже люблю, не знаю, скільки в нас воно.
автор Мій не такий • 20 октября 2025
Ответ дляОднозначно
А Карфур це в якій країні ви, ніколи не чула.
Ранковий базар• 20 октября 2025
Ответ дляМій не такий
Набагато дорожче , але на нормальні потрапити практично без шансів - загуглила заради цікавості - 320 - 500 грн штука 0-0
Лохина теж дорога
ВсеПроВсехЗнаю• 20 октября 2025
Ответ дляМій не такий
Он и в Польше есть Carrefour
автор Мій не такий • 20 октября 2025
Ответ дляРанковий базар
Лохина теж дорога
Тобто в Польщі їжа дорожча, ніж у нас? Ну я хіба що пармезан зрідка беру трохи, якщо щось певне готую. Так по чеку важко сказати. Які ваші враження?
Ранковий базар• 20 октября 2025
Ответ дляМій не такий
Ні , в Україні дорожче
Особливо якщо мова щось поза картоплею - капустою
аглая-аглая• 20 октября 2025
Ответ дляСапай вазони
Творог? Это в какой вы стране что он там есть? В Польше?
Здесь везде есть творог, в нетто, в лидле, но в лидле лично мне вкуснее, тот что 33% жирности, в красной упаковке. У нас по воскресеньям на завтрак сырники, традиция еще из Украины. Стоит 250 грамм ровно 2 евро
Ранковий базар• 20 октября 2025
Ответ дляМій не такий
Фрукти чудові в Польщі , помідори чері теж як мед :).
А ще люблю коли сезон лічі - теж суттєва різниця з Україною
ВсеПроВсехЗнаю• 20 октября 2025
Ответ дляРанковий базар
Лохина теж дорога
Сильпо