Мексиканочка• 21 октября в 12:31

Сколько стоит недорогая кофе машина?

Чтобы чисто эспрессо делать. У вас какая?
Ксерокопия ночи• 21 октября в 12:33
У мене така)
Коштувала 4000 грн.
Простенька Делонгі.
Користуємося вже 3 роки+.
Все чудово
Майструю крила• 21 октября в 12:34
Моей цена 3500, но это старая модель. Она еще и капуччино делать умеет.
Накладні мюслі• 21 октября в 12:35
У меня рожковая кофеварка, кофемашина конечно удобней, но вкус кофе одинаковый.
автор Мексиканочка • 21 октября в 12:35
Ответ дляКсерокопия ночи
У мене така)
Коштувала 4000 грн.
Простенька Делонгі.
Користуємося вже 3 роки+.
Все чудово
Капучино теж робить?
Весела моль• 21 октября в 12:36
б/у взагалі дуже дешево
у мене така як за посиланням https://www.olx.ua/d/obyavlenie/prodam-kofevarku-e... працює вже років 12 мабуть, була один раз у ремонті
Разгуляшка• 21 октября в 12:42
У меня делонги, стоила около 5 тыс
Довольна
Клин_Кляйн• 21 октября в 12:54
У мене, дочки, у брата, у сусідів - у всіх Magio, з дешевих. У всіх працює роками! Щодня щонайменше 4 кави робить. Прекрасно збиває молоко, кава смачна
Клин_Кляйн• 21 октября в 12:56
Автор, головне: вибирайте найпотужнішу серед доступних! Дивіться саме на потужність, а не на щось інше. Я так і тістоміс собі вибирала, і блендер, і кавоварку - усім задоволена
Ксерокопия ночи• 21 октября в 12:59
Ответ дляМексиканочка
Капучино теж робить?
Так)
Є ота штука для взбивання