Не танцую- но пою• 21 октября в 12:35

Сколько денег даёте студенту на жизнь в общежитии?

Если жилье оплачивается отдельно, одежда отдельно, даётся сумка продуктов.
Денег сколько?
Небоброїдка• 21 октября в 12:35
0, есть степа
автор Не танцую- но пою • 21 октября в 12:37
Ответ дляНебоброїдка
0, есть степа
А сколько сейчас стипендия?
Найщасливіша• 21 октября в 12:42
Ответ дляНебоброїдка
0, есть степа
А діти зі стЕпою у вас є?
Небоброїдка• 21 октября в 12:42
Ответ дляНайщасливіша
А діти зі стЕпою у вас є?
Да, если ваши плохо учатся какие вопросы?
пані Солоха• 21 октября в 12:45
Ответ дляНебоброїдка
Для вас новина наявність факультетів без бюджетних місць у принципі? Як приклад. Або бюджетні місця зайняли пільговики, як було у мене попри найвищий бал на потоці?
Найщасливіша• 21 октября в 12:45
Ответ дляНебоброїдка
Санта Барбара• 21 октября в 12:47
Мій студент дома, на хотєлки дає батько, на кіно і морозиво, я
автор Не танцую- но пою • 21 октября в 12:48
Ответ дляСанта Барбара
Скільки даєте? А дівчина є ? На дівчину даєте?
Дивне створіння• 21 октября в 12:51
Мне хватало 0 помощи,а соседям сколько ни дай, все мало.
Я подрабатывала на выходных,и с родителей с 17 лет ничего не брала.
Балаболка• 21 октября в 12:52
Ответ дляНе танцую- но пою
В смислі на дівчину? На дівчину хай йде заробляє, чи Ви неробу ростите, який з Вашої шиї до 40 рочків не злізе?
автор Не танцую- но пою • 21 октября в 12:52
Ответ дляДивне створіння
Дівчата в гуртожитку?
Ні в нас не було щоб на самозабезпеченні були у 17 років.
Балаболка• 21 октября в 12:53
Ответ дляДивне створіння
Респект. Такі люди зазвичай і заробляти вміють, і відкладати, і розраховувати на себе. Бо з юного віку вчилися цьому.
автор Не танцую- но пою • 21 октября в 12:53
Ответ дляБалаболка
Пам´ятаю сусідка зустрічалася з хлопцем, навчався на контракті ще не підробляв, батьки на квіти давали.
Ні за холодну воду• 21 октября в 12:53
Ответ дляНе танцую- но пою
Моя живе з нами, відповідно харчується переважно дома. На кафе, косметику, хобі 3 тис.на міс.
Балаболка• 21 октября в 12:55
Ответ дляНе танцую- но пою
І що в цьому нормального? Який тут виховний момент для молоді?
автор Не танцую- но пою • 21 октября в 12:55
Ответ дляБалаболка
А мені давали якусь суму, плюс стипендія, а коли була можливість брала підробіток типу листівки. Ну це було у 20 років, не в 17. Декілька джерел фінансування.
Ні за холодну воду• 21 октября в 12:55
Ответ дляБалаболка
Ви жили із таким у зрілому віці? Ці звички укорінюються що триндець, господарчим милом голову буде мити
Санта Барбара• 21 октября в 12:56
Ответ дляНе танцую- но пою
До тисячі на раз, але витратить може і 200 і 500, по різному, на другий раз і не просить, якщо є залишок.
Батько фінансує вже по іншому.
Дивне створіння• 21 октября в 12:56
Ответ дляНе танцую- но пою
Дівчата в гуртожитку?
Так, сусідки по кімнатах. Але ж всі різні були, хтось також підробляв, хтось ще в п´ятницю за сумки і додому, а в неділю з повними торбами в гуртожиток .
А хтось не мав ніяких проблем з грошима,бо батьки давали постійно.При чому батьки досить різні,були такі,що в самих нічого не було,в селі жили без роботи, але дітям збирали і відправляли.
Єдине що досі не можу забути,як деякі цуралися своїх небагатих батьків.Нарозповілали нісенітниць,а як батьки приїздили,то тільки пшикали на них-чого ви приїхали.Ховалися з ними в сусідських дворах,хоча в нас буле окреме приміщення для батьків,де можна було спілкуватись.
автор Не танцую- но пою • 21 октября в 12:56
Ответ дляБалаболка
Ну батьки хотіли щоб вчилась дитина , потім вже на роботу йшла , дівчину поважали , на квіти давали. Все гаразд. Потім одружилися
Санта Барбара• 21 октября в 12:57
Ответ дляБалаболка
Тут я з вами не погоджуюся.
Я вдячна батькам, що дали мені змогу закінчити освіту без мого підробітку.
автор Не танцую- но пою • 21 октября в 12:59
Ответ дляДивне створіння
Я все ж вважаю хай дитина вчиться перші два-три курси, підробляє влітку , а на вихідних вчиться і відпочиває , а тож прийдеться весь підробіток віддати за заліки і нічого в голові не буде .

А вже на останньому курсі може і підробити.

Я підробляла коли був час і дипломна робота останні пів року і влітку.
Санта Барбара• 21 октября в 12:59
Ответ дляНе танцую- но пою
І нічого страшного тут нема.
Якщо є змога, давайте.
Балаболка• 21 октября в 12:59
Ответ дляСанта Барбара
Тут я з вами не погоджуюся.
Я працювала з 17 років. Бо батьки не зобов´язані були мої захцянки забезпечувати. Вдячна їм за те, що не дули в попу - це мені дуже допомогло в житті.
Ответ дляДивне створіння
Знайомо.
Балаболка• 21 октября в 13:00
Ответ дляНе танцую- но пою

Ну то не вчіть дитину взятки давати і не доведеться за заліки платити
автор Не танцую- но пою • 21 октября в 13:00
Ответ дляСанта Барбара
Тут я з вами не погоджуюся.
Теж погоджуюсь.

Ну влітку можна підробити або на останніх курсах. Спочатку тільки навчання
автор Не танцую- но пою • 21 октября в 13:01
Ответ дляБалаболка
Захцянки і базовий набір для життя все ж потрібно
автор Не танцую- но пою • 21 октября в 13:02
Ответ дляБалаболка
А коли ж навчатися коли на роботі ввечорі офіціантами роблять або на вихідних ?
Санта Барбара• 21 октября в 13:02
Ответ дляБалаболка
Не могли і не зобов´язані, трішки різне.