Леди_на_драндулете• 21 октября в 14:33

Отопление

У вас включили?
Вся в кредитах• 21 октября в 14:34
Полтава, ні, з 1 листопада, увімкнули лише садочки і лікарні, школи без опалення.
Сижу_и_плачу• 21 октября в 14:34
Та з першого листопада сезон опалювальний. По закону
После 18• 21 октября в 14:35
Кожного ранку включають.
Ще й питають чи не спекотно.
ВільнаНазавжди• 21 октября в 14:36
Новый закон приняли с 1 ноября по 31 марта
После 18• 21 октября в 14:36
Ответ дляВільнаНазавжди
Я за обома руками
ВільнаНазавжди• 21 октября в 14:37
Ответ дляПосле 18
Я за обома руками
Пенсионеры против
Харчовий тріль• 21 октября в 14:38
Ще в кінці вересня
После 18• 21 октября в 14:38
Ответ дляВільнаНазавжди
Пенсионеры против
А вони скільки платять за опалення?
І який вік пенсіонерів?
Триндичіха Байрактар• 21 октября в 14:38
Нет
Х/о середина ноября в лучшем случае
Ро30BbIu_CJIoHuK• 21 октября в 14:38
Да. Пригород Киева
Триндичіха Байрактар• 21 октября в 14:39
Ответ дляПосле 18
А вони скільки платять за опалення?
І який вік пенсіонерів?
У пенсив сибсидия
им по барабану когда включат
ВільнаНазавжди• 21 октября в 14:40
Ответ дляПосле 18
А вони скільки платять за опалення?
І який вік пенсіонерів?
У многих субсидии, им нужно тепло
ВільнаНазавжди• 21 октября в 14:41
Ответ дляТриндичіха Байрактар
У пенсив сибсидия
им по барабану когда включат
Им желательно пораньше
После 18• 21 октября в 14:43
Ответ дляВільнаНазавжди
У многих субсидии, им нужно тепло
Минулого року включили, грілися, а коли стало спекотно, відкривали вікна, нагріли вулицю і що було у січні, пам´ятаєте?
Січень +12
Чай не пью, только кофе• 21 октября в 14:44
Нет, холодно как в подвале.
Включаем обогреватели во всех комнатах шпарят.
Вся в кредитах• 21 октября в 14:44
Ответ дляВільнаНазавжди
У Міненерго пояснили, що ця дата використовується лише як технічне визначення початку періоду дії фіксованих цін на газ для населення — з 1 листопада 2025 року до 31 березня 2026 року. Йдеться лише про період постачання природного газу, а не про фізичне подання тепла у будинки.
ВільнаНазавжди• 21 октября в 14:44
Ответ дляПосле 18
Січень +12
И что ? Так что теперь не включать, ждать когда потеплеет?
Трільчиха• 21 октября в 14:47
Ответ дляСижу_и_плачу
А +10 в классах это тоже по закону?
Чай не пью, только кофе• 21 октября в 14:47
У нас в Днепре в больницах не включили. Пациенты приносят свои электропростыни.
Трільчиха• 21 октября в 14:48
Ответ дляВільнаНазавжди
Пенсионеры против
Я против. Где моя пенсия?!
Сижу_и_плачу• 21 октября в 14:49
Ответ дляТрільчиха
А +10 в классах это тоже по закону?
Які до мене претензії? З 1.11 по 31.03 опалювальний сезон.
Швендяю містами• 21 октября в 14:49
Ні. Не включили. Київ.
Кому +15 в квартирі нормально, скажіть чесно, ви маєте зайву вагу? причому так мабуть кг під 100? Бо звичайній середньостатичній людині +15 це Х-О-Л-О-Д-Н-О!!! Та навіть тваринам холодно! Хоч одягайся, хоч не одягайся, а дихати холодним повітрям дового не зможеш - захворієш! У меня в дитини вже соплі, у мене самої після ночі в холодній спальні - болить горло і шия, закладений ніс! Сьогодні вже спала у старших дітей в кімнаті, там хоча б є тепла підлога. А так, якби не було теплої підлоги на кухні, та частково в кімнаті, я б уже замерзла. В спальні від вологи у мене вже відстають шпалери!! Повірте, ті, хто радять нам з екранів ’тепліше одягатися’ самі давно живуть в приватних коттеджах і у них давно тепло! Не розумію, навіщо так знущатися з людей! Та включіть уже, нехай люди хоч погріються! А то невідомо ще, як з тією рашкою буде! Не дай боже таки доб´ють ТЕЦ, то нехай хоч зараз будинки прогріються! Ну блін!! Слів уже немає!
Триндичіха Байрактар• 21 октября в 14:51
Ответ дляШвендяю містами
Ні. Не включили. Київ.
Если ТЕЦ добьют , то летом согреемся или в крематории, если газ будет..
Трільчиха• 21 октября в 14:51
Ответ дляСижу_и_плачу
К вам? Никаких. Хотелось бы чинуш заставить просидеть там 7 уроков
Триндичіха Байрактар• 21 октября в 14:52
Теплового майда не буде
Швабристка• 21 октября в 14:52
Ответ дляТриндичіха Байрактар
У пенсив сибсидия
им по барабану когда включат
не по барабану. бо мають хворі сустави і бояться холоду..
Сижу_и_плачу• 21 октября в 14:53
Ответ дляТрільчиха
Хотілось би. І щоб пожили на 2300 в мфсяць. Але це нк можливо
Триндичіха Байрактар• 21 октября в 14:53
Ответ дляШвабристка
Холод всем вреден
Швендяю містами• 21 октября в 14:53
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Ну про крематорій, то Ви загнули. Нехай кацапи там горять! А ми виживемо, складно, але виживемо. А от їх ТЕЦ я б вальнула першим би ділом! Вони північніше знаходяться. Зими в них сурові. Нехай природа доробить те, що потрібно. На що у Трампа яєць не вистачає.
Ответ дляШвендяю містами