Леди_на_драндулете• 21 октября в 14:33

Отопление

У вас включили?
Швабристка• 21 октября в 14:54
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Холод всем вреден
в молодості холод набагато легше переноситься,чим в 60. (особливо,коли постковід дав майже всім суставам прискорення здохнуть.)
Швабристка• 21 октября в 14:56
Ответ дляШвендяю містами
Ну про крематорій, то Ви загнули. Нехай кацапи там горять! А ми виживемо, складно, але виживемо. А от їх ТЕЦ я б вальнула першим би ділом! Вони північніше знаходяться. Зими в них сурові. Нехай природа доробить те, що потрібно. На що у Трампа яєць не вистачає.
підождіть.. Наш анонсував,що до кінця 25 року матиме 3000 своїх ракет. навішо той трамп??
Ви ж вірите власноручвибраному??
Млинець Мій• 21 октября в 14:57
Ответ дляШвабристка
та мені 34...вдома дубарь, на роботі дубарь. На роботі так змерзла, что вже просто колотить і це в куртці сижу цілий день
Швендяю містами• 21 октября в 14:57
Ответ дляШвабристка
Ви ж вірите власноручвибраному??
Ну то й треба тими ракетами захерачити, і дронами добити! Кацапія велика. Скрізь певео не розвезуть!
Млинець Мій• 21 октября в 14:58
Ответ дляШвабристка
Ви ж вірите власноручвибраному??

я взагалі вже в ніщо гарне для народу не вірю. Але все тут читаю, що ми не здамося...буде важко, але ми сильні...і смішно і грішно)
Швендяю містами• 21 октября в 14:59
Ответ дляМлинець Мій

Ну не вірте. Але ми не просто віримо, а ще й щось робимо. Ми дійсно сильні. Тому все буде ок!
Млинець Мій• 21 октября в 15:00
Ответ дляШвендяю містами
а вас багато?
і що робите?
Швендяю містами• 21 октября в 15:00
Ответ дляМлинець Мій
а вас багато?
і що робите?
Нас легіон!
Триндичіха Байрактар• 21 октября в 15:00
Ответ дляМлинець Мій
а вас багато?
і що робите?
Я мерзну, а що ще робити
Швабристка• 21 октября в 15:01
Ответ дляШвендяю містами
ну якщо не херачить, то значить , думає, що нам не холодно.

бо колись його жінка говорила,що ми і 3 роки можем без електрики та опалення сидіти.
Млинець Мій• 21 октября в 15:01
Ответ дляШвендяю містами
Нас легіон!
я сподіваюсь цей легіон десь на війні?
чи на дивані під обігрівачем?
Млинець Мій• 21 октября в 15:01
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Я мерзну, а що ще робити

Країну захищати?
Триндичіха Байрактар• 21 октября в 15:02
Ответ дляМлинець Мій

Країну захищати?
Мерзну согреваю краину своим трясом
Триндичіха Байрактар• 21 октября в 15:03
Интересно девочки, а вы после какого веса перестаете мерзнуть?
80-90 кг мрезнут?
ИМХОля• 21 октября в 15:14
Включила ещё в конце сентября дома. В школах недавно включили. Киев
Оч@ров@Шк@• 21 октября в 15:29
Ответ дляШвендяю містами
Ні. Не включили. Київ.
Кому +15 в квартирі нормально, скажіть чесно, ви маєте зайву вагу? причому так мабуть кг під 100? Бо звичайній середньостатичній людині +15 це Х-О-Л-О-Д-Н-О!!! Та навіть тваринам холодно! Хоч одягайся, хоч не одягайся, а дихати холодним повітрям дового не зможеш - захворієш! У меня в дитини вже соплі, у мене самої після ночі в холодній спальні - болить горло і шия, закладений ніс! Сьогодні вже спала у старших дітей в кімнаті, там хоча б є тепла підлога. А так, якби не було теплої підлоги на кухні, та частково в кімнаті, я б уже замерзла. В спальні від вологи у мене вже відстають шпалери!! Повірте, ті, хто радять нам з екранів ’тепліше одягатися’ самі давно живуть в приватних коттеджах і у них давно тепло! Не розумію, навіщо так знущатися з людей! Та включіть уже, нехай люди хоч погріються! А то невідомо ще, як з тією рашкою буде! Не дай боже таки доб´ють ТЕЦ, то нехай хоч зараз будинки прогріються! Ну блін!! Слів уже немає!
У нас пока в квартире 22- детская
22.5 - спальня, 22 кабинет, 23 кухня, 22 гостиная
посмотрела по датчикам только что.
Киев.
Заюшка_хозяюшка• 21 октября в 15:46
Включили.
Я вже місяць собі кожного дня включаю)
Розумна Губка• 21 октября в 17:19
Ответ дляПосле 18
Я за обома руками
я против, весной ладно, но сейчас сыро очень
После 18• 21 октября в 17:44
Ответ дляРозумна Губка
Меньше треба нити, розводять сирість