Прагматик флегма• 21 октября в 14:38

Розлучення

Добрий день! Дівчата, хто розлучався з чоловіком, не маючи власного дошлюбного чи батьківського житла, як ви вирішували питання з проживанням, поки тривав судовий процес поділу майна? І, як вирішилось дане питання в подальшому? Поділіться своїм досвідом, будь ласка.
Аристократка-тунеядка• 21 октября в 14:56
Ответ дляДжем Шакіри

сколько вам лет, наивность вы наша?)
41.
автор Прагматик флегма • 21 октября в 14:58
Ответ для66сезон666серия
Він і не має йти зі свого житла. А де ваші гроші? Заощадження?
Чому «зі свого»? А моє житло тоді де? Заощадження в спільній квартирі. Чи всі жінки, про всяк випадок, купують окрему квартиру для себе особисто? В мене, на жаль, інші фінансові можливості.
Аристократка-тунеядка• 21 октября в 14:58
Ответ дляПрагматик флегма
Значит вам придется продолжать вместе жить. Разделение имущества вам не поможет
Никак. Поможет только договорится по хорошему
О продаже, сдаче в аренду, помощь вам на аренду, если вы съедите
И подобное
автор Прагматик флегма • 21 октября в 15:00
А суд може зобовʼязати сторони продати нерухомість і поділити гроші, у таких випадках?
Аристократка-тунеядка• 21 октября в 15:01
Ответ дляПрагматик флегма
Нет
66сезон666серия• 21 октября в 15:01
Ответ дляПрагматик флегма
А, тобто Ви вважаєте, що це не його житло? Дуже цікаво...
Джем Шакіри• 21 октября в 15:03
Ответ дляПрагматик флегма
в вашому випадку найкращий варіант домовлятись по нормальному, якщо вийде
66сезон666серия• 21 октября в 15:04
Ответ дляДжем Шакіри
Автор не налаштована домовлятися, на жаль. Тому скоріше за все буде витрачено купу нервів і часу
Джем Шакіри• 21 октября в 15:05
Ответ для66сезон666серия
налаштована не налаштована, але в неї фінансів точно не має, щоб сильно борзо себе вести
66сезон666серия• 21 октября в 15:06
Ответ дляДжем Шакіри
Їй треба зрозуміти, що колишній не повинен робити собі гірше і він їй нічого не винен окрім того, що передбачено законом. Тоді може щось і вийде
Джем Шакіри• 21 октября в 15:09
Ответ для66сезон666серия
Ех, тоді буде мати автор аліменти невідомо які і півквартири на папері
автор Прагматик флегма • 21 октября в 15:11
Ответ дляДжем Шакіри
Домовитись не вийде. Відповідь на все одна: «З квартири нікуди не піду. Продати дозволу не дам. Знімати/купувати вам з дитиною не буду. Сплачувати половину теж. Судись»
Котики-муркотики• 21 октября в 15:11
Ответ для66сезон666серия
Цікаво, це все ті самі жінки, які пишуть, що не треба свою молодість витрачати на те, щоб заробити собі на дошлюбне житло, а головне добре вийти заміж? Бо коли я в темах пишу, що треба на своє заробляти, мені всі пишуть, що хай чоловік заробляє...
я з вами. хотіла те саме написати.
Джем Шакіри• 21 октября в 15:13
Ответ дляПрагматик флегма
ну ось вам тільки подавати на алімети, судитись і розраховувати тільки на себе.
І вам це потрібно прийняти. Чим швидше приймите, тим буде морально легше.
Котики-муркотики• 21 октября в 15:13
Ответ дляПрагматик флегма
тобто це його власне дошлюбне житло?
чи це квартира, куплена в шлюбі?

у першому випадку у вас нема шансів.
у другому випадку треба судитись.
Джем Шакіри• 21 октября в 15:14
Ответ дляКотики-муркотики
тобто це його власне дошлюбне житло?
чи це квартира, куплена в шлюбі?

у першому випадку у вас нема шансів.
у другому випадку треба судитись.
тільки потрібні кошти на суди
а також або знімати житло або жити з колишнім
автор Прагматик флегма • 21 октября в 15:16
Ответ дляКотики-муркотики
тобто це його власне дошлюбне житло?
чи це квартира, куплена в шлюбі?

у першому випадку у вас нема шансів.
у другому випадку треба судитись.
В шлюбі куплена
66сезон666серия• 21 октября в 15:17
Ответ дляПрагматик флегма
Автор, а як Ви хотіли домовитися? Щоб він пішов зі своєї квартири? Ну якби не дивно, що домовитися не виходить...
Аристократка-тунеядка• 21 октября в 15:18
Ответ дляКотики-муркотики
тобто це його власне дошлюбне житло?
чи це квартира, куплена в шлюбі?

у першому випадку у вас нема шансів.
у другому випадку треба судитись.
Ну потратит автор год - два на суды и деньги на это
Получит на бумаге половину. Дальше что ? Он не выезжает и не продаёт
Дальше какие действия?
Да и все это время где-то жить надо
Котики-муркотики• 21 октября в 15:19
Ответ для66сезон666серия
так квартира їхня спільна, куплена в шлюбі.
по закону все нажите в шлюбі ділиться пополам.
тобто треба щось вирішувати, в ідеалі квартиру продавати і ділити гроші.
66сезон666серия• 21 октября в 15:21
Ответ дляКотики-муркотики
Так. Але видно автор хоче, щоб він з´їхав, а вона там лишилася, ’бо дитина, нема куди йти, нема грошей тощо’. Ну то й не дивно, що він рогом вперся. Жодна людина не буде договороспроможною, якщо від неї вимагатимуть, щоб вона собі зробила гірше
автор Прагматик флегма • 21 октября в 15:23
Ответ для66сезон666серия
Ну, якби це в наших спільних інтересах. Якщо я теж нікуди не піду. Далі що? Людина ж якось уявляє своє подальше життя. Дивно витрачати його на те, щоб насолити колишній дружині.
66сезон666серия• 21 октября в 15:24
Ответ дляПрагматик флегма
Емм... А чого тоді не в ваших спільних інтересах, щоб пішли Ви?
Аристократка-тунеядка• 21 октября в 15:25
Ответ дляПрагматик флегма
Автор, мужчинам проще все это
Он на работу ушел, на гульки
Пришел, помылся, поспал
Он же у себя дома
автор Прагматик флегма • 21 октября в 15:26
Ответ для66сезон666серия
В наших спільних інтересах продати житло і поділити гроші, так як він йти не хоче, а мені йти нема за що.
66сезон666серия• 21 октября в 15:27
Ответ дляПрагматик флегма
Йдіть на роботу
автор Прагматик флегма • 21 октября в 15:29
Ответ для66сезон666серия
Йдіть на роботу
Я ходжу на роботу. Не розумію, до чого ваші коментарі? Я повинна залишити йому спільну квартиру, а сама з дитиною залишитись ні з чим і йти на зйом? З якого дива?
66сезон666серия• 21 октября в 15:30
Ответ дляПрагматик флегма
Ну то Ви ж вимагаєте це саме зробити йому! То чого дивуєтеся, що він не хоче?
Аристократка-тунеядка• 21 октября в 15:30
Ответ дляПрагматик флегма
Не идите. Он вас выгнать не сможет
автор Прагматик флегма • 21 октября в 15:31
Ответ для66сезон666серия
Я не вимагаю, щоб він саме йшов. Я прошу про якийсь варіант вирішення цього питання.