Прагматик флегма• 21 октября 2025
Розлучення
Добрий день! Дівчата, хто розлучався з чоловіком, не маючи власного дошлюбного чи батьківського житла, як ви вирішували питання з проживанням, поки тривав судовий процес поділу майна? І, як вирішилось дане питання в подальшому? Поділіться своїм досвідом, будь ласка.
Баррикадница• 21 октября 2025
Ответ дляАристократка-тунеядка
Очень хороший совет
збирати гроші треба було раніше
66сезон666серия• 21 октября 2025
Ответ дляПрагматик флегма
Пиво щодня. Міцніше - пару разів на тиждень. Зранку наступного дня може бути абсолютно нормальною людиною. Маю на увазі, по відношенню до мене. Ніби нічого й не сталося. Щось купувати додому, допомагати.
Як багато пива? Хоча ви можете й не бачити... На певній стадії пива може бути умовно 1,5 літра, але він ще й до заниканої чекушки паралельно прикладатиметься...
Будьте готові, що він поступово деградуватиме. Свої довгострокові плани варто коригувати з огляду на це
Прагматик флегма
• 21 октября 2025
Ответ для66сезон666серия
А сам де буде жити? Теж з циганами і бомжами?
Каже, що він вдома лише ночуватиме, в окремій кімнаті і йому норм, головне, щоб мені «ніколи було сумувати». Ой, довго можна про це розповідати, жалітися, плакати… Висновок один: жінка і діти в нашій системі ніяк не захищені. Ні від алкоголіка, ні від психопата. Лише, коли тебе майже вбʼють, можна просити про допомогу((
Баррикадница• 21 октября 2025
Ответ для66сезон666серия
Ну норм, можна жити. Якби однушка, то було б дуже пєчально.
Поставте про всяк випадок замок у кімнату. Свої гроші вдома не тримайте, бо зіпре і нічого не зробите
На побут і їжу витрачайте мінімум, максимум відкладайте
а хто буде платити комуналку? він не буде точно.
Прагматик флегма
• 21 октября 2025
Ответ дляБаррикадница
Розділять особовий рахунок
66сезон666серия• 21 октября 2025
Ответ дляБаррикадница
Чого не буде? Він ще не зовсім деградант. Ну або відключать світло за несплату)
Аристократка-тунеядка• 21 октября 2025
Ответ дляПрагматик флегма
А вы уже писали темы тут? Про развод думали. Если это вы
Прагматик флегма
• 21 октября 2025
Ответ дляАристократка-тунеядка
Думала. Але не писала)
Баррикадница• 21 октября 2025
Ответ для66сезон666серия
Ну бо вона з дитиною. Аона не зможе не платити. Як ви його заставите? Відключать? В квартирі мого жениха борги за світло і іводу за 6 років.бо 6 років квартира нічия ( колишня не жмве і продати не дає. І не платить. Замки поміняла. Вона тупо стоїть. Але судом розділена навпіл). Київ. Ще ніхто не відключив нічого і не відрізав
Котики-муркотики• 21 октября 2025
Ответ для66сезон666серия
Для цього треба працювати і відкладати. А у нас як? Вхоплю Бога за бороду - вийду заміж за чоловіка з квартирою або вийду заміж за чоловіка, який заробить нам квартиру у шлюбі. А потім ось таке...
теж так думаю.
але автору це вже не допоможе...
ще й дитина нездорова(
але автору це вже не допоможе...
ще й дитина нездорова(
Баррикадница• 21 октября 2025
Ответ дляПрагматик флегма
Розділять особовий рахунок
Знову промах. Мій жених 2 роки не може розділити. Колишня не дає згоди. Борги вже 6 років . Ви не уявляєте який це гемор. Та ви навіть лічильника не зареєструєте без згоди іншого власника офіційно. Нічого не зробите. Тому я кпжу- спільна квартира це пастка
Прагматик флегма
• 21 октября 2025
Ответ дляБаррикадница
Хіба так може бути, щоб за стільки років не відключили за несплату?
Баррикадница• 21 октября 2025
Ответ дляПрагматик флегма
Може бути. Я бачила платіжки. А ще сусід моїх батьків 4 роки не платить. Бо не хоче. Ще нічого не відключили. Нам приходили міняти електричні клеми. Батько їм скпзав- ось боржник. Вони знизили плечима і все. Там борги пвд 80 тисяч. А ви кажете
Аристократка-тунеядка• 21 октября 2025
Ответ дляПрагматик флегма
Думала. Але не писала)
Значит была похожая ситуация у женщины
Тоже муж пил, но трезвый хороший
А идти некуда
Тоже муж пил, но трезвый хороший
А идти некуда
Котики-муркотики• 21 октября 2025
Ответ дляПрагматик флегма
може, можна знайти якийсь підхід до нього? наприклад, не чіпати його, коли він п´яний? або навпаки, поки п´яний, схилити його на свою точку зору (правда, він на завтра забуде про це).
ну я не знаю, снотворне йому підсипати в коньяк. заговорювати, щоб швидше спати ліг. на машині хай би їздив кожного ранку, це стримує. гостей запрошувати, щоб він при них не розпускався.
закодуватися він не хоче часом?
скільки йому років? може ж і здоров´я не витримати.
закодуватися він не хоче часом?
Прагматик флегма
• 21 октября 2025
Ответ дляАристократка-тунеядка
Значит была похожая ситуация у женщины
Тоже муж пил, но трезвый хороший
А идти некуда
Тоже муж пил, но трезвый хороший
А идти некуда
Чим все закінчилося? Я часто натрапляю тут на теми про розлучення. Зрозуміло, що це дуже тяжкий життєвий етап, але ж, якось все в людей вирішується, розходяться, живуть, життя триває далі… Невже це лише в мене якесь замкнене коло(
Аристократка-тунеядка• 21 октября 2025
Ответ дляПрагматик флегма
У моей знакомой муж остался в квартире, а она с двумя детьми уехала за границу, развелись
Его оставила в их общем жилье
Не платил коммунальные, ей счета заблокировали. Только так и узнала
Ходила потом вечерами кафе убирать, что бы рассчитаться за него (
Его оставила в их общем жилье
Аристократка-тунеядка• 21 октября 2025
Ответ дляПрагматик флегма
Не знаю, анонимно же пишут. Та только собиралась разводится
Всех тем не читаю
Прагматик флегма
• 21 октября 2025
Ответ дляКотики-муркотики
закодуватися він не хоче часом?
Подруги радили підсипати йому щось, щоб спав. Але, ну його…. Ще невідомо чим потім закінчиться. Лише таких проблем мені ще бракувало(
Сторонні люди, раніше, дійсно, стримували, але зараз вже ні.
3@йk@• 21 октября 2025
Ответ дляБаррикадница
Згодна
Аристократка-тунеядка• 21 октября 2025
Ответ дляПрагматик флегма
А вы его как-то цепляете ? Провоцируете?
Что если, не трогать ? Есть такие алкаши, если их не трогать, они счастливы ещё и добрые
Прагматик флегма
• 21 октября 2025
Ответ дляАристократка-тунеядка
Він з тих, хто не може тихо випити і лягти спати. Його «несе». Він сам починає до всіх мати діло, повчати, провокувати.
Прагматик флегма
• 21 октября 2025
Дякую всім, хто відписався, поділився думками. Можливо, напишу тут, як все закінчиться. Поділюся досвідом)(
жар-птица Нюра• 21 октября 2025
Спільного нічого не було,може й добре.З більшого зйому,пішла на меньший зйом з дітьми.а колишній до своїх батьків.Потім кредит на своє,та й помалу все пішло і поїхало.
Прагматик флегма
• 21 октября 2025
Ответ дляжар-птица Нюра
Я щиро радію за жінок, які змогли вибратися з цієї кабали і жити далі.
66сезон666серия• 21 октября 2025
Ответ дляКотики-муркотики
закодуватися він не хоче часом?
Якщо він захоче закодуватися, то сам це зробить. Автор тут до чого?
Ій просто краще лишній раз не нариватися, коли він п´яний чи з бодуна, та й усе
Котики-муркотики• 21 октября 2025
Ответ дляПрагматик флегма
ну може його на телефон переключати, хай мамі своїй дзвонить, її повчає.
або я не знаю, сюсюкати з ним, який він цар і король і який він взагалі добрий і щедрий і великодушний, йому й не буде, до чого присікуватись.
здоров´я він не перевіряв? може, йому б лікар заборонив би бухать? чи священник?
Прагматик флегма
• 21 октября 2025
Ответ дляКотики-муркотики
Якби все було так просто, то й алкоголіків би не лишилось.
Джем Шакіри• 21 октября 2025
Ответ дляПрагматик флегма
Розділять особовий рахунок
ви не боїтеся, що можете піти на роботу або кудись і повернесь, а замки змінені і речі на вулиці?
а що він каже щодо дитини?
Нервогенератор• 21 октября 2025
Ответ дляМама фіфті цента
Так, на жаль пів квартири з чужим мужиком купувати ніхто не хоче, він мені пропонував віддати типу половину, але по дуже заниженій ціні, я не погодилася, бо в мене ще є дитина. Я пропонувала йому купити нам з сином однокімнатну в обмін на цю двушку і повну відмову від аліментів, теж не захотів, тому на жаль тупик повний.
женилось это чучело еще?