Марс атакует• 21 октября в 16:57
Порадьте гарну косметику для тіла на подарунок
Дівчата , порадьте , що купляєте собі і прям подобається , обираю на подарунок , загальна сума +-3 тис
Рожки-да-ножки• 21 октября в 16:59
bbw - у них суперские скрабы питательные, крем для тела. Только выбирайте по отзывам красивый аромат!
120-120-120 (не худею)• 21 октября в 17:01
Ответ дляМалявка ще та
Это очень личное, я бы такое не дарила бы
++++
То, от чего у кого-то прям восторг, другому может быть вообще фу
Марс атакует
• 21 октября в 17:02
Ответ дляМалявка ще та
ось і обрала для тіла , бо нічого іншого не куплю на таку суму . Ось і питаю прям топ ,що сподобалось
Марс атакует
• 21 октября в 17:02
Ответ для120-120-120 (не худею)
++++
я розумію , але іншого не вигадаю ..)
Марс атакует
• 21 октября в 17:04
Ответ дляНекомильфо
Рітуалс, можна сертифікат в якийсь магазин.
сертифікати вже дарували , і вона вже в таких магазинах скупляється , що 3 тис, то мало...
БезПаспортаНеПродаю• 21 октября в 17:06
Молочко для тіла зволожуюче
Biotherm Lait Corporel Body Milk
Вчителька з мікрорайону• 21 октября в 17:07
Elemis. Їх скраб для тіла в червоній банці -найкращий.
Стрибну в гречку• 21 октября в 17:08
Ответ дляМарс атакует
Тоді листівку з бантиком і 3000
Марс атакует
• 21 октября в 17:09
Ответ дляСтрибну в гречку
Тоді листівку з бантиком і 3000
не варіант , краще подарунок
Стрибну в гречку• 21 октября в 17:10
Ответ дляМарс атакует
не варіант , краще подарунок
Якщо пані отоварюється в магазинах на більшу суму, то ви точно можете не вгадати з якомось гелем, скрабом і т.п.
Марс атакует
• 21 октября в 17:13
Ответ дляСтрибну в гречку
дякую, а гарну косметику порадите?
Може ще третю?• 21 октября в 17:13
Ответ дляМарс атакует
не варіант , краще подарунок
У Ив Роше посмотрите молочко для тела, скрабы и прочие приятности.
Малявка ще та• 21 октября в 17:22
Ответ дляМарс атакует
Для тела у каждого свое, мне вот все эти Rituals, Elemis и прочее даром не нужно, например. Бесполезный подарок.
Мне нравится Biologique Recherche и пилинги Clarins, а другим это ни о чем
Люблю пиво• 21 октября в 17:31
Я нещодавно дарувала Sol De Janeiro, але я знала, що людині подобається.
Сама я користуюсь collistar, то подобається.
Ще колись дарувала із clarins( то казали, що подобається, але може то ввічливість)))
Парасюха• 21 октября в 17:32
Ответ дляМарс атакует
Коллистар
Парасюха• 21 октября в 17:33
Ответ дляЛюблю пиво
Вот да,мой топ это коллистар скраб и соль де жанейро крем
Марс атакует
• 21 октября в 17:34
Ответ дляЛюблю пиво
дякую , гляну , я коллістар колись дарувала вже)
Марс атакует
• 21 октября в 17:35
Ответ дляПарасюха
дякую, може ще щось згадаєте?
Асталависта бэйби• 21 октября в 17:37
Ну, я очень переборчива. Нашла методом проб и ошибок то, что мне подходит, могу посоветовать. Но я не люблю насыщенный аромат и плотные жирные тектстуры
Мольфарочка• 21 октября в 21:34
Всім моїм знайомим зайшла олійка для душу Ріластіл та їхній крем для рук, молочко Аква для тіла тут дівчата хвалили.. зараз знижка на цей бренд в аптеках, погугліть