Смажена полуничка• 21 октября 2025
Як купити нерухомість неповнолітньому? Нюанс..
Сімʼя купує будинок, хоче оформити його на неповнолітню дитину. Живуть в одній області, будинок в іншій. Так як це неповнолітня дитина, то треба дозвіл від органу опіки та піклування. Питання: дозвіл мають отримати від органу за місцем проживання дитини? чи за місцем знаходження нерухомості? І чому?
БезникаяЯ• 21 октября 2025
Ответ дляДобрая свекровь
Дети не освобождаются от уплаты налогов на недвижимость, например ) как и пенсионеры
не освобождаются, но метраж, с которого надо платить налоги, рассчитывается на 1 чел. Если чел другой - то ему метраж считается с нуля
Добрая свекровь• 21 октября 2025
Ответ дляСмажена полуничка
маю на увазі, що в тексті мова про майно, яке вже у власності дитини
а в нас питання про сам процес оформлення
Дозвіл опікунської ради при купівлі квартири потрібен, якщо дитина є власником або співвласником нерухомості. Для його отримання батьки або опікуни подають заяву разом з пакетом документів до органу опіки та піклування (через ЦНАП, сільську або міську раду). Орган видасть дозвіл, якщо перевірить, що така операція не порушує прав дитини, інакше може надати відмову
Смажена полуничка
• 21 октября 2025
Ответ дляДобрая свекровь
в плані якщо дитина є власником якої нерухомості? трішки не розумію
ми ж по факту тільки укладаємо цей договір купівлі-продажу
тобто будинок купуємо в інших людей
Витворунка• 18 ноября 2025
Ответ дляНезламна
В чем необходимость записывать на несовершеннолетнего?
Не отражать в декларации. Избежать претензий на имущество при спорах. Подать документы на ипотеку с низкими процентами. Сколько людей столько и ньюансов.
Незламна• 18 ноября 2025
Ответ дляВитворунка
В какой декларации?