Просериарила молодость• 21 октября 2025
Хто практикував-практикує голодування? Результат?
Хто в цій темі - які переваги ви отримали?
Цікавить не тижнями, а саме по декілька днів, на чаях чи воді?
Вже не вперше чую про користь, що і лице помолодшає і розум очиститься і енергії більше - правда?
Просериарила молодость
• 21 октября 2025
Ответ дляХочу барабульки
Трясучку, как сахар упадет
Ого
Просериарила молодость
• 21 октября 2025
Ответ дляЧарівне зіллячко
А ще гастрит, теж результат
А гастрит хіба від голоду?
Ну що ви, мамо!• 21 октября 2025
Є фмд дієта, імітація голоду. Вона на п´ять днів та легко переноситься . Якщо зайде, то потім спробуйте голодування.
Скокмоно - стокнуно• 21 октября 2025
Встала після такого голодування зранку з лікка і втратила свідомість. Добре, що без травм. Більше таким не займаюсь.
Чарівне зіллячко• 21 октября 2025
Ответ дляПросериарила молодость
А гастрит хіба від голоду?
Провокує цей стан
Ніколи не збрешу• 21 октября 2025
У меня именно голод суточный 1-2 раза в неделю (я буквально пару недель так делала) способствовал снижению веса, который до этого стоял. Я впервые в жизни набрала из-за АД и не могла сбросить. После такого голода я ела как обычно, но вес вернулся в норму
Колупалочка• 21 октября 2025
Ответ дляНіколи не збрешу
Это у вас скорее исключение
Обычно наоборот
От этих голоданий организм наоборот начинает запасы делать потом
Обычно наоборот
Ужгород• 21 октября 2025
Я спробувала без підготовки, без аналізів, після місячних.... на 2-й день просто сповзла на підлогу. Теоретично після 1 дня голодування нічого не станеться, але звичайно ж треба підготуватися
LiquidGlass• 22 октября 2025
Закордоном зараз активно просувають інформацію що жінкам голодування не корисне. Історично досліджували ж в основному здоров´я чоловіків, але ж у чоловіків і жінок різні гормони, і по різному організм реагує на одні й ті ж речі. В жінок організм запрограмований на накопичення, бо це корисно у випадку вагітності. У чоловіків організм і справді як правило позитивно реагує на періодичне голодування, їм це може бути корисно і почувають вони себе добре. А жінкам навпаки - якщо не їсти, то тіло переходить в режим накопичення і тоді хоч сиди на одному кефірчику, а мало того що схуднути і попу накачати не вийде (організм ’з´їсть’ м´язи в першу чергу, а не жир, якщо іншого джерела поживних речовин немає), ще й можна набрати вагу і купу проблем зі здоров´ям, особливо постійне відчуття втоми. Коротше, жінкам рекомендують щось їсти одразу ж протягом 30 хвилин після того як прокинулись (не обов´язково багато - але щоб організм почувався спокійно, що їжа є, не треба запасатися, все добре) і взагалі їсти нормально і не мучити себе дієтами чи голодуванням. Тим, хто відчуває що не може їсти так рано як вони прокидаються пропонують пити протеїновий коктейль (тільки не купуйте соєве лайно невідомого походження - там часто свинець може бути, бо вирощують ту сою де попало, в т.ч. і у забрудненому ґрунті).