Капитанша• 21 октября 2025

Вам не кажется, что людей истребляют психотронным оружием?

ХвилювАллочка• 22 октября 2025
Ответ дляГороховаЯ
А почему гуманитарка - это непротрiб? Это помощь людям, а не мусорка 🤷
Якість як у гуманітарки (просрочене та передруковані дати, або напівпросрочені, чи скоро будуть. Ви ж самі бачити що атб для бідних або середнього класу переважно, бо бідні не ходять в сільпо, новус і тд. Бідним і скидают товари низької якості. Є магазин через який можна все що хочеш по акції продать, любий брак заводський.
ХвилювАллочка• 22 октября 2025
Ответ дляNathalie27
Ви на антидепресантах?
Ні, але моя знайома працює в аптеці то розповідала що ади стали добре продаватися. Та і мені пропонував невролог не раз, хотів підсадить. Ще є знайомі у яких діти бояться війни та приймають. Військові приймають. Як говорила психолог та невролог що їх всі зараз приймають і це нормально. В моїй ситуації їх не треба було. Можна і без них справитись, раніше люди норм без них жили.
ГороховаЯ• 22 октября 2025
Ответ дляХвилювАллочка
А гуманитарку просроченную дают? Тогда это ужасно просрочкой травить людей. Да и в целом такой подход ужасен. В любом случае за тоаар платят деньги, и они одинаковые - хоть из кармана богатого, хоть бедного.
А атб мне не нравится, давно испортился. Я в Харькове, мне Класс нравится. Ниже цены, чем в Сильпо, Росте - и нормальные обычные продукты
Однозначная• 22 октября 2025
Ответ дляХвилювАллочка
Только бухали частенько отчего-то, а так да, нормально жили
ХвилювАллочка• 22 октября 2025
Ответ дляГороховаЯ
Так, новус цвілу гречку на донецьку обл відправляв. Ще і писали новус, хоча б не позорились.
Україна наше все• 22 октября 2025
Ответ дляХвилювАллочка
Вчора взяла кетчуп чумак. Такий самий як в сільпо беру. Не помітила браку. Яблучка гарні і смачні. Чи вони там наколоті?
ХвилювАллочка• 22 октября 2025
Ответ дляУкраїна наше все
Не вся продукція така! Але більшість!