На пів ставки• 22 октября 2025
Мы уже без света
Задолбало все ((
Маю натхнення• 22 октября 2025
Ответ дляТриндичіха Байрактар
И без отопления. Какая красота, и платить не надо ни за что
Станнем багаті((
Донька подруги• 22 октября 2025
Ответ дляПирожкиня
А не все пропало? Це ж так прекрасно сидіть без опалення і води, какать в кульочки на 22 поверсі.
Взагалі не прекрасно але комусь ще гірше. Хтось в окопах, какає в посадці, ріже горло росіянам, не спить на морозі, щоб ви сиділи і строчили цю ху...ню. Спускайтесь з 22 поверха, покакайте в сусідньому кафе, парку, чи торгівельному центрі. Там є генератори. Ви особисто можете для себе щось змінити? Змінюйте.
Гола з конопель• 22 октября 2025
Ответ дляПирожкиня
Удалено администрацией...
Королева Сарказма• 22 октября 2025
Ответ дляМаска-0b9f
А сейчас что мешает не травить друг друга за культуру и традиции?
А питання зараз в цьому? Чи в виживанні нації? Ви щось змішуєте все що можна і неможна
ЛеньГуглить_правда• 22 октября 2025
Ответ дляМеряю линейкой
В яблочко. Но многие халявщики на пособиях квакают из Европы
Их и здесь достаточно.
Оно будет сидеть на 20-м этаже без света, без отопления, без воды, и все равно выкрикивать про славика и кривляться на форуме
Баррикадница• 22 октября 2025
Ответ дляДонька подруги
Істини немає, не існує. Є лише ваші переконання, ваші цілі, ваш сенс, який ви вклали в те запитання. Нічого більше.
Істина є , але правда у кожного своя
Донька подруги• 22 октября 2025
Ответ дляМаска-0b9f
То есть, ваши убеждения тоже не являются истиной?Если да,то почему вы меня по хамски оскорбили?
Звичайно, істини немає. Я оскорбіла ваше прагнення викликати в мене емоції. Я не люблю маніпуляцій.
Маю натхнення• 22 октября 2025
Ответ дляНа пів ставки
Класс, и баллистика летит 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏
Ви в курсі, щоьоці ручки смайли, що ви вставили, це не поклик до молитви чи як ви там оцінюєте. Це типу дай п´ять.
Щоб наступного разу вони у вас не були такими недоречними, як цього
Оченьценная• 22 октября 2025
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Их и здесь достаточно.
Рускій Иван, іди звідси .
Тут бояри не наллють.
Гола з конопель• 22 октября 2025
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Их и здесь достаточно.
🐽🤡🇷🇺
Маска-0b9f• 22 октября 2025
Ответ дляГола з конопель
Удалено администрацией...
Отфильтровала ваши комментарии.Ну вылитая Эллочка Людоедка из ’Двенадцати стульев’ Ильфа и Петрова))
Сколько_мне_лет?• 22 октября 2025
Ответ дляИз Виа-гры
А генераторов в доме нет которые поддерживают работу лифта когда нет электроэнергии? У меня 26 этажка, еще в 2022 приобрели генераторы, они же поддерживают работу насосов чтоб вода и отопление было
Вам повезло. У нас было несколько попыток, но все так переругались, что у инициаторов отпало все желание.
ОдинРазНадетое• 22 октября 2025
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Что самое ужасное, это то, что скумбрия права.
Незламних хватает еще. Точнее, их полно. Ничего не закончится, пока люди будут продолжать принимать в этом участие и хотеть войны.
Ні, ми війни не хочемо, ми хочемо, щоб ваш хуйло здох і щоб всі кацапи сиділи дома і не лізли на українські землі. Хто хоче жити під рашою - збирає валізки і валить на рязань
Гола з конопель• 22 октября 2025
Ответ дляМаска-0b9f
За барак чим платитимеш?🧟♀️🇷🇺
Оченьценная• 22 октября 2025
Ответ дляПирожкиня
Ну деякі чекали русню .Думали заживуть уххх. А зараз у пакети какають.
Русня-вона така !!!
Куди не прийде там біда і 💩
Русня-вона така !!!
Куди не прийде там біда і 💩
Баррикадница• 22 октября 2025
Ответ дляОченьценная
Женя, а що з попереднім акаунтом сталося?
Так, це Женя...а то маска, маска... я вже подумала, що Ілон пише, чьорт, поб´єрі не вгадала
Маска-0b9f• 22 октября 2025
Ответ дляДонька подруги
Тот комментарий,на который вы так среагировали,не был вам ответом.А нервно среагировали почему то вы.
Оченьценная• 22 октября 2025
Ответ дляБаррикадница
😄
Женя була з Миколаєва .
Карти історичні ,начебто» любила виставляти. Ну й від українського всього її крутило ,як чорта від ладану.
Женя була з Миколаєва .
Гола з конопель• 22 октября 2025
Ответ дляБаррикадница
Удалено администрацией...
Баррикадница• 22 октября 2025
Ответ дляОченьценная
😄
Женя була з Миколаєва .
Дякую за роз´яснення
Донька подруги• 22 октября 2025
Ответ дляМаска-0b9f
Ваше питання саме по собі, маніпулятивне. Як на мене абсолютно дурнувате.
Оченьценная• 22 октября 2025
Ответ дляБаррикадница
Дякую за роз´яснення
Та немає за що.
Кидаймо скарги . Нехай і це ак заблокують.
Донька подруги• 22 октября 2025
Ответ дляОченьценная
😄
Женя була з Миколаєва .
То може пора екзорциста викликати?
Маска-0b9f• 22 октября 2025
Ответ дляДонька подруги
Потому что оно ударило по больному месту?
Пирожкиня• 22 октября 2025
Ответ дляОченьценная
Русня-вона така !!!
Куди не прийде там біда і 💩
Русня-вона така !!!
Куди не прийде там біда і 💩
Та да і тцк, то буряти перевдіті
Пирожкиня• 22 октября 2025
Ответ дляДонька подруги
Ви ще згадайте голодуючих дітей африки, чому я маю підлаштовуватися під тих зто сидить в окопах, шоб шо?
Меломанка Маланка• 22 октября 2025
Ответ дляДонька подруги
А ви вже спустилися пішки з 22 поверху? Покакали в пАрку? З власного досвіду поради раздаєте?
Маска-0b9f• 22 октября 2025
Ответ дляОченьценная
Та немає за що.
Уважаемые форумчане!Шерлоки из вас никудышные.В Николаеве живёт не только Женя.
Оченьценная• 22 октября 2025
Ответ дляПирожкиня
Щоб не забували що війна .
90x60x90• 22 октября 2025
Ответ дляНа пів ставки
Ну так если не в окопах , не приходило в голову , что есть серьезные проблемы со здоровьем ?
А вы , умная такая , с полевой кухни вещаете , или военная медсестра ?
Удалено администрацией...