Цитати в інтернеті пишуть, що мудра, успішна людина обов´язково самітник.
Як вийшло, що ілюзія окремішності дає автоматично ілюзію моральних переваг?
Адже з точки зору психіатрії, ознака здорової людини саме взаємодія з людьми, вміння дарувати любов і ставити кордони, якщо треба.
Natalia505• 22 октября в 10:58
Самотність, це наслідок успіху. Більше заздрості, більше конкурентів, більше недовіри, більше бажання усамітнитися. Успіх, це часто публічність, від якої з часом людина втомлюється і вигорає. З´являються інші цінності тиша і спокій. Тому обирає самотність. Це не обов´язково так але буває.