СамавиховуюКота• 22 октября в 11:32
Яку сумку вибрати?
Яку сумку вибрати? Яка більш актуальна на це рік?
Результат:
вже голосів:
38 (67.86%)
9 (16.07%)
Заставляличка• 22 октября в 12:16
Ответ дляЗавтра не пью
Как можно сравнивать Hermes и какой-то coach
и тем не менее большинство пока выбрало coach)
а Hermes -это третья?
Млинець Мій• 22 октября в 12:17
Ответ дляЗавтра не пью
А где тут hermes? 😂
Тримбулька• 22 октября в 12:27
Ответ дляЗаставляличка
а Hermes -это третья?
Тут нет эрмеса, это сумки по 2000 гривен, врядли автор может купить эрмес, видела на днях в Польше в торговом центре есть магазин с бу сумками и украшениями дорогих брендов, так вот там стоял эрмес очень ретро фасон - 37000 злотых умножьте на 11.6
Рекламама• 22 октября в 13:23
Я понимаю, что сейчас накинутся гарпии - любительницы Hermes, но все же скажу) Сумки пенсионерские.
СамавиховуюКота
• 22 октября в 13:49
Ответ дляРекламама
які на вашу думку не ’пенсіонєрскіе’?
СамавиховуюКота
• 22 октября в 13:50
Ответ дляМлинець Мій
А где тут hermes? 😂
це вірджинія конті, і цих сумок багато в різних інтернет магазинах, і в інтертопі теж таке є
СамавиховуюКота
• 22 октября в 13:52
Ответ дляКнягиня пітьми
Ніяку, це ж фейк? Вони всюди і а всіх
це вірджинія конті, і так може вони схожі на ерме, але їх багато в інтернет магазинах
Рекламама• 22 октября в 14:04
Ответ дляСамавиховуюКота
які на вашу думку не ’пенсіонєрскіе’?
Навіщо Вам? Вам же подобаються саме ось такі пенсіонерські.
СамавиховуюКота
• 22 октября в 14:32
Ответ дляРекламама
у мене є різні, замовляю із закордону, але зараз вибираю щоб була велика, в поїздку, тому звернула увагу на них
Рекламама• 22 октября в 14:42
Ответ дляСамавиховуюКота
А можете показати Ваші сумки? Щоб розуміти яким моделям віддаєте перевагу.
Цикавенная• 22 октября в 22:41
Ответ дляСамавиховуюКота
Coach беріть.
Тут щоб люди не показували, у 8-9 із 10 випадків запльовують. Не переймайтесь через це )