Я матуся, мені можно• 22 октября в 13:56

Київ- штори- де подивитись вживу? Щоб багато штор, а не клаптики

Зайшла в alser
А в них там дуже багато всього висить і на маленьких клаптика так нічого не зрозуміла хочеться подивитись в об’ємі як виглядає по висоті а не просто кусочок усе тканинки вибирати
руки_Крюги• 22 октября в 13:57
магазин Тканини. на Привокзальній.Сама там брала
Жертва интернета• 22 октября в 14:00
Рынок Троещина, там много готовых.
Фея_3уровень• 22 октября в 14:07
Мені леруа сподобався, цілих 2 ряда всіх кольорів
На троещину шось нема бажання іхати і ходити по холоду)
Автопортрет нурофена• 22 октября в 14:19
метро Дарниця, магазин трикотажу із боку Дитячого світу
СКИБИДЫШь• 22 октября в 14:26
На Троєщині дууууже багато, на будь-який смак і гаманець. В Текстиль-контакті була на Теліги і в Городку - щось дуже невеликий вибір і ціни високуваті. Низька ціна була на якийсь непотріб.
Бензопирен• 22 октября в 14:31
Юске
Банан-барабан• 22 октября в 14:38
я щупаю и покупаю в Юске - лучше соотношения цена/качество/внешний вид не встречала
Зліпок ступні• 22 октября в 14:49
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Там є ТЦ Кубик і всередині магазин Тканини, який два поверхи займає. Один з поверхів якраз штори і тюль.
Це Ви не про нього?
Автопортрет нурофена• 22 октября в 14:50
Ответ дляЗліпок ступні
Це Ви не про нього?
Так