Білка в колесі• Изменено 22 октября 2025

Невдале побачення

Наважилась зареєструватись на сайті знайомств, боялась це робити так як моя фігура і мій зовнішній вигляд зараз в ненайкращому стані. На фото я краще виглядаю ніж в житті, написав хлопець той самий який дуже сподобався з самого початку, тиждень переписок, і покликав на каву.
Попили кави, дві години просто погуляли парком , говорили про все на світі, мені так легко не було ще ні з ким, жартував, сміялись, мені здалось що я сподобалась йому, викликав мені таксі, ввечері нічого не написав.
Зранку написала я запитала як справи, від відписав що все ок, і сказав, що неготовий до стосунків і нових зустрічей🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️, але на Баду продовжує активно сидіти(
Короче я розчарувалась, це все напевно через те що я велика дівчинка, і з зайвою вагою, напевно засоромився мене
3@йk@• 22 октября 2025
Ответ дляИнстагра_мерша
Не согласна. Уверенная в себе женщина делает так, как удобно ей. Захотела - написала.
Ну вот написала она. И что? Теперь страдает, что ее отшили, ищет в себе минусы
Сходила на свидание и живи дальше своей жизнью
Радуга-дуга• 22 октября 2025
Ответ для3@йk@
Но прояснить она имела право, если так решила. Досказанность иногда важна.
ЭтаваНиМожетБыть• 22 октября 2025
Ответ дляБілка в колесі
Я маю на увазі взагалі написав ще до нашої зустрічі
а на фото як ви виглядаєте? в якій вазі?
Пластилин_Колец• 22 октября 2025
Почему неудачное? Обычное свидание, без продолжения. Встретились, пообщались, никто ничего не оскорбил, ушли искать для себя лучших партнеров.
Хропочка з гривкою• 22 октября 2025
Ответ дляБілка в колесі
Просто чому він мені тоді написав, щоб що потім
Ви написали про зайву вагу і задали напрямок усій темі. Справа може бути не в цьому. Він же бачив ваше фото і можливо другого побачення у вас не було не через зовнішність. Можливо ви щось сказали таке що його тригернуло. Якщо людина розстається із хлопцем/дівчню, потім на побаченнях вона перевіряє, чи не є такої самої проблеми через що розсталися із попереднім партнером. Ці питання дуже дивно виглядають, про відношення до алкоголю, про відносини із батьками, деякі розстаються через лібідо
ЭтаваНиМожетБыть• 22 октября 2025
Ответ дляБілка в колесі
Ну як сказати, фото гарне, селфі, там тільки обличчя було видно, якщо брати все до купи, то не так гарно напевно
а вага??
Лия-dc17• 22 октября 2025
Ну нічого страшного, погуляли приємно провели час, ну може не сподобались, це нормально, продовжуйте знайомитись далі, обов´язково знайдеться той, кому ви сподобаєтесь такою, яка ви є, успіхів вам у пошуку, не зациклюйтесь на цьому
Пластилин_Колец• 22 октября 2025
Ответ дляРадуга-дуга
Если тебе ответили молчанием, это еще не значит, что тебе не ответили.

Автор слишком много надежд возложила на парня.
Пишущаяся• 22 октября 2025
Ответ дляБілка в колесі
Ну худнути треба, 86 кг це не жарти
А зріст який?
Снегопадка• 22 октября 2025
Ответ дляБілка в колесі
Ну значить нк сподобалась йому вага
Його право
Поставте реальне фото в повний зріст і буде вам щастя)
Снегопадка• 22 октября 2025
Ответ дляБілка в колесі
Худнути треба заради себе, я то люблю себе, але таки не комфортно з зайвою вагою, тьотя Мотя якась, я ж кажу
От вам мотивація буде)
НашлаПерепискуМужа• 22 октября 2025
Ответ дляБілка в колесі
А на фотке на сколько кг меньше?
svetolino• 22 октября 2025
Ответ дляБілка в колесі
Таки да
Опыт! Ещё не известно какой он в жизни ,в быту.😛
Дуняша• 23 октября 2025
Ну так буває, не завжди ми співпадаємо, і це нормально.
Не приймайте на власний рахунок і просто налагоджуйте власне життя.