Organic• 22 октября в 15:05
Вопрос к близким онкобольных с 4 стадией
Как научиться спокойно принять тот факт что да, человек скоро умрет но когда точно неизвестно и нужно быть готовым в любой момент.
А шо сталося?• 22 октября в 15:08
Для меня это не было тяжело, а вот то что больной страдал морально, понимал, что умрет и боли, это было страшно(
Невидимка Майя• 22 октября в 15:20
Ответ дляБарвіночка
Говоріть з психологом
Плюс за психолога. Только найти что работает с утратой , переживанием горя. Для всех кто ставит рука-лицо - вы либо недалекие, либо бо не была в подобной ситуации.
ИзЮмрудная• 22 октября в 15:23
Ніяк, коли я не змогла поміряти тиск в людини на руці, я почала шукати на нозі, людина вже покидала нас в ту секунду, а я вірила що я просто не вірно апарат використовую, все буде добре, він викарапкається.
Українська зірочка• 22 октября в 15:24
Ми дізналися про хворобу чоловіка й були готові на будь-яке лікування, дуже вірили що зможемо лікуватися й жити далі. Але... з дня постановки діагнозу пройшло лише 2 місяці. Це час аду на землі. Досі не можу в це повірити. Просто обіймаю.
котопёс• 22 октября в 15:32
Я побачила таку ситуацію в Європі. В них чесно говорять людині, скільки ій приблизно лишилося жити. Мене це шокувало, що людина живе з цим усвідомленням, в нас дещо інший підхід. І тоді мені місцеві розказали, що людина повинна усвідомлювати свою хворобу і час, що залишився. Тоді родичі намагаються виконати якісь бажання хворого ( політ на повітрчній кулі, катання на яхті , такого плану).
У випадку із знайомим так було до певного періоду, а коли почалися сильні болі, що не знімалися морфіном і задишка, він прийняв рішення про евтаназію.
Всі друзі поийняли це, розуміючи, що людина перестане страждати
Симка-Симочка• 22 октября в 15:45
Це важко прийняти. Просто ці дні намагайтеся буди поруч по максимуму з близькою людиною., щоб ця людина бачила Вашу підтримку і любов!
Тримайтеся!
Ростки жимолости• 22 октября в 15:46
Пошукайте Зовсім не страшна книга.
Автор написала її з власного досвіду.
Тут немає у наявності, але, може, десь недорого електронний варіант чи у когось вона б/в.
Автор написала її з власного досвіду.
ЧупакабраЗеБест• 22 октября в 15:55
всмысле принять??? в этой ситуации ВСЕ ждут не дождутся конца этого ужаса и мучений.
Злюсь до кипіння• 22 октября в 16:41
смерть при онкологии ждут как избавление от мучений.
ПРиготовьте одежду, узнайте порядок действий после того как...
Можно в церковь и причастить вызвать на дом, если верующий. Я бы пошла только в УПЦ( на хейт отвечать не буду. не трудитесь, не та тема)
В общем подготовка помогает и смириться с неизбежным и принять.
Сочувствую.
Заюшка_хозяюшка• 22 октября в 17:48
Смотря кто тот близкий. Если это дедушка и бабушка или тетя или дядя - это одно, муж, жена - другое...
Копуша• 22 октября в 19:19
Советую закрытую группу в фейсбуке Афіна - жінки проти раку. Там вы найдете поддержку людей, которые столкнулись с такой же ситуацией, есть видео с психологом. Книжка, которую здесь советовали выше, тоже иногда передается друзьям по несчастью
Телячі ніжноСті• 22 октября в 20:39
Ответ дляИзЮмрудная
А в лежачем положении разве можно терять сознание?
ИзЮмрудная• 22 октября в 20:40
Ответ дляТелячі ніжноСті
Яке сохнаніє?
Кому там слова не давали• 22 октября в 21:08
Майже до останнього сподівалися, неможливо жити без надії, він оголошення діагнозу (рак підшлункової) прожив трохи більше року. І навіть в цей неймовірно важкий рік були щасливі моменти, були періоди коли ставало легше після хіміїї, були моменти відчаю і майже безнадії, це ніби як відрубають собаці того хвоста по частинам. В останні місяці коли стало ясно, що надії майже нема, він так заслаб, що просто не було сил ні на що, ти думаєш в якусь мить, що може смерть це є позбавлення від страждань, бо від тієї позитивної сильної енергійної людини залишилась просто тінь. Але я й досі не змирилась, це неможливо до кінця прийняти, наскільки це все несправедливо і неймовірно боляче.
Барвіночка• 22 октября в 22:08
Ответ дляНевидимка Майя
Тут знатні експерти - бощеварки і знають все про все на світі і улюблена реакція фіолетова баба
Барвіночка• 22 октября в 22:08
Ответ дляЧупакабраЗеБест
ЧупакабраЗеБест• 23 октября в 12:19
Ответ дляБарвіночка
это вы видимо про себя напиали и про свобю любимую фиолетовую бабу?
’Тут знатні експерти - бощеварки і знають все про все на світі і улюблена реакція фіолетова баба’
Барвіночка• 23 октября в 16:44
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Не коментуватиму
Тільки недалекі люди пишуть щось таке як ви особливо про очікування смерті близької людини
Organic
• 23 октября в 23:59
Ответ дляРостки жимолости
Пошукайте Зовсім не страшна книга.
Автор написала її з власного досвіду.
Спасибо. К сожалению в интернете нет. Невозможно купить
ЧупакабраЗеБест• 24 октября в 08:21
Ответ дляБарвіночка
Не коментуватиму
наивный коммент.