Чу Ча• сегодня в 17:31

Девочки а это правда что мужчинам на СЗ сложно найти даже с кем на кофе пойти?

Все встречаю комментов мужчин в соцаильных сетях так они пишут что на СЗ если наберется у них 100 метчей за год это удача, а уж на кофе сходить еще реже
Дама_с_коготками• сегодня в 17:32
ну если они выбирают топ-моделей, которые согласны на чашку кофе без всего, то да)
Покорительная• сегодня в 17:33
Зачем то кофе. Лучше взять водки в пойти в баню.
Помилуйте мадам• сегодня в 17:33
Якщо ви заплатите йому за каву та ще і за тістечко то натовпом набігуть😂 Як тут кажуть тарілочники
Швидка Настя• сегодня в 17:34
Ответ дляДама_с_коготками
В окопах...
Поэтому и появились женские батальоны...
Мне без сахара• сегодня в 17:39
Думаю там справа в тому що чоловіки хочуть гарну, худу, щоб була самодостатня, незалежна, а самі часто з себе нічого не представляють.
Дама с собачкой• сегодня в 17:43
100 раз пойти нс кофе за год это мало?
viter33• сегодня в 17:44
Домовитися про зустріч на завтра-післязавтра - не проблема
Для чого зустрічатися зі 100 різними ’через 2 дні на третій’ - загадка (100 зустрічей в рік)
Якщо планує продовження першої зустрічі в ліжку - то таки так, таких зустрічей може бути менше 100 за рік, відчутно менше
Відповів всім• сегодня в 18:05
Да, они ж боятся тарелочниц
Медсестричка• сегодня в 18:08
Ответ дляДама с собачкой
100 раз пойти нс кофе за год это мало?
100 матчей это не 100 свиданий))) это даже не 100 диалогов) дай бог из сотни матчей на его привет ответят 10, а на свидание согласятся две, одна из которых отменит в последнюю минуту а вторая придет и в жизни окажется на 10 лет старше и 20 кг толще чем на фото) я женщина но много слышала от парней об этом
Паратруперсупер• сегодня в 18:11
Да правда , вот я от тцк скрываюсь даже пообщаться не с кем , может здесь кто то найдется?
Sgreen• сегодня в 18:13
Насправді, чоловікам дійсно тяжче обирати жінок. Вони настільки не прогресують як ми. Часто живуть з нафталіновими установками, хочуть обслугу
Мандолина Бу• сегодня в 18:14
Ответ дляSgreen
Кто им мешает?
Паратруперсупер• сегодня в 18:15
Ответ дляSgreen
А ви заміжння?
Sgreen• сегодня в 18:22
Ответ дляПаратруперсупер
А ви заміжння?
Так. А ви?
viter33• сегодня в 18:38
Ответ дляSgreen
Якщо чоловік певний час живе сам і вижив))), то за замовчуванням - готувати їсти, закидати речі в пралку та прибирати він уміє.
Від жінки тоді потрібен секс, а не ’обслуга’
Sgreen• сегодня в 18:40
Ответ дляviter33
Ви говорите за невеликий відсоток. Я писала за більший відсоток. І?
viter33• сегодня в 18:43
Ответ дляSgreen
Я - розлучений 48 річний чоловік
От не бачу поголовно, щоб такі , як я - ходили голодні, брудні і жили в ’срачі’
Sgreen• сегодня в 18:45
Ответ дляviter33
Я - розлучений 48 річний чоловік
Далеко не всі чоловіки пристосовані до життя. І це видно. Тому жодна притомна жінка, не буде його няньчити і витирати шмарклі.
Якщо ви самостійний чоловік, то у вас багато шансів зустріти свою жінку. Чого вам і бажаю
viter33• сегодня в 18:49
Ответ дляSgreen
Дякую
Я не про себе конкретно - абсолютна більшість розлучених/неодружених чоловіків 30-50 р.р. (кого знаю) - абсолютно ’дають собі раду самі’ в житті.
Тобто, без гастриту/язви, одяг і зовн.вигляд (зачіска, нігті, зуби) - охайний і чистий, дома - відносний порядок
З жінками знайомляться лише з однієї причини/потреби )))
Але так, усі люди різні
БезникаяЯ• 1 час назад
Наоборот. Сидят только в онлайне. Пойти с кем-то на кофе,для них сейчас подвиг. Ну и про ТЦК не забывайте
автор Чу Ча • 1 час назад
Ответ дляМедсестричка
вот вот я об этом и пишу. А тут вон выше мужчина рассказыывает что не проблема на завтра послезавтра кого-то вызвать. ну да ну да