графиняВишенка• 22 октября 2025
Хто без світла?
Черкаси, майже весь день без, вже є графіки( Знаю, що Чернігівська область ще...(
Я Головна• 22 октября 2025
Ответ дляграфиняВишенка
О, то добре хоч там є
Та хто знає де добре. Я думала до мами їхати, якщо в нас буде погано, а там останнім часом жесть по вибухам.
графиняВишенка
• 22 октября 2025
Ответ дляЯ Головна
Ой, точно(
Виправлялочка• 22 октября 2025
Ответ дляЯ Головна
В Чернігівській області якраз є, а в Києві сидим без світла.
Є не всюди. І Чернігівська вже місяць по гифікаї 3 через 7 угомоніться. Сьогодні є в місті але напруження 140-150 .
графиняВишенка
• 22 октября 2025
Ответ дляВиправлялочка
3 є і 7 немає?
Я Головна• 22 октября 2025
Ответ дляВиправлялочка
Чернігівська область велика. Мама в Ніжині.
Виправлялочка• 22 октября 2025
Ответ дляграфиняВишенка
3 є і 7 немає?
Так , звісно, а іноді -ще 30 хвили на перемикання - і на виході 2 години зі світлом і 9 без
Бабка-байкерша• 22 октября 2025
Полтава, ввели графики. Сейчас без света. А пол города еще с утра аварийные отключения
Мадам Тю-лю-лю• 22 октября 2025
Ответ дляПеремелица
Та ясно,що проходили. Важко це.. не витримую вже. Завжди себе вважала оптимістом,але похоже і я здаюся...
Даже оптимистам иногда хочется взгрустнуть...
Взгрустнула, улыбнулась и пошла дальше украшать этот мир
интайм_не_предлагать• 22 октября 2025
Дніпро, зараз без світла по графіку 19:00-22:30.
Вдень були екстрені по місту, але нас не зачепило
Техпаспорт на медузу• 22 октября 2025
Ответ дляграфиняВишенка
Я так зрозуміла Черкаси, Київ та Дніпро без світла
наверно.в остальных городах свет есть и никаких отключений и не было
графиняВишенка
• 22 октября 2025
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Ще в Полтаві пишуть нема
заварний look• 22 октября 2025
2 км від Києва, зараз без світла. Але в нас кілька днів тому був тренувальний день, майже добу були без світла і води, і ДТЕК годував нас брехнею. Тому ми були підготовлені, все заряджено, води набрано)
графиняВишенка
• 22 октября 2025
Ответ длязаварний look
В нас теж були аварійні перед цим
графиняВишенка
• 22 октября 2025
Я оце думаю, ну от дає те, що ми без світла їм. Ну от який сенс?
заварний look• 22 октября 2025
Ответ дляграфиняВишенка
Наруга в суспільстві, люди лаються, вигорають, клянуть владу.
Потішаюся• 22 октября 2025
Ответ дляграфиняВишенка
В мене через все вже нервовий зрив стався. Через оцю всю несправедливість. Шкода регіони які страждають, людей, я вже не можу.
В центрі Києва не було світла з 12 до 19, от годину назад увімкнули, може це хоч трохи вас розрадить)
графиняВишенка
• 22 октября 2025
Ответ длязаварний look
Та це ж не перш й рік...
заварний look• 22 октября 2025
Ответ дляграфиняВишенка
Та це ж не перш й рік...
Так ви ж бачите, що і вони несуть ту ж пургу, що і на початках.
графиняВишенка
• 22 октября 2025
Ответ дляПотішаюся
Та чим воно мене розрадить..Мені цікаво які області
графиняВишенка
• 22 октября 2025
Ответ длязаварний look
Та бачу...
Техпаспорт на медузу• 22 октября 2025
Ответ дляграфиняВишенка
а зачем вам эьа инфа.зачем вам переклички городов
Потішаюся• 22 октября 2025
Ответ дляграфиняВишенка
ви писали про несправедливість, якщо всесвітнього масштабу - то тут немає чого додати. ми страждаємо, а наші вороги ні.
Але що стосується відключень, то тут немає ’хто більше заслужив, тому і дали’, а мабут все ж виходячи з можливостей.
Ми живемо в центрі, ніби найбільш ’зажрані’ тут, на думку багатьох.
Але минулого разу після обстрілу ми добу сиділи без світла, а в спальному районі у мами майже одразу увімкнули.
графиняВишенка
• 22 октября 2025
Ответ дляПотішаюся
Та яка ще несправедливість. Мені шкода всіх в кого нема і добре в кого є. Ви мене не зрозуміли.