lilul990• 23 октября в 06:11

Трамп іде в наступ на росію

🔥США вводять санкції проти «Лукойлу» і «Роснефті», – Мінфін країни.

На цьому тлі їхні акції полетіли на дно. Також під санкціями 34 дочірні компанії. Також Міністр фінансів Бессент закликав кремль негайно погодитися на припинення вогню.
автор lilul990 • 23 октября в 06:13
Не знаю, шо там бессент ще придумав, але до цього би ще додати удари по Москві

До чого в принципі все і йде.
автор lilul990 • 23 октября в 06:16
Я думаю шо з усіх можливих варіантів путіна все ж пристрелять
автор lilul990 • 23 октября в 06:21
Міллєр просить росіян взяти участь у погашенні боргів Газпрома - трохи більше 6 трлн рублей
LudaSHS• 23 октября в 07:08
Да невже? Не пройшло і року...То росіяни миру не бажають? Американцям дійшло чи не дуже?

’🇺🇸

У відомстві пояснили, що рішення ухвалено через відсутність у РФ готовності до мирного процесу для припинення війни проти України.

Міністр фінансів Бессент закликав Москву «негайно припинити вогонь», а союзників США приєднатися до обмежень.’’
фруктовая• 23 октября в 07:18
теперь у нищих русопенсионеров бабло отберут на погашение долгов газпрома.а их 18 ти летних внучков отправят на штурма.
фруктовая• 23 октября в 07:20
мало того что нищета гибнет на эсьвэо так еще и бабло газпрому отстегивать будет.не будут же депутаты гос дуры свою недвигу заграничную продавать.опять терпило народец подоят
фруктовая• 23 октября в 07:21
как всегда солевая шоколадо мертветчуковская ботня такие темы не коментирует
Черный Ловелас• 23 октября в 07:22
Самые рабочие санкции это ЗСУ наносят по нефтянке, остальное не работает.
Gipo-po• 23 октября в 07:33
Ответ дляфруктовая
Было бы смешно, если бы не было так грустно...
Нашим же придется эту гниль уничтожать.
Апель-синка• 23 октября в 07:56
Ответ дляlilul990
интересно кто, Вы лично?
автор lilul990 • 23 октября в 08:02
Ответ дляАпель-синка
интересно кто, Вы лично?
Ті, хто толкав його на цю війну
Апель-синка• 23 октября в 08:03
Ответ дляlilul990
Ті, хто толкав його на цю війну
Удалено администрацией...
автор lilul990 • 23 октября в 08:05
Ответ дляАпель-синка
Удалено администрацией...
2026 рік - якшо падєльніки путіна не хтітимуть розвалу росії, то муситимуть його пристрелити і зробити козлом відпущення
StrawberrySunset• 23 октября в 08:07
Русо свиньи, уже хрюкают, что это все ерунда))
Elena_Kiev_Solomenskiy• 23 октября в 08:38
банкротят предприятие только для того, чтобы его выкупить. не удивительно, если есть заказчик
Манула• 23 октября в 09:00
Не пройшло і року до першої реальної дії з боку США ...
НАТАЛІЯ.КИЇВ• 23 октября в 09:06
Стелимо червону доріжку, нехай іде