🔥США вводять санкції проти «Лукойлу» і «Роснефті», – Мінфін країни.
На цьому тлі їхні акції полетіли на дно. Також під санкціями 34 дочірні компанії. Також Міністр фінансів Бессент закликав кремль негайно погодитися на припинення вогню.
Да невже? Не пройшло і року...То росіяни миру не бажають? Американцям дійшло чи не дуже?
’🇺🇸
У відомстві пояснили, що рішення ухвалено через відсутність у РФ готовності до мирного процесу для припинення війни проти України.
Міністр фінансів Бессент закликав Москву «негайно припинити вогонь», а союзників США приєднатися до обмежень.’’
’🇺🇸
Черный Ловелас• 23 октября в 07:22
Самые рабочие санкции это ЗСУ наносят по нефтянке, остальное не работает.
Апель-синка• 23 октября в 07:56
Ответ дляlilul990
Я думаю шо з усіх можливих варіантів путіна все ж пристрелять
интересно кто, Вы лично?
Апель-синка• 23 октября в 08:03
Ответ дляlilul990
Ті, хто толкав його на цю війну
Удалено администрацией...
Elena_Kiev_Solomenskiy• 23 октября в 08:38
банкротят предприятие только для того, чтобы его выкупить. не удивительно, если есть заказчик