Курочка-чубаточка• 23 октября 2025

В АТБ акция, на "Грибную закуску". Оказывается вкусная!

Там настоящие грибочки, иногда просто кусочками попадаются.
АгатаХристя• 23 октября 2025
Ответ дляГугелП@лАмался
Багатьом людям байдуже що їсти, головне смачно і бюджетно. Тільки нікому не кажіть, тсс
Тут я з вами не погоджуся.
Знаєте, я наприклад, не люблю, червону ікру, хоча беру додому, але я її не їм, але для себе я беру ікру мойви або ікру в соусі.
А ще, я люблю шийки засмажені в приправах, і купую, але при цьому я купую і балики, і бастурму, і свіже м´ясо.
Лепетун• 23 октября 2025
Ответ дляКурочка-чубаточка
Я Вам больше скажу, есть вообще вредно. Фигура портится. Но все хотят.
есть не вредно
есть - это базовая потребность для выживания организма
ГугелП@лАмался• 23 октября 2025
Ответ дляАгатаХристя
Тут я з вами не погоджуся.
І що? Хто вам забороняє це все купувати?)
Дама_из_рекламы• 23 октября 2025
Ответ дляГугелП@лАмался
Прям нічого поганого в складі не має.
Користі да нуль.
Але бабуська візьме і буде щаслива((
Ну как же нет? Аж 2 консерванта, сорбат калия еще ничего, а бензоат натрия небезопасный консервант(
АгатаХристя• 23 октября 2025
Ответ дляГугелП@лАмался
Ви написали про смачно і бюджетно.
Так от, балик вже вартує 1000+, а шийки 100, купую, бо те і те смачно мені
ГугелП@лАмался• 23 октября 2025
Ответ дляДама_из_рекламы
Консерванти є в багатьох продуктах
Черный Ловелас• 23 октября 2025
Как закусь хорошо идет , подтверждаю.
ГугелП@лАмался• 23 октября 2025
Ответ дляАгатаХристя
Ви написали про смачно і бюджетно.
Ну ви значить не відноситесь до тих багатьох людей. Що вам не зрозуміло то?))
Слава Українi• 23 октября 2025
почитайте склад, таке їсти не можна
АгатаХристя• 23 октября 2025
Ответ дляГугелП@лАмался
Це вам не зрозуміло про смачно і бюджетно.
У мого шефа, наприклад, зп з преміями більше 400 тис. Улюблена його закуска, чорний хліб і смалець з сіллю
ГугелП@лАмался• 23 октября 2025
Ответ дляАгатаХристя
Ну) це ж смачно і бюджетно. Що не так?
Розбещена цяточка• 23 октября 2025
Ответ дляNathalie27
Запропонуєте автору щось співставне по ціні?
Ліс. Гриби натуральні і безкоштовно
Чупокабра• 23 октября 2025
Ответ дляNathalie27
Автор наче й не прихильник ЗСЖ
А как же на советчица без советов?
Даже, если никто и не просил 😂
Nathalie27• 23 октября 2025
Ответ дляРозбещена цяточка
Ліс. Гриби натуральні і безкоштовно
В грибах треба дуже добре розбиратися, щоб не отруїтися. А ще вони накопичують тяжкі метали і токсини.
Nathalie27• 23 октября 2025
Ответ дляСлава Українi
почитайте склад, таке їсти не можна
Що конкретно в складі Вас бентежить?
Всім шампаньського• 23 октября 2025
Ответ дляБорщик
Итак , состав: Вода питна, олія соняшникова рафінована дезодорована, гриби печериці припущені подрібнені 7,0 %, крохмаль кукурудзяний, цибуля ріпчаста подрібнена, яйця курячі харчові, сіль кухонна йодована, цукор, суміш смако-ароматична (сіль кухонна, ароматизатор «Гриби», екстракт спецій), регулятор кислотності кислота лимонна, консерванти: сорбат калію, бензоат натрію.

То есть грибов там аж 7 процентов)))). Но основное - это масло подсолнечное и вода...Автор, у вас лишний вес, угадала?
У нас нет лишнего веса, покупали эти закуски иногда, чайная ложка к еде для аромата и вкуса ну никак не повредит.
Они действительно вкусные, эти закуски, скучаю по ним.
Леся Українка• 23 октября 2025
Ответ дляNathalie27
Майонез
Цю закуску треба мазати на хліб, то краще купити випічку з сиром.

Бо це не поживна їжа. В тому ж таки атб є готова випічка, типу плацинди з м´ясом, хз що ще там є, мої тільки плацинду тягають.
Ліньки гуглить• 23 октября 2025
РЕКЛАМА!!!
Слава Українi• 23 октября 2025
Ответ дляNathalie27
Що конкретно в складі Вас бентежить?
що основний складник там - олія соняшникова, це навернути олій+трохи яєчного порошку, присипаного приправою типу Мівіна. Що Ви хочете, щоб Ваш організм звідти взяв корисного?
Брюнетка в Мармеладе• 23 октября 2025
Це на хліб мажуть чи ложкою з баночки їсти?
Nathalie27• 23 октября 2025
Ответ дляСлава Українi
А що корисного організм бере з авокадо і аквакультурної червоної риби?
Слава Українi• 23 октября 2025
Ответ дляNathalie27
ну вже не гідрогенізовану олію
автор Курочка-чубаточка • 23 октября 2025
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
На хлеб. Как ’Икорка’, только с грибами.
Ответ дляСлава Українi
Вы когда нибудь, майонез сами делали?
Да, масло, яйца, соль, сахар...