любименькая• 23 октября в 12:41

Я тривожник. Ні жити, ні померти.

Буде схоже на скиглення, але так воно і є. Я просто не знаю що робити, враховуючи всі нюанси. У мене генералізований тривожний розлад, купа хроніки ( хронічний панкреатит, холодова алергія, клімакс, скачки тиску, хворий шлунок, суттєве погіршення пам´яті і зору після ковіду). Мені 53 роки, нічого не вмію робити, майже все життя по заробітках (некваліфікована робота). Стажу нема, роботи нема, жити нема за що. Провінція. Може я щось і вмію, але гтр не дає нормально оцінити свої можливості, я просто боюсь. Був дуже травматичний досвід на останній роботі, після якого лікувала нервовий зрив. Не працюю вже 4 роки. Утримував чоловік, зараз і він не працює, онкологія. Допомагав син, але ситуація змінилась і я відчуваю, що ми стали баластом.
Я знаю, що можна знайти якусь роботу і з цими даними.
Але я реально інфантіл. Думки про те, що на мені буде відповідальність, кидають мене у холодний піт, починається "трясучка", всередині все вібрує, аж до нудоти, мозок блокується і взагалі не "варить". Тривожники зрозуміють, напевно.
Це при тому, що приймаю ад курсами.
Страшно бути баластом і огидно. Хтось боїться смерті, а я боюсь життя. Я б, напевно, з радістю померла, але я не суіциднік, я тривожник-інфантил.
Вихід є?
автор любименькая • 23 октября в 12:56
Ответ дляХочу на Балі
У Вас есть постоянный психиатр,который Вас ведёт?
Є лікар в поліклініці, який виписує рецепт на ад. Це вся його робота. Він не є хорошим фахівцем. А в мене немає коштів на хорошого, на жаль.
Добродійка• 23 октября в 12:56
Ответ длялюбименькая
Я не була баластом. Я працювала все життя, але за кордоном. В стаж не зараховується. Заробили на квартиру, машину, ремонт, навчання сину. Здоров´я там і залишилось.
Так у вас все є, по суті. Залишилось знайти спокійну роботу в Україні і допрацювати до старості. Син здоровий? Допоможе.
Дуб береза• 23 октября в 12:56
Ответ дляУпругая попка
Вы, видимо, вообще не понимаете что такое гтр.
Чому ж не зрозуміти. Я тільки не розумію чому ад курсами, а не на постійній основі? Чому ні слова про КПТ і про роботу з психотерапевтом? Що саме автор робить, окрім усвідомлення звичайно, задля покращення свого стану.
автор любименькая • 23 октября в 12:57
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
сыну было непонятно, что теперь его очередь обеспечивать вас?
У сина своя родина. Я не хочу бути баластом.
Упругая попка• 23 октября в 12:57
Ответ дляДона Ко Ко
Нормального врача найдите, хотя бы онлайн. Потому что АД не принимают ’курсами’ - это все равно что Вы их вообще не принимали, т.е. живете без лечения. Поэтому все ваши посты никакого облегчения не принесут. Более того, не станет легче ни от наличия работы, денег, машины и дачи - мозг все равно найдет за что зацепиться и раскрутить тревогу, так устроено ГТР.
Лечитесь уже нормально и живите нормальной жизнью.
Нужна терапия, ад не поможет сам по себе. На терапию денег нет. Да и специалистов очень мало.
Упругая попка• 23 октября в 12:58
Ответ дляДуб береза
Вы знаете сколько стоит сеанс терапии? А КПТ рассчитана минимум на 1,5 года. Это огромные деньги.
Добродійка• 23 октября в 12:58
Ответ длялюбименькая
Чому баластом? Щось тут заробите, щось на лікарів допоможе
Зоряний Шлях• 23 октября в 12:58
Ответ длялюбименькая
Я не ображаюсь. Їм дійсно не зрозуміти.
А что надо в теме писать?
Безпорадна Кроко• 23 октября в 12:58
Автор написал инструкцию: Как оправдывать свое нежелание работать и желание сидеть на шее
Такие страшные диагнозы, как климакс, холодовая аллергия и ухудшение памяти после ковида исторически были поводом для МСЕК и пожизненной второй группы!
Зоряний Шлях• 23 октября в 12:59
Ответ длялюбименькая
Так не хотеть и не быть- это разное)
Elena_Kiev_Solomenskiy• 23 октября в 12:59
Ответ длялюбименькая
те вы хотите переложить его обязанности на кого-то другого. это смешно.
Добродійка• 23 октября в 12:59
Ответ дляБезпорадна Кроко
Вона пахала все життя. Яке нежеланіє работать?
автор любименькая • 23 октября в 12:59
Ответ дляДобродійка
Проблема в тому, що живу в провінції. З роботою сутужно і молодим. Крім того, в мене і вік, і такий набір хроніки, з якими я навіть некваліфіковану роботу не можу виконувати.
Дона Ко Ко• 23 октября в 12:59
Ответ дляУпругая попка
Не говорите ерунду пожалуйста))) АД прекрасно помогают, а терапия нужна для того, чтобы потом на отмене уметь жить и без них. Но жить надо здесь и сейчас - поэтому отказываться от постоянного курса АД ’потому что нет денег/специалистов КПТ’ мазохизм чистой воды. Но мазохизм - это тоже расстройство))
Мяо мой мяо• 23 октября в 13:00
Автор, а в якій країнах працювали? Які мови вивчили?
мегамоСГ• 23 октября в 13:00
Ответ длялюбименькая
Ми були в такій країні, де не було змоги легалізуватись. Але зараз вже про це мова не йде. Тоді потрібно було заробити всіма можливими шляхами. Мало хто в молодості замислюється про старість.
По болезни вашего мужа можете выехать в Германию, там и лечение ему будет и помощь материальная, почему не хотите ?
Я тут Живу• 23 октября в 13:01
Я тоже тревожник, автор. Очень понимаю вас. Ощущаю, чем дальше - тем хуже, так как с возрастом появляется все больше негативного опыта и я не могу с этим ничего поделать. Мир жестокий и в любой момент меня могут выкинуть и растоптать, если человеку это выгодно. Просто, наверное, надо смириться с тем, что такие ситуации бывают, а также учиться их решать. К счастью, не смотря на свою тревогу, я очень инициаттвная, не представляю как бы я выжила, если бы была инфантилом. Но порой мне прям очень плохо от тревоги, болит голова целыми днями и пока я нервничаю никакие таблетки не помогут толком. Надеюсь, ваш сын или родственники смогут вам помочь или хотя бы словестно поддержать. Я иногда ощущаю, что ломаюсь, а потом кто то поддержит, скажит доброе слово и как то легче становится. Моральная поддержка очень важна
Добродійка• 23 октября в 13:01
Ответ длялюбименькая
Автор мені 48, я в провінції. В мене хворий син і розраховувати окрім чоловіка, немає на кого. Навіть продаючи білети в касі вам тисяч 8 заплатять. Там нічого не треба робити фізично.
Ужгород• 23 октября в 13:01
Ответ дляКучМала
гіпноз тут нічим не допоможе, КПТ-терапія, але питання, де на неї знайти кошти(

Але ваш досівд - яскравий приклад для тих, хто думає, що лише АД можна подолати тривожний чи деперсивний розлад. А на ділі, вони допомагають, але частково.
не знаю. у меня родственнице психолог так перекрутил мозг, что она теперь считает себя пися-королевой, порвала со всеми, потому что они ей не говорят именно всех тех приятностей, которых она достойна, и гордо несет себя по жизни в одиночестве ( а нет, на пару с психологом)- два года терапии и продолжает. конкретно я вроде поговорив нормально, потом получала голосовое на тему ’ а вот ты сказала!- выдернутая из контекста фраза и на ней замок из обид). Жесть какая- то, если б я так выдергивала фразы и тп, я б за год развелась точно.
автор любименькая • 23 октября в 13:01
Ответ дляДуб береза
КПТ нема і не було. Курсами, бо йде звикання. Приймала 2 роки, потім зійшла, бо ніби було краще. Зараз курсами, коли загострення. Ліки теж коштують грошей.
Безпорадна Кроко• 23 октября в 13:01
Ответ дляДобродійка
Де вона пахала все життя? Ах до 49 років?
А ви прям одразу повірили в цю трагічну історію?
Дуб береза• 23 октября в 13:01
Ответ дляУпругая попка
А ви знаєте вартість лікування, наприклад, Бєхтєрєва чи елементарного псоріазу, тож не лікуватися чи що. Є хвороба, автор її усвідомлює, а те ще потрібне лікування ні, а ви їй в цьому допомагаєте.
Elena_Kiev_Solomenskiy• 23 октября в 13:01
Ответ дляЯ тут Живу
сын не при делах. она же написала.
Добродійка• 23 октября в 13:02
Ответ дляБезпорадна Кроко
А ви так одразу не повірили. В чому між нами різниця? Я обговорюю тему. В темі людина працювала і тяжко.
Катерина577888• 23 октября в 13:02
У меня тоже самое ..Собираюсь к психиатру идти, сама не справлюсь
Ужгород• 23 октября в 13:03
Ответ дляДобродійка
в том, что ваш оппонент намного дольше на советчице и привык фильтровать базар?
Упругая попка• 23 октября в 13:03
Ответ дляДуб береза
В чем я помогаю? Я просто знаю, что без денег - жопа. Государственные психиатры - это ни о чем. Нужен нормальный врач, чтобы правильно подобрал ады. Про терапию упустим - для автора это неподъемно. Но да, ей нужен хороший психиатр.
автор любименькая • 23 октября в 13:03
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Я не хочу перекладати обов´зки. На кого я їх можу перекласти, по вашому? У мене один син. Тема не про те. Часом можна прочитати щось дійсно цінне, до чого розум тривожника сам не додумається.
Мяо мой мяо• 23 октября в 13:03
Ответ дляКатерина577888
А через що цей тривожний синдром виникає? Через війну?
Добродійка• 23 октября в 13:04
Ответ дляУжгород
Звідки інформація скільки я на порадниці?