Янка-угомонись• 23 октября 2025
Спальний мішок для укриття та квартири на випадок відсутності опалення взимку
Хто розуміється на цьому питанні, порадьте, будь ласка, теплий та легкий зимовий спальний мішок, щоби можна було брати з собою в укриття. Бажано не за всі кошти світу
НичеНипанимаю• 23 октября 2025
я читала военный рекомендовал в том году- фирма х-войз, был 2700 грн ( не помню, со скидкой ли это военным)- сказал супер.
Вот. теперь я вспомнила чего я хочу еще купить
Янка-угомонись
• 23 октября 2025
Ответ дляА_мій_самий_самий
А в укритті ви його куди покладете? У вас там є ліжка?
Укриття в підвалі школи, там є лавки на яких люди сплять
Добрая свекровь• 23 октября 2025
Каремат до нього не забудьте, ніякий мішок не захистить від холоду бетонної підлоги. Беріть будь який де написано ’до -10’ і з капюшоном. Він витримає до +5 комфортно.
КрестьянинДиор• 23 октября 2025
Ответ дляА_мій_самий_самий
Каремат можно положить
Янка-угомонись
• 23 октября 2025
Ответ дляДобрая свекровь
Дякую! Є надувний каремат
АБВГДейка• 23 октября 2025
Покупали самый дешевый в Декатлоне по-моему за 8 евро. Вы ж все равно в укрытие идете в одежде.
НичеНипанимаю• 23 октября 2025
Ответ дляЯнка-угомонись
я еще думаю про надувной матрас, в идеале самонадувной. на лавки всегда будет очередь. недавно искала облегченную раскладушку, 5,5 кг раскладушка
Янка-угомонись
• 23 октября 2025
Ответ дляНичеНипанимаю
Такий каремат брала з вбудованим насосом
Сиреневенькая• 23 октября 2025
я купила такий карімат. дуже легко складається, розкладаєтьтся, легенький. влітку стелила донці на нього покривало і вона на ньому спала в укритті. каже, що не холодно. 500-700 грн на розетці. і на холодну пору року докупила спальний мішок Mousson POLUS L. Брала у комфі за 1300 грн. Ще не користувались. по відгукам, то при -7 в ньому тепло. компактний, на чохлу є ручки як у рюкзака