Фісташкова кава• 23 октября в 15:10
Ципрофарм Декс при гаймориті.
Підкажіть, будь ласка,чи користувався хтось цими краплями? Дітям призначив ЛОР при гаймориті..Чи допомагають вони при гаймориті дорослим ?
Миллениалка• 23 октября в 23:19
Они помогают. Но смотря насколько все воспалено. Часто без антибиотика в таблетках не обойтись. Одновременно назначают и местно капли. Моему ребенку Ципрофарм декс назначали и в уши, и в нос.