АнтиТанкист• Изменено 23 октября в 16:16

Розлучення після 18 років шлюбу?

Протверезіть мене. Двоє дітей, 16 і 12 років. І ми живемо як сусіди. Робота, закупка продуктів. Розмови на побутові теми і про дітей. Секс рідко, раз у тиждень. Інколи кудись виходимо.
Зацікавлення у мені, як жінці вже не бачу.

Фінансово я незалежна. Житло є своє, куплене до шлюбу. Тошно вже тягнути оцю лямку.

На намагання поговорити чоловік відповідає, що всі так живуть.
автор АнтиТанкист • 23 октября в 17:10
Ответ дляМама Никитки-2
Де це у вас таке щасливе місто, що чоловік запросто може гуляти без остраху бути виловленим?
Якщо я напишу, що може гуляти, я так розумію, ви навалите на мене купу болота.
автор АнтиТанкист • 23 октября в 17:12
Ответ дляМама Никитки-2
Невже такий активний, шо і хвильки вдома не сидів?
У будні ходив на роботу. Вечорами так, приділяв мені час. А вихідні були сімейними, дітьми займалися. Діти виросли, гуляють самостійно.
Мама Никитки-2• 23 октября в 17:14
Ответ дляАнтиТанкист
Ну я написала вище, підлаштовувався під обставини. В вашому випадку це діти. Діти виросли- обставини зникли. Він став самим собою
Налитое яблочко• 23 октября в 17:14
В мене аналогічно, тільки крім того ще часті сварки. Теж думаю про розлучення
Мама Никитки-2• 23 октября в 17:15
Ответ дляАнтиТанкист
Ні. Я запитала місто, де вільно може гуляти чоловік призовного віку
Борисфенка• 23 октября в 17:15
Ответ дляМама Никитки-2
Ви справді всього цього хочете після того, як 9-10 годин відпрацювали на роботі і ще пару годин вдома?
Ні, я стала стара і лінива, вже нічого не хочу, і чоловік такий самий, старіємо разом.
А у авторки купа енергії. Можливо, чоловік на 15 років старше, а можливо, знає, що авторка нікуди вже не дінеться, нащо на неї звертати увагу.
Борисфенка• 23 октября в 17:17
Ответ дляАнтиТанкист
В таких випадках народжують третю дитину або знаходять собі якесь хоббі.
Мама Никитки-2• 23 октября в 17:17
Ответ дляБорисфенка
Нє. Різницю вона написала 2 роки.
Купа енергії лише в тих, хто не працює. Авторка пише, що до 17 працює. Це означає, що на роботу ходить на 8. Які нафіг романтікі після 22, якщо вставати пів на 7. Ще й діти великі, які явно в 22 ще не сплять
Налитое яблочко• 23 октября в 17:19
Ответ дляМама Никитки-2
Розлучайтесь.
Чоловік гарний, швидко до рук жіночки приберуть, а от чи ви знайдете собі шось, окрім сексу, велике питання
Коли діти підросли, то чоловік кожного дня вже і не потрібен
nabludatel• 23 октября в 17:19
Ответ дляАнтиТанкист
Може, але не хоче. І це нормально.
Я дуже яскраво уявила себе на місці вашого чоловіка.
З ваших же слів він працює, після роботу дитину з гуртка забирає, щось вдома робить, вечеря з сімєю. Все, він втомився. Він не швендяв незнамо де, а працював для сім´ї, а потім проводив час з сімєю.
Він не зміниться і я не бачу чому він має мінятися. Якщо вам не підходить нормальний середньостатистичний чоловік, хочеться драйву, то розходьтеся і шукайте драйвового. Тільки майте на увазі, що він не буде проводити час з вашими дітьми і додому відразу після роботи теж не бігтиме, бо зовсім інший темперамент.
Борисфенка• 23 октября в 17:25
Ответ дляМама Никитки-2
Нє. Різницю вона написала 2 роки.
Раніше вона проводила час з дітьми, а зараз вони підросли і гуляють самі, мама не треба. Чоловік працює, возить по гуртках, хороший зайнятий тато, втомлюється за день.
У авторки з´явилося кілька вільних годин перед сном, відчуває себе нікому не потрібною. Придумала розлучатися, наче це щось поміняє.
ЛисаЛилу• 23 октября в 17:25
Ответ дляАнтиТанкист
Мені 45 йому 47. І так, потребую якісного сексу частіше. На запитання у тебе є з кимось стосунки, тверде ні. З роботи повертається вчасно, дітьми цікавиться. Телефон не ховає.
Ви з жири бісетесь. Собачку заведіть. Чи козу)
всегдаДаДа• 23 октября в 17:29
Вы просто можете остаться сама. Не факт что кто то найдется лучше.
Сарафанное радио• 23 октября в 17:34
Ответ дляБелая и пушистая
Заведите роман с соседом: близко, удобно, много веселья
))) особливо, коли чоловік автора або жінка сусіда дізнаються)))) ото веселуха буде)))) а якщо ще й квартет замутять, то життя взагалі засяє
Свій варік• 23 октября в 17:36
так а скільки вам років? 38? розлучайтесь тоді.
а я б на вашому місці завела б собі флірт якийсь і достатньо.
Сарафанное радио• 23 октября в 17:37
Ответ дляАнтиТанкист
Не сусіда, а чоловіка, якому я цікава як партнерка і жінка. Уваги, як у перші роки шлюбу.
Ви, як в тому анекдоті))))
Жінка пиляє чоловіка:
- ну що ти, Василю, одразу до мене з тим сексом? Мені ж хочеться прелюдії, уваги.....
Ввечері чоловік заходить в спальню і з порогу:
- Так, жінко, увага, зараз буде секс
Незламна Україна• 23 октября в 17:37
Ответ дляТундиринда
Я розлучилась місяць назад після 16 років шлюбу, троє дітей. Все як у вас, тільки сексу не було взагалі, бо я не хотіла.
Хочеться запитати, звідки троє дітей?
Незламна Україна• 23 октября в 17:38
Ответ дляАнтиТанкист
Не божеволійте автор. У вас все нормально.
Сарафанное радио• 23 октября в 17:39
Ответ дляАнтиТанкист
Я не знаю, чи хочу інших стосунків. Та вот це щовечора їли, чай пили і спать лягли набридло.
Одне слово, занадто добре живеться бабі, скучно
Незламна Україна• 23 октября в 17:41
Ответ дляСарафанное радио
Згодна на сто відсотків.
Сарафанное радио• 23 октября в 17:43
Ответ дляАнтиТанкист
От і автор після душу хоче продовження з прелюдією))) не раз у тиждень з своєї ініціативи.
Поговорити з чоловіком. А не я втомлений.
А ким чоловік працює і ким працюєте Ви?
Локшина на вухах• 23 октября в 17:44
Таке враження, що автор вирішила похвалитися тут своїм чоловіком). Немає у вас проблем тяжких, прям аж до розлучення, на мою думку. Ви хоч читали половину тем на кідстафі, коли питають чи варто зберігати шлюб при відсутності сексу 3 роки, зради в анамнезі і повну відсутність грошей і допомоги зі сторони чоловіка? Після 20 років вже в принципі того вогню, що в перші роки бути не може! Тема трольна, напевно.
ДА да да• 23 октября в 17:44
Ответ дляДа будет так
Шлюб тримається на терпінні жінки, ще остання краплина не впала, але ви не молодшаєте, шанси знайти нове кохання тануть з кожним днем, думайте.
А треба його шукати?
От прямо без кохання життя нема?
Незламна Україна• 23 октября в 17:44
Чоловік не служить, в метро не ночуєте, не в окупації, грошей вистачає, здорові. Сумно вам, не розмовляє. Кота заведіть, подругу, у відпустку поїдьте, козу заведіть, дачу придбайте. У вас багато вільного часу на роздуми.
всегдаДаДа• 23 октября в 17:46
Ответ дляАнтиТанкист
Вибачте, не мішайте мух з котлетами. Є світло. А як вимикали, то є альтернативне джерело живлення.
Да вы его просто заипали, в прямом смысле слова. 47 возможно угасание мужской половой функции, ему уже не очень хочется мягко говоря, а тут вы со своим хочу часто и много. Он бедный и так раз в неделю всеми силвми старается. Ото ж говорят, что на самом деле женское насилие существует в большем количестве, чем принято считать)
Ему бы калачиком свернуться и спать под одеялком, а тут жена недоёпана...
Я б вам вибратор посоветовала и бабочку какую нибудь и отстать от мужика на пару месяцев, дайте ему передохнуть.
Мама Никитки-2• 23 октября в 17:48
Ответ дляНалитое яблочко
Ну чому ж, потрібен. Но авторка ж бачила за кого виходила. Тим більше, що пише що усвідомлений шлюб.
Мама Никитки-2• 23 октября в 17:49
Ответ дляБорисфенка
Як то кажуть, з жиру почала біситись. Живи собі нормальне життя і не гне ви Бога
Незламна Україна• 23 октября в 17:53
Іноді читаєш, дивуєшся, ті хто насправді проблем не мають більше за всіх страждають і стогнуть. Хочу не знаю що, не знаю як, не знаю з ким але не так як є. Бійтеся своїх бажань, я серйозно автор. Заберуть все і одразу.
Единорог_помог• 23 октября в 18:00
Ответ дляАнтиТанкист
Вы в Украине? Может у него стресс?
Единорог_помог• 23 октября в 18:01
Ответ дляАнтиТанкист
А нужно было делать что? Вместо чая и сна.