АнтиТанкист• Изменено 23 октября 2025

Розлучення після 18 років шлюбу?

Протверезіть мене. Двоє дітей, 16 і 12 років. І ми живемо як сусіди. Робота, закупка продуктів. Розмови на побутові теми і про дітей. Секс рідко, раз у тиждень. Інколи кудись виходимо.
Зацікавлення у мені, як жінці вже не бачу.

Фінансово я незалежна. Житло є своє, куплене до шлюбу. Тошно вже тягнути оцю лямку.

На намагання поговорити чоловік відповідає, що всі так живуть.
автор АнтиТанкист • 23 октября 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Де це у вас таке щасливе місто, що чоловік запросто може гуляти без остраху бути виловленим?
Якщо я напишу, що може гуляти, я так розумію, ви навалите на мене купу болота.
автор АнтиТанкист • 23 октября 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Невже такий активний, шо і хвильки вдома не сидів?
У будні ходив на роботу. Вечорами так, приділяв мені час. А вихідні були сімейними, дітьми займалися. Діти виросли, гуляють самостійно.
Мама Никитки-2• 23 октября 2025
Ответ дляАнтиТанкист
Ну я написала вище, підлаштовувався під обставини. В вашому випадку це діти. Діти виросли- обставини зникли. Він став самим собою
Налитое яблочко• 23 октября 2025
В мене аналогічно, тільки крім того ще часті сварки. Теж думаю про розлучення
Мама Никитки-2• 23 октября 2025
Ответ дляАнтиТанкист
Ні. Я запитала місто, де вільно може гуляти чоловік призовного віку
Борисфенка• 23 октября 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Ви справді всього цього хочете після того, як 9-10 годин відпрацювали на роботі і ще пару годин вдома?
Ні, я стала стара і лінива, вже нічого не хочу, і чоловік такий самий, старіємо разом.
А у авторки купа енергії. Можливо, чоловік на 15 років старше, а можливо, знає, що авторка нікуди вже не дінеться, нащо на неї звертати увагу.
Борисфенка• 23 октября 2025
Ответ дляАнтиТанкист
В таких випадках народжують третю дитину або знаходять собі якесь хоббі.
Мама Никитки-2• 23 октября 2025
Ответ дляБорисфенка
Нє. Різницю вона написала 2 роки.
Купа енергії лише в тих, хто не працює. Авторка пише, що до 17 працює. Це означає, що на роботу ходить на 8. Які нафіг романтікі після 22, якщо вставати пів на 7. Ще й діти великі, які явно в 22 ще не сплять
Налитое яблочко• 23 октября 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Розлучайтесь.
Чоловік гарний, швидко до рук жіночки приберуть, а от чи ви знайдете собі шось, окрім сексу, велике питання
Коли діти підросли, то чоловік кожного дня вже і не потрібен
nabludatel• 23 октября 2025
Ответ дляАнтиТанкист
Може, але не хоче. І це нормально.
Я дуже яскраво уявила себе на місці вашого чоловіка.
З ваших же слів він працює, після роботу дитину з гуртка забирає, щось вдома робить, вечеря з сімєю. Все, він втомився. Він не швендяв незнамо де, а працював для сім´ї, а потім проводив час з сімєю.
Він не зміниться і я не бачу чому він має мінятися. Якщо вам не підходить нормальний середньостатистичний чоловік, хочеться драйву, то розходьтеся і шукайте драйвового. Тільки майте на увазі, що він не буде проводити час з вашими дітьми і додому відразу після роботи теж не бігтиме, бо зовсім інший темперамент.
Борисфенка• 23 октября 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Нє. Різницю вона написала 2 роки.
Раніше вона проводила час з дітьми, а зараз вони підросли і гуляють самі, мама не треба. Чоловік працює, возить по гуртках, хороший зайнятий тато, втомлюється за день.
У авторки з´явилося кілька вільних годин перед сном, відчуває себе нікому не потрібною. Придумала розлучатися, наче це щось поміняє.
ЛисаЛилу• 23 октября 2025
Ответ дляАнтиТанкист
Мені 45 йому 47. І так, потребую якісного сексу частіше. На запитання у тебе є з кимось стосунки, тверде ні. З роботи повертається вчасно, дітьми цікавиться. Телефон не ховає.
Ви з жири бісетесь. Собачку заведіть. Чи козу)
всегдаДаДа• 23 октября 2025
Вы просто можете остаться сама. Не факт что кто то найдется лучше.
Сарафанное радио• 23 октября 2025
Ответ дляБелая и пушистая
Заведите роман с соседом: близко, удобно, много веселья
))) особливо, коли чоловік автора або жінка сусіда дізнаються)))) ото веселуха буде)))) а якщо ще й квартет замутять, то життя взагалі засяє
Свій варік• 23 октября 2025
так а скільки вам років? 38? розлучайтесь тоді.
а я б на вашому місці завела б собі флірт якийсь і достатньо.
Сарафанное радио• 23 октября 2025
Ответ дляАнтиТанкист
Не сусіда, а чоловіка, якому я цікава як партнерка і жінка. Уваги, як у перші роки шлюбу.
Ви, як в тому анекдоті))))
Жінка пиляє чоловіка:
- ну що ти, Василю, одразу до мене з тим сексом? Мені ж хочеться прелюдії, уваги.....
Ввечері чоловік заходить в спальню і з порогу:
- Так, жінко, увага, зараз буде секс
Незламна Україна• 23 октября 2025
Ответ дляТундиринда
Я розлучилась місяць назад після 16 років шлюбу, троє дітей. Все як у вас, тільки сексу не було взагалі, бо я не хотіла.
Хочеться запитати, звідки троє дітей?
Незламна Україна• 23 октября 2025
Ответ дляАнтиТанкист
Не божеволійте автор. У вас все нормально.
Сарафанное радио• 23 октября 2025
Ответ дляАнтиТанкист
Я не знаю, чи хочу інших стосунків. Та вот це щовечора їли, чай пили і спать лягли набридло.
Одне слово, занадто добре живеться бабі, скучно
Незламна Україна• 23 октября 2025
Ответ дляСарафанное радио
Згодна на сто відсотків.
Сарафанное радио• 23 октября 2025
Ответ дляАнтиТанкист
От і автор після душу хоче продовження з прелюдією))) не раз у тиждень з своєї ініціативи.
Поговорити з чоловіком. А не я втомлений.
А ким чоловік працює і ким працюєте Ви?
Локшина на вухах• 23 октября 2025
Таке враження, що автор вирішила похвалитися тут своїм чоловіком). Немає у вас проблем тяжких, прям аж до розлучення, на мою думку. Ви хоч читали половину тем на кідстафі, коли питають чи варто зберігати шлюб при відсутності сексу 3 роки, зради в анамнезі і повну відсутність грошей і допомоги зі сторони чоловіка? Після 20 років вже в принципі того вогню, що в перші роки бути не може! Тема трольна, напевно.
ДА да да• 23 октября 2025
Ответ дляДа будет так
Шлюб тримається на терпінні жінки, ще остання краплина не впала, але ви не молодшаєте, шанси знайти нове кохання тануть з кожним днем, думайте.
А треба його шукати?
От прямо без кохання життя нема?
Незламна Україна• 23 октября 2025
Чоловік не служить, в метро не ночуєте, не в окупації, грошей вистачає, здорові. Сумно вам, не розмовляє. Кота заведіть, подругу, у відпустку поїдьте, козу заведіть, дачу придбайте. У вас багато вільного часу на роздуми.
всегдаДаДа• 23 октября 2025
Ответ дляАнтиТанкист
Вибачте, не мішайте мух з котлетами. Є світло. А як вимикали, то є альтернативне джерело живлення.
Да вы его просто заипали, в прямом смысле слова. 47 возможно угасание мужской половой функции, ему уже не очень хочется мягко говоря, а тут вы со своим хочу часто и много. Он бедный и так раз в неделю всеми силвми старается. Ото ж говорят, что на самом деле женское насилие существует в большем количестве, чем принято считать)
Ему бы калачиком свернуться и спать под одеялком, а тут жена недоёпана...
Я б вам вибратор посоветовала и бабочку какую нибудь и отстать от мужика на пару месяцев, дайте ему передохнуть.
Мама Никитки-2• 23 октября 2025
Ответ дляНалитое яблочко
Ну чому ж, потрібен. Но авторка ж бачила за кого виходила. Тим більше, що пише що усвідомлений шлюб.
Мама Никитки-2• 23 октября 2025
Ответ дляБорисфенка
Як то кажуть, з жиру почала біситись. Живи собі нормальне життя і не гне ви Бога
Незламна Україна• 23 октября 2025
Іноді читаєш, дивуєшся, ті хто насправді проблем не мають більше за всіх страждають і стогнуть. Хочу не знаю що, не знаю як, не знаю з ким але не так як є. Бійтеся своїх бажань, я серйозно автор. Заберуть все і одразу.
Единорог_помог• 23 октября 2025
Ответ дляАнтиТанкист
Вы в Украине? Может у него стресс?
Единорог_помог• 23 октября 2025
Ответ дляАнтиТанкист
А нужно было делать что? Вместо чая и сна.