АнтиТанкист• Изменено 23 октября 2025

Розлучення після 18 років шлюбу?

Протверезіть мене. Двоє дітей, 16 і 12 років. І ми живемо як сусіди. Робота, закупка продуктів. Розмови на побутові теми і про дітей. Секс рідко, раз у тиждень. Інколи кудись виходимо.
Зацікавлення у мені, як жінці вже не бачу.

Фінансово я незалежна. Житло є своє, куплене до шлюбу. Тошно вже тягнути оцю лямку.

На намагання поговорити чоловік відповідає, що всі так живуть.
Единорог_помог• 23 октября 2025
Ответ дляАнтиТанкист
Ходжу 3 рази у басейн плавати)) не допомагає.
Нужно в качалку. Поподнимаете килограмм 80, а потом уже в бассейн.
Единорог_помог• 23 октября 2025
Ответ дляБілий Лосик
Ну так подумайте хорошо, плюсы и минусы, при варианте, что никого другого уже не будет возможно. Что не будет и этого секса раз в неделю, что не будет близкого человека, кто поддержит в болезни и проблемах , что с большой вероятностью вы будете пить чай одна и спать лягати одна
Может у автора 3 поклонника в запасе томятся, а тут муж чай пьет.
Борисфенка• 23 октября 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Як то кажуть, з жиру почала біситись. Живи собі нормальне життя і не гне ви Бога
Не знає, куди свою енергію подіти. А ще має невеликий досвід спілкування з чоловіками, думає, що інші ’не-такі’. В 50 років всі чоловіки вже втомлені від життя. Є окремі жеребці, але авторці мало не здасться, якщо такий трапиться. Та вони й на 45-річних жінок уваги не звертають, молоденьких хочуть.
ДеньгиНеСдаю• 23 октября 2025
Отношения это работа
Вы перестали работать в этом направление
Муж не в видел в вас ничего кроме уборка - еда- быт
Может с вами скучно ? Вы не интересная сейчас ? Не сексуальная сейчас ? А хотите как 20 лет назад ?
Тень льва• 23 октября 2025
А ви чого хочете, конкретно? Зажигать на дискотеках? Секс каждый день? Скакать на конях по берегу в закат?
nabludatel• 23 октября 2025
Ответ дляЕдинорог_помог
Ага. І всі вони мріють возить по гурткам і розвагам її дітей.
Единорог_помог• 23 октября 2025
Ответ дляnabludatel
Дети выросли же. Она это написала несколько раз)
Тень льва• 23 октября 2025
Ответ дляАнтиТанкист
Та хай буде по вашому.
А я знаю, за якого чоловіка я виходила заміж. І яким він був ще пару років тому.
Ви не знали, що він постарішає?😆
nabludatel• 23 октября 2025
Ответ дляЕдинорог_помог
Вона написала, що молодшу дитину чоловік возить на гурток. І дітям 12 і 16 років. Це хіба настільки виросли, що з ними припинилася будь-яка взаємодія?
Единорог_помог• 23 октября 2025
Ответ дляnabludatel
У автора похоже что да. Дети выросли, а муж ей не дает секса и внимания.
Если что, я не считаю, что это ’дети выросли’, но я же и не автор)
Тень льва• 23 октября 2025
Ответ дляАнтиТанкист
Нє гулянок щодня не хочу. На вихідних кудись вийти. І в будні не оце я втомлений, мінімальну розмову вдвох.
До речі, а що любить ваш чоловік? Є в нього якісь захоплення? Якщо він любить спокій, отже напевно любить відео якесь. Які фільми чи передачі любить дивитися і чому ви нічого не дивитеся разом, щоб про це поспілкуватися, поспорити чи поржати з фільмів жахів?
Единорог_помог• 23 октября 2025
Ответ дляАнтиТанкист
Так может у него и правда любовница? Как выше писали - два телефона. А есть умельцы, которые и с одним телефоном справляются: исчезающие чаты в телеграме юзают. Потому что все что вы пишите выглядит с одной стороны инфантильно, а с другой, как будто вы не можете понять что происходит. Вполне возможно мяч, и инициатива, уже давно не на вашей стороне.
Карусель-весель• 23 октября 2025
Ответ дляnabludatel
У нас нас майже немає вільного часу ввечері. Ми до 18 працюємо. Приїзжаємо, готуємо вечерю, вечеряємо. Проводимо час з дитиною (їй 9). Все. Читаємо (кожен свої книжки) або в телефон втикаємо. Купатися. Спати. Фільми дивимося лише на вихідні.
Вместо книжек купайтесь,а потом секс
Единорог_помог• 23 октября 2025
Кстати, автор, а что вы читаете? Может вы меньше про нефритовые стрежни читайте, оно как-то и попустит)
Ламборджини• 23 октября 2025
Ответ дляАнтиТанкист
Мені 45 йому 47. І так, потребую якісного сексу частіше. На запитання у тебе є з кимось стосунки, тверде ні. З роботи повертається вчасно, дітьми цікавиться. Телефон не ховає.
Автор, ви думаєте з іншим чоловіком у вас буде частіше якісний секс? Ну можливо перший рік і все. А ще великий ризик, що залишитеся сама, або буде чоловік з більшою різницею.
Кружите меня,кружите• 23 октября 2025
Ответ длятяжкаялюдина
Секс рідко, раз у тиждень...після 18 років шлюбу....і тут я здивувалася
тоже удивлена) отличная регулярная половая жизнь
Ламборджини• 23 октября 2025
Ответ дляАнтиТанкист
Я не знаю, чи хочу інших стосунків. Та вот це щовечора їли, чай пили і спать лягли набридло.
Сама поїла, чай попила буде краще?
жар-птица Нюра• 23 октября 2025
Ответ дляАнтиТанкист
що ви будете робити, коли розлучитесь? от справді, будуть у вас кожного дня веселощі? кожного дня секс? про залицяльників уже тут питали: чи є вони? адже ви вже не така приваблива для чоловіків у порівнянні з жінками до 30 і навіть до 40-ка.
взагалі я б оцінювала чоловіка так: якщо з ним вам важче жити, якщо він ніби ’чемодан без ручки’, то може розлучення й вихід.
я так про свого думаю іноді, чи треба воно мені після 16 років шлюбу, а потім розумію, що і там він мені допомагає, і там якісь потреби закриває, ну тобто з ним легше, ніж без нього. Ну й діти з батьком в повній родині ростуть. Так, з´являються іноді думки ’шальної імператриці’, але подумавши розумію, що пристрасті мені вже не треба, я втомлююсь від з´ясування стосунків, від емоційних гойдалок.
Да будет так• 23 октября 2025
Ответ дляДА да да
А треба його шукати?
От прямо без кохання життя нема?
Є, але неповноцінне.
жар-птица Нюра• 23 октября 2025
Ответ дляАнтиТанкист
Так. Ініціатива сексу практично завжди моя.
в мене також... але, на щастя, завжди погоджується)
Залетна Я тут• 23 октября 2025
Ответ дляАнтиТанкист
Вам вірно написали- біситесь, бо не маєте реальних проблем. Шкода, що чоловіка не цінуєте
Кружите меня,кружите• 23 октября 2025
автор, кому нужно тот и делает. Хотите больше секса - инициируйте его и второй раз в неделю, будет отказываться - тогда уже будете делать выбор нужно ли вам это и насколько ли важно. Если вам еще нужно внимание или больше нежности еще чего-то, то говорите с мужем ясно словами, они не понимают ваших взглядов косых и мысли не читают. Может устроить вечер вдвоем и поговорить по душам
Стигла полуниця• 23 октября 2025
Автор, що ви змінили в собі, щоб зацікавити свого чоловіка?
Всі звикають один до одного, тож треба бути різною і чоловік тоді зацікавиться вами
Надежда наш компас• 23 октября 2025
Ответ дляАнтиТанкист
Не сусіда, а чоловіка, якому я цікава як партнерка і жінка. Уваги, як у перші роки шлюбу.
Вам шо 15 років?
Ви з любиною прожили майже 20 років разом, і хочете щоб, як в перші роки шлюбу...
Ви фільмів передивилися чи у вас криза середнього віку? Сексу раз в тиждень замало, ну то купіть собі вібратор чи підійдіть з цим питанням до чоловіка...
Единорог_помог• 23 октября 2025
Мне по-прежнему интересно в каком городе солнца живет автор. Ладно ТЦК, но ракетные и шахедные обстрелы, отключения электроэнергии, да даже и не включенное отопление обычно портят людям настроение. Но не автору)
Невгамовна• 23 октября 2025
Ключевое здесь не секс раз в неделю, а то что мужу ничего не нужно. Я так поняла в паре только автор чего то хочет, ему пофиг. У меня похожая ситуация, но мой еще и пьет. Инфантил. Дрочит под порно а потом «не хочет». Короче, пора разводиться, но решиться не могу. И действительно так живут многие, это печально
ЧорноброваЯ• 23 октября 2025
Ответ дляНевгамовна
Та у автора майже ідеальний шлюб.Секс раз в тиждень, на вхідних кудусь виходять, дітьми цікаветься, після роботи додому, телефон е ховає.Що вона ще хоче від чоловіка?
Голодаю• 23 октября 2025
Ответ дляАнтиТанкист
Так это надо каждые 2 года замуж выходить
Голодаю• 23 октября 2025
Ответ дляАнтиТанкист
Мы в вашем возрасте перешли на 2 раза в неделю, но муж был на пределе. Это у меня перед климаксом крышу сносило
Король дивана• 23 октября 2025
Ответ дляАнтиТанкист
Вы ему тоже внимание уделяете, как в первые годы брака?