АнтиТанкист• Изменено 23 октября 2025

Розлучення після 18 років шлюбу?

Протверезіть мене. Двоє дітей, 16 і 12 років. І ми живемо як сусіди. Робота, закупка продуктів. Розмови на побутові теми і про дітей. Секс рідко, раз у тиждень. Інколи кудись виходимо.
Зацікавлення у мені, як жінці вже не бачу.

Фінансово я незалежна. Житло є своє, куплене до шлюбу. Тошно вже тягнути оцю лямку.

На намагання поговорити чоловік відповідає, що всі так живуть.
автор АнтиТанкист • 23 октября 2025
Ответ дляБарабасиха
Автор! Мне кажется, вы троллите. Не у всех мужчин чаще секс возможен при работе, стрессе от войны и пр. В конце-коецов, у мужчин намного чаще в таком возрасте уже нет такого потенциала как 20 лет назад. Может быть еще и ссоры влияют, если часто недовольны, он тоже это считывает. Если вы прям уверены, что у вас с мужем ужасная жизнь, то разводитесь. Это ваша жизнь.
От у 45 нема мені чим зайнятися. Я не сварюся, прошу мінімальної уваги.
І я також працюю, повний день.
автор АнтиТанкист • 23 октября 2025
Ответ дляSo_so
И на выходных? Я не знаю как у других устроено. То есть Вы говорите я возьму билеты там куда-то или семейная поездка или ужин в ресторане, а он нет, давай потом?
Саме так(((
So_so• 23 октября 2025
Ответ дляАнтиТанкист
Саме так(((
Это засада, для меня этот момент важен.
З родзинкою• 23 октября 2025
Ответ дляЛетюча помилка
Чому не буде, після спортзалу часто секс стає частішим і якіснішим (мій чоловік оцінив, як я ходила)
Особисто я, приходжу мертва і на наступний день також … а ще робота і кухня - і я, як чоловік авторки, нічого не хочу, не йти, не робити, не секситися …
Заздрю людям, яким немає куди дівати енергію - я б її примінила, а не страждала !
coch100• 23 октября 2025
Ответ дляАнтиТанкист
Не сусіда, а чоловіка, якому я цікава як партнерка і жінка. Уваги, як у перші роки шлюбу.
А муж вам интересен?
автор АнтиТанкист • 23 октября 2025
Ответ длятяжкаялюдина
Секс рідко, раз у тиждень...після 18 років шлюбу....і тут я здивувалася
Темпераменти у всіх різні. Та він ще років 2 тому був поактивніше.
Гигиенишвили• 23 октября 2025
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Всё у вас есть, секс есть раз в неделю
Вам же не 20, нормально
откуда вы знаете нормально автору секс раз неделю или нет? Люди разные, кому-то он и в 20 не нужен, а кому-то нужен чуть ли не до пенсии
автор АнтиТанкист • 23 октября 2025
Ответ дляcoch100
А муж вам интересен?
Так. Ініціатива сексу практично завжди моя.
nabludatel• 23 октября 2025
Ответ дляАнтиТанкист
Я не знаю, чи хочу інших стосунків. Та вот це щовечора їли, чай пили і спать лягли набридло.
Хобі собі оберіть.
Інша людина не повинна вас розважати 24/7.
Кривая спроса• 23 октября 2025
он правильно говорит вам что все так живут, и это печально, а если вы не хотите так жить, то разводитесь конечно, делите детей, и в новую жизнь..
18 мнеУЖЕ• 23 октября 2025
Ответ дляБілий Лосик
Ну так подумайте хорошо, плюсы и минусы, при варианте, что никого другого уже не будет возможно. Что не будет и этого секса раз в неделю, что не будет близкого человека, кто поддержит в болезни и проблемах , что с большой вероятностью вы будете пить чай одна и спать лягати одна
а котыыыыыы
автор АнтиТанкист • 23 октября 2025
Ответ дляЗ родзинкою
Я вам співчуваю. Та наші діти вже дорослі. І у побуті самостійні. Сучасна техніка дуже спрощує побут. Нічого складного я не готую. Аерогриль чи мультиварка і їжа готова. Салат порізали. Робот пилососить щодня, то підлогу мию 2 рази у тиждень. Пиль витирають діти. Свої речі вони самі складають.
nabludatel• 23 октября 2025
Ответ дляЗ родзинкою
Повністю підтримую.
Автора не розумію абсолютно.
У автора бажання 2-річної дитини, яка не вміє ще собі заняття придумувати іхоче, щоб її розважали.
Прибираю щодня• 23 октября 2025
Ответ дляБелая и пушистая
Заведите роман с соседом: близко, удобно, много веселья
автор АнтиТанкист • 23 октября 2025
Ответ дляnabludatel
Хобі собі оберіть.
Омг. Ми цілий день працюємо. Спільного часу я хочу після 22:00. Мене не треба розважати. Я доросла жінка, багато читаю ввечері, як розмова не йде.
Прибираю щодня• 23 октября 2025
Ответ дляАнтиТанкист
Мені 45 йому 47. І так, потребую якісного сексу частіше. На запитання у тебе є з кимось стосунки, тверде ні. З роботи повертається вчасно, дітьми цікавиться. Телефон не ховає.
та у него два телефоны, наивная вы и тот второй он оставляет или машине, или на работе... хорошо когда ты уже такую школу не прошел))) поэтому он и говорит все так живут, ему пофиг)))))) куда ж вы уйдете. кому вы нужна такая. СТАРАЯ!
Мама Никитки-2• 23 октября 2025
Ответ дляАнтиТанкист
Розлучайтесь.
Чоловік гарний, швидко до рук жіночки приберуть, а от чи ви знайдете собі шось, окрім сексу, велике питання
жижифреймут• 23 октября 2025
Ответ дляАнтиТанкист
А вам не противно буде з іншим чоловіком?
nabludatel• 23 октября 2025
Ответ дляАнтиТанкист
Який спільний час після 22:00? А як на роботу потім вставати? У вас геть неадекватні вимоги.
автор АнтиТанкист • 23 октября 2025
Ответ дляnabludatel
Повністю підтримую.
Автора не розумію абсолютно.
Ви з чоловіком спільно час не проводите?
Кожен сам по собі ввечері у квартирі?
Мама Никитки-2• 23 октября 2025
Ответ дляГигиенишвили
Ну якось вона з ним 20 років прожила ж. Навряд чи там мачо буд з самого початку, що тричі за ніч міг. Смішно в 45 міняти чоловіка бо сексу не вистачає.
Мама Никитки-2• 23 октября 2025
Ответ дляАнтиТанкист
І шо, світло не виключають і вода постійно є?
18 мнеУЖЕ• 23 октября 2025
Ответ длятяжкаялюдина
я думала автор напише, раз в півроку десь)
як він їй не набрид раз на тиждень)
это точно. достает муж раз на три недели, злюсь. вроде как только недавно все ж было?
автор АнтиТанкист • 23 октября 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Де ви прочитали про тричі за ніч. І не лише у сексі справа. А у сусідстві, яке його влаштовує.
nabludatel• 23 октября 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Розлучайтесь.
Я раніше була завжди на боці жінок.
А тут щось дивне автор хоче.
Чоловік після роботи приходить додому, вечеряють разом, секс є.
Який спільний час після 22:00? Працюючі люди в цей душ приймають і спати лягають.
тяжкаялюдина• 23 октября 2025
Ответ дляnabludatel
Я раніше була завжди на боці жінок.
А тут щось дивне автор хоче.
автор зажралася)
Мама Никитки-2• 23 октября 2025
Ответ дляАнтиТанкист
Ви тролите, чи як? Він у вас з самого першого дня таким був. Не міняються так кардинально люди. Вас же все влаштовувало всі роки. А тепер шо? Десь свербіти стало?
автор АнтиТанкист • 23 октября 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Вибачте, не мішайте мух з котлетами. Є світло. А як вимикали, то є альтернативне джерело живлення.
Борисфенка• 23 октября 2025
Ответ дляАнтиТанкист
А після розлучення що буде? Знайдете іншого?
Поїдьте в подорож на пару тижнів, якогось коханця на пару раз заведіть.
’В 45 баба ягодка опять’.
Мама Никитки-2• 23 октября 2025
Ответ дляnabludatel
Я раніше була завжди на боці жінок.
А тут щось дивне автор хоче.
100%