Видна міленіалка• 23 октября 2025
Від будь-якого повідомлення в телефоні починає калатати серце.
Це панічна атака чи я просто занадто нервую?
Помогалочка• 23 октября 2025
Тревожность в тяжёлой форме наверное. У меня бывает такое когда с работы кто-то что-то пишет, то как холодеет внутри немного, но чтобы от каждого, то нет
Пузата Хата• 23 октября 2025
а что там прийти может? у вас воюет ктото? или юолеет тяжело? если нет то рекомендую обратиться к врачу профильному
неДоЖиру• 23 октября 2025
Від кожного ні. Тільки від незнайомих номерів з тих пір, як чоловік пішов в ЗСУ. Раніше на незнайомі взагалі не відповідала, тепер відповідаю на всі, бо він часом телефонує з інших номерів
Якщо від кожного, автор, зверніться до невролога, а краще до психіатра. Я цілком серйозно, я зверталася до спихіатра і тільки призначені ним АД мене витягнули. Невролог не допоміг зі своїм пустирніком
Тільки не про гроші• 23 октября 2025
це підвищена загальна тривожність, можливо є причини боятись повідомлень?
Мудрецыха мира• 23 октября 2025
Ответ дляПомогалочка
Ох, теж таке маю. Іноді довго чекаю, перш ніж відкрити і почитати, що хочуть. Зазвичай нічого страшного, але не можу(((
Викасикрет• 23 октября 2025
Відключіть повністю звук в телефоні, назавжди. Це заспокоює. В мене відключений звук в телефоні вже років 10.