Птица Говоруша• 23 октября 2025

Чоловік Вас вважає шопоголіком?

Чоловік постійно каже, що я шопоголік. Нещодавно була у відрядженні, прикупила собі зимову курточку, бо в мене лише одна, і те не дуже вже гарна.
І тут мене чоловік підколює, що я шопоголік, лише те роблю, що купляю. А Ваш каже подібне?
Дружная семейка• 23 октября 2025
Наче ні, бо не про всі покупки знає))) двадцяту кофтинку не помітить
Косметику і декоративну він взагалі не в курсі
Сукні і верхній одяг може відслудкує відрізнить
Цветочница• 23 октября 2025
Да, постоянно, я уже прячу покупки и постепенно достаю😆
Коржик• 23 октября 2025
Не, не называет, скидывает деньги мне на карту, я покупаю, он только ездит забирать на новую почту. Или сам рассчитывается там же
Перша на селі• 23 октября 2025
Мій каже , але то чесно, я шопоголик, в мене зимових куточок різних кольорів і довжини штук 5, але оскільки я свій гардероб наповнюючи за свої гроші, мені начхати на будь яку думку.
автор Птица Говоруша • 23 октября 2025
Ответ дляКоржик
Молодець чоловік)
Я купляю сама
автор Птица Говоруша • 23 октября 2025
Ответ дляПерша на селі
Я теж за свої купляю)
Хочу в БАНю• 23 октября 2025
Ні . Але я і не шопоголік ні разу
Потішаюся• 23 октября 2025
Я и так знаю, что я шопоголик. Слава Богу, муж молчит, святой человек! Меня совесть по ночам мучит, что опять что-то заказала . Уговариваю себя не тратить деньги, собирать на отпуск, а потом трах- и покупаю что-то. Мне всё нужно!
Цветочница• 23 октября 2025
Ответ дляПотішаюся
Вот и я такая, дала себе слово перестать покупать вещи, и угадайте, что я сейчас делаю??😆😆
Секретница• 23 октября 2025
Нет, наоборот, заставляет покупать
Потішаюся• 23 октября 2025
Ответ дляЦветочница
А что вы заказываете? Я сегодня - духи Диор Аддикт))
Пампушечка• 23 октября 2025
Так,але у мене мабуть 20 курточок, другу і не помітив би))
Панна Кота• 23 октября 2025
Сказав, що я шопогуру 🫣
Где тут 0?• 23 октября 2025
Нет. Если я буду стоять в магазине и выбирать между двумя вещами/сумками/обувью и не знать, что лучше всесть, он возьмут обе и пойдет на кассу. И так всегда.
Перша на селі• 23 октября 2025
Ответ дляПтица Говоруша
Я теж за свої купляю)
))) тоді взагалі думка індіанців шерифа не хвилює. Виховувати чоловіків потрібно, в мене також на початку сімейного життя прскакувало навіщо тобі друга пара кросівок, була розмова, що раз жінка так заробляє що не тільки себе одягає, а ще й купує речі в дім, допомагає в великих тратах то її гардероб не має хвилювати нікого, хоч 5 пар, а то так за трати чоловіка можна взятися і знайти багато чого зайвого
Дружная семейка• 23 октября 2025
Ответ дляПотішаюся
Давайте я вам розкажу що я на цьому тижні купила)))
Парфюм
Гель для брів і заколку
Сьогодні пухан замовила
Боді
Спідниця
Светр
Гольф
Шапка
Шорти з еко шкіри)))
Підвіс на подарунок
Штани на флісі палацо

І це ще не кінець тижня ))))
Менее Более• 23 октября 2025
Ответ дляСекретница
Нет, наоборот, заставляет покупать
И меня заставляет покупать))
У меня проблема в другую сторону. Мне ничего не нужно, у меня всё есть.
Потішаюся• 23 октября 2025
Ответ дляДружная семейка
Парфюм
Гель для брів і заколку
Сьогодні пухан замовила
Боді
Спідниця
Светр
Гольф
Шапка
Шорти з еко шкіри)))
Підвіс на подарунок
Штани на флісі палацо

І це ще не кінець тижня ))))
А, гулять так гулять!
Цветочница• 23 октября 2025
Ответ дляПотішаюся
Ищу рубашку себе, вчера купила жилетку Левайс))
Цветочница• 23 октября 2025
Ответ дляДружная семейка
Парфюм
Гель для брів і заколку
Сьогодні пухан замовила
Боді
Спідниця
Светр
Гольф
Шапка
Шорти з еко шкіри)))
Підвіс на подарунок
Штани на флісі палацо

І це ще не кінець тижня ))))
Держите меня семеро😆
Дружная семейка• 23 октября 2025
Ответ дляПотішаюся
А, гулять так гулять!
Це звичайні будні
Потішаюся• 23 октября 2025
Ответ дляЦветочница
А я на днях получила футболку Воss с Ансвера
Цветочница• 23 октября 2025
Ответ дляПотішаюся
Во вторник купила белый пиджак еще)) в воскресенье сумку Томми)) так, все я беру себя в руки)))
Это был пизд..шь чистой воды 😆
Секретница• 23 октября 2025
Ответ дляМенее Более
И меня заставляет покупать))
Та же фигня. В Украине была шмоточницей, но в марте 22го пришлось переться через пол-планеты ебенями с одним чемоданом. Тогда и поняла, шо нафиг мне ничего не надо ))
Коржик• 23 октября 2025
Ответ дляДружная семейка
Парфюм
Гель для брів і заколку
Сьогодні пухан замовила
Боді
Спідниця
Светр
Гольф
Шапка
Шорти з еко шкіри)))
Підвіс на подарунок
Штани на флісі палацо

І це ще не кінець тижня ))))
Показывайте. Люблю смотреть обновки)
Братья Капли• 23 октября 2025
Мой наоборот меня уговаривает что то купить себе🤣что Я и делаю
Дружная семейка• 23 октября 2025
Ответ дляСекретница
Ну я може стрес так знімаю після важких ночей
Коржик• 23 октября 2025
Ответ дляПтица Говоруша
Молодець чоловік)
Я купляю сама
Так я тоже сама покупаю) А мой муж да, молодец
Ааа, поняла, Вы имеете в виду сами зарабатываете. Я просто не работаю)
Но покупаю тоже за свои, заработанные мужем
Бува і таке• 23 октября 2025
Я шоппоголик просто жуткий, это моя болезнь, приятная любимая болезнь, муж нормально относится, потому что обычный шопоголикк, сыновья такие же
Дружная семейка• 23 октября 2025
Ответ дляКоржик
Показывайте. Люблю смотреть обновки)
Не розумію чому фото не додаються(( помилку котрий раз видає