Любимка-анонимка• Изменено 23 октября 2025

Чоловік подав на розлучення. І хоче лишити мене батьківських прав.

Спочатку війни були розмови, щоб типу фіктивно розлучились і діти з ним. Кажу навіщо? Він каже не мобілізують і т.д...думаю тут і так все ясно. Ми живемо на оренді. Зараз же. Він придумав, що погана матір. Найняв адвоката, який пообіцяв йому відібрати дітей у мене. Це взагалі реально? Я маю на увазі якщо він добре заплатить адвокату, вони можуть щось придумати? Дітям 14 і 5 років. Він сказав мені очікуй повістку в суд. І от думаю... Чого мені очікувати?
дамаАмстердама• 23 октября 2025
Действуйте на упреждение. Идите в тцк
Дівчина Гілмор• 23 октября 2025
Суд в Україні зазвичай на стороні матері
автор Любимка-анонимка • 23 октября 2025
Ответ длядамаАмстердама
Действуйте на упреждение. Идите в тцк
Та ні. Цього я не робитиму.
Так точно!• 23 октября 2025
Ответ дляДівчина Гілмор
Особливо зараз, коли треба когось мобілізувати. Чоловічої статі.
Секс-Бомба• 23 октября 2025
Да, реально. За деньги можно все.
Ищите толкового адвоката
дамаАмстердама• 23 октября 2025
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Та ні. Цього я не робитиму.
Ну тогда будьте терпилой
Баба на горошині• 23 октября 2025
У Вашій ситуації нереально
Борисфенка• 23 октября 2025
Скажіть, що з радістю віддасте дітей на 2 тижні прямо завтра, бо їдете у подорож, за тур вже заплатили.
Ответ дляБорисфенка
У мене є такі думки. Хотіла би подивитися на цього героя, особливо як він буде справлятися з малою донечкою
Так точно!• 23 октября 2025
Ответ дляБорисфенка
Теж хотіла запропонувати. А якщо старшій дитині розповісти про плани батька, то я йому не заздрю)
Poradna• 23 октября 2025
Це маніпуляція, не більше не менше
Сільський ансамбль• 23 октября 2025
В 14 років дитина вже сама може обирати з ким залишитися. Принаймні, думку дитини має суд врахувати.
А, загалом, в мене колишній також, років 15 тому, так само думав відсудити дитину... Навіть спробував сховати дитину, аби я не мала можливості її бачити.
Через пару місяців привіз зі словами: ’На, забирай. Я не знаю що з нею робити.’
ivareka• 23 октября 2025
не отберут, украсть могут
Ответ дляPoradna
Це маніпуляція, не більше не менше
Але на психіку давить
Ответ дляСільський ансамбль
Ааааа))) мій таке ж недолуге. Але он що робить
Так точно!• 23 октября 2025
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Але на психіку давить
Я була свідком ситуації, коли колега навіть відсудив дитину, а через певний час повернув, бо нова пасія була категорично проти!
Борисфенка• 23 октября 2025
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Ну так подивіться. Аргументуйте тим, що треба потроху вчитися жити з дітьми, на короткі періоди, а вже потім і на постійно віддасте.
Примарочка• 23 октября 2025
Мой знакомый разводился с женой. Так вот старшего ребенка суд оставил с ним, младшего с мамой. Старшая девочка сама захотела жить с папой. С определенного возраста у детей спрашивают.
Новопоштинская• 23 октября 2025
Проще было третьего родить уже за это время. Муж ваш бестолочь
Борисфенка• 23 октября 2025
Ответ дляЛюбимка-анонимка
У нього так багато грошей? Звідки така борзість?
Ответ дляБорисфенка
Він добами на роботі. Прийшов. Чисто. Поїв. Ліг спати. Він не розуміє що таке побут. І що таке з дітьми бути.
So_so• 23 октября 2025
С 10 лет суд будет спрашивать ребенка. Я не думаю, что он хочет лишить Вас прав, это практически нереально, он захочет определить место проживания детей с ним, а Вы будете платить алименты.
So_so• 23 октября 2025
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Это Ваш косяк, а не достижение.
Ответ дляБорисфенка
Йому хтось це все підказує. Але ті хто це робить -потім будуть жити своє життя. А він лошара лишиться
Я не в теме• 23 октября 2025
Обращайтесь к адвокату, уже советовала тут, 0665369962, буду советовать ее и в следующей жизни наверное
Однозначно• 23 октября 2025
Не мобілізують тільки,якщо матері дітей нема в живих. Розлучення не йде як аргумент для Тцк.
Ответ дляSo_so
Это Ваш косяк, а не достижение.
Де я кажу про достижения???
Борисфенка• 23 октября 2025
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Є така паскудна організація ’Тато має право’, це вони хернею страждають.
Але я б випередила події, старшу дитину віддала тату прямо зараз, хай прозріє бігом.
ivareka• 23 октября 2025
Ответ дляБорисфенка
да, они помогли ребенка украсть у мамы из нашего городка. До сих пор ищут
ФФФФристайла• 23 октября 2025
Це не так просто, треба докази: свідки сусіди, школа, садок. Треба справді довести, що ви не виконуєте обов’язки матері. Просто його слова нічого не важать.

Як що у вас не було ситуацій, коли діти були не доглянуті, голодні ходили по сусідах, були виклики поліції і служби у справах дітей і тд. То хай він іде лісом, такий розумний.