Любимка-анонимка• Изменено 23 октября 2025

Чоловік подав на розлучення. І хоче лишити мене батьківських прав.

Спочатку війни були розмови, щоб типу фіктивно розлучились і діти з ним. Кажу навіщо? Він каже не мобілізують і т.д...думаю тут і так все ясно. Ми живемо на оренді. Зараз же. Він придумав, що погана матір. Найняв адвоката, який пообіцяв йому відібрати дітей у мене. Це взагалі реально? Я маю на увазі якщо він добре заплатить адвокату, вони можуть щось придумати? Дітям 14 і 5 років. Він сказав мені очікуй повістку в суд. І от думаю... Чого мені очікувати?
Мамина квіточка• 23 октября 2025
Ответ дляФФФФристайла
Це не так просто, треба докази: свідки сусіди, школа, садок. Треба справді довести, що ви не виконуєте обов’язки матері. Просто його слова нічого не важать.

Як що у вас не було ситуацій, коли діти були не доглянуті, голодні ходили по сусідах, були виклики поліції і служби у справах дітей і тд. То хай він іде лісом, такий розумний.
підтверджую це як працівник соціальної служби. Зараз чоловіки повально кинулись це робити, щоб не мобілізували. До цього дітьми могли і зовсім не цікавитись, а тут проснулась батьківська ’любов і турбота’. Але щоб відібрати дитину у матері, яка дійсно виконує свої батьківські обов’язки, це треба сильно постаратись. Ви роботу/дохід маєте? не зловживаєте? не залишаєте дітей без нагляду? задовольняєте їхні потреби (садок. школа, навчання, харчування...), тоді заспокойтесь. Але так, нерви він вам потріпає.

І так гидко дивитися на таких чоловіків, які паскудять дружину(((
Борисфенка• 23 октября 2025
Ответ дляivareka
да, они помогли ребенка украсть у мамы из нашего городка. До сих пор ищут
В Києві три тижні тому дівчинку також вкрали. І у моєї знайомої ледь не вкрали, але вона вчасно підняла гвалт, шиза триває на суди гроші збирає.
Бабайко• 23 октября 2025
Ответ дляSo_so
С 10 лет суд будет спрашивать ребенка. Я не думаю, что он хочет лишить Вас прав, это практически нереально, он захочет определить место проживания детей с ним, а Вы будете платить алименты.
Це не дасть йому можливості відкосити від мобілізації,а мотиви, як я розумію, саме такі. Тільки позбавлення батьківських прав дружини.
Авторе, може візьміть дітей, та й гайніть закордон? Хай тут чухається сам.
Борисфенка• 23 октября 2025
Ответ дляСкрипяСердцем
А дитину запитати не потрібно?
А з дитиною можна домовитися, два тижні кайфового життя у тата, ніхто нічим не напружує.
Класному керівнику школи телефон тата дати, хай назвонюють.
So_so• 23 октября 2025
Ответ дляБабайко
https://pechenizka-gromada.gov.ua/news/1722948293/
Почитайте, и таких решений (последний пункт) немало.
После шести ни-ни• 23 октября 2025
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Йому хтось це все підказує. Але ті хто це робить -потім будуть жити своє життя. А він лошара лишиться
Батько має право
Опг така
После шести ни-ни• 23 октября 2025
Ответ дляСільський ансамбль
Ну, якщо чесно, якби в мене був, хоча б шанс, аби не було тих пари місяців, коли я, спочатку ціле розслідування провела, аби дізнатися де дитина (міліція/поліція ’відморозилися’ бо (цитую): ’дитина ж з батьком - чого ви нервуєте?’), а потім бачилася потайки (колишній, якщо б дізнався, що я знайшла дитину - міг її перехвати) - я б скористалася таким шансом. Бо, за ці пару місяців, я ледь не збожеволіла.
Все мозком розуміла: що нафіг йому та дитина не впала; що як з нею поводитися - геть не уявляє; що дитина буде нерви йому псувати, бо це цілком мамина донечка... Але емоцій було - через край.
Ще й спробував в мого батька виміняти дитину на квартиру. Повернув, власне, коли зрозумів, що не вдалося.
Боже, який жах. Як то дитина пережила?
Борисфенка• 23 октября 2025
Ответ дляСекс-Бомба
Вы просто шли законным долгим путем. Поверьте, есть пути покороче. Я знаю лично семью, где муж лишил мать родительских прав и забрал детей. Действовал через наркодиспансер и психклинику. И если вы думаете что там судья не видел очевидное, то ошибаетесь, видел. Ему занесли нормально просто и он мигом развидел((
Как итог, у нее ещё и запрет на общение с детьми. Сейчас он вообще женат на другой женщине, уехали в другую страну
Для цього треба мати мішок грошей, а не бути голожопим.
Спитала у авторки, які доходи в чоловіка, щось вона мовчить.
Видурить адвокат пару зарплату чоловіка та на тому все й закінчиться.
Бабайко• 23 октября 2025
Ответ дляSo_so
Зверніть увагу на дату. Саме влітку 24 року цю ’лавчоку’ було прикрито. В кількох областях України виявили зловживання даним законом. А як виявили? Переважна більшість таких правопорушень була вчинена в Одеській обл. і прикордонники помітили, що через їх контрольні пункти почали масово виїжджати тата з дітьми, які ’самостійно’ виховують дітей. Мами в цей час не були позбавлені батьківських прав. І саме в серпні-вересні цей привід для відстрочки було відмінено. Деякий час співпрацювала з адвокатами, що займались питанням батьківських прав, то знаю інфу з перших уст. Тепер навіть дійсно неадекватну матір дуже важко позбавити прав, бо тисячі перевірок, чи це не привід батька уникнути мобілізації. Але так, до 24 року виїжджали так чоловіки.
младокошкина• 23 октября 2025
Ответ дляБабайко
Їй жалко його. Хто ж врятує
младокошкина• 23 октября 2025
Якщо автор хоче дітям життя, то завтра ж подає на аліменти
Мама Никитки-2• 23 октября 2025
Після 10 років в дітей обовʼязково питають з ким вони хочуть жити. Суд не прийме іншого рішення ніж висловлене бажання дитини. Так що якщо у вас з дітьми гарні відносини- спіть спокійно
Мама Никитки-2• 23 октября 2025
Ответ дляПримарочка
Мой знакомый разводился с женой. Так вот старшего ребенка суд оставил с ним, младшего с мамой. Старшая девочка сама захотела жить с папой. С определенного возраста у детей спрашивают.
Ви впевнені? Законом заборонено розлучати дітей. Написала б це неможливо, но після розділу ембріонів між жінкою і чужими людьми вже нічому не здивують
Сільський ансамбль• 23 октября 2025
Ответ дляПосле шести ни-ни
Боже, який жах. Як то дитина пережила?
Важко сказати. Зараз вже дитина зовсім доросла. Пару разів питала - каже, що не пам´ятає того періоду.
В от мені - досі дається взнаки. Щодо дітей - я шалена тривожниця. Якщо дитина не перед очима - такого можу собі накрутити, що хай Бог милує!
После шести ни-ни• 23 октября 2025
Ответ дляСільський ансамбль
Обіймаю вас
младокошкина• 23 октября 2025
Навіть якщо дитина захоче до батька, то це не підстава для відстрочки. Автор не в курсі роботи й зарплати чоловіка. То такому можна довірити дітей? Прямо на суді скаже правду чи знов ’боюсь’
Звездолётчица• 23 октября 2025
та нехац відбирає
будете недільною мамою
Звездолётчица• 23 октября 2025
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Він добами на роботі. Прийшов. Чисто. Поїв. Ліг спати. Він не розуміє що таке побут. І що таке з дітьми бути.
так а нащо йлм у дфьи ф що він буде з ними робити?
Мрію про космос• 23 октября 2025
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Та ні. Цього я не робитиму.
Можно ещё с детьми выехать за границу. А так, если хороший адвокат, то всё возможно.
автор Любимка-анонимка • 24 октября 2025
Ответ дляМамина квіточка

Він вже каже. Я не прав тебе лишу. А візьму опікунство над дітьми. Йому адвокат пообіцяв)) Він мене не чує просто... Наче в рожевих окулярах...він як дурний став просто...
Дон Пэдро• 24 октября 2025
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Та ні. Цього я не робитиму.
Тобто з вами можна робити все що заманеться, а ви будете терпіти?
Завтра не пью• 24 октября 2025
Ответ дляЛюбимка-анонимка
він не може бути опікуном
він батько