Играю_на_кларнете• 23 октября в 21:54
Серіал Роки 2018 рік пророчий
Все дуже нагадує нинішню реальність. Знятий в 2018 Р. Що Єлизавета померла в 22, що Трамп вигнав вибори. Про Україну. Табори для біженців і багато іншого. Так само як і слуга народу дуже пророчий. Чому так? Нас попереджують? Чи просто не скривають своїх планів? Спочатку виходить на екрани а потім і в реальному житті
Аноним Советчик• 23 октября в 21:58
Гос секретарь тоже самое
Война в Украине. Зеленский
Передел территорий
Концовка не очень
Война в Украине. Зеленский
Передел территорий
Концовка не очень
freedom_2015• 23 октября в 21:58
Ответ дляMarmu
і чим він закінчується?)
У фіналі серії — ядерна бомба падає на Китай, США й світ реагують панікою .Чат гпт ,не знаю наскільки правда
freedom_2015• 23 октября в 21:59
Епізод 1
Події: 2019–2024
Серіал починається як сімейна драма про родину Лайонсів із Манчестера.
У центрі: Едіт, Розі, Стівен, Деніел і бабуся Мюріел.
На тлі — політичні події: Вів´єн Рук, харизматична телевізійна популістка, починає політичну кар´єру, говорячи відверто й грубо (чим завойовує прихильність виборців).
У фіналі серії — ядерна бомба падає на Китай, США й світ реагують панікою.
Люди знімають гроші, ціни ростуть, світ на межі війни.
Родина святкує день народження, але новини про катастрофу змінюють все — це перший поворот, який задає тон усьому серіалу.
Епізод 2
Події: 2024–2026
Світ намагається оговтатись після ядерної кризи.
Деніел, який працює в таборі для біженців, знайомиться з Віктором, геєм із України, який утік від переслідувань (так, в серіалі прямо згадується Україна).
Між ними зав’язуються романтичні стосунки.
Стівен, фінансовий радник, потрапляє у фінансову кризу — банк лопається, він втрачає всі гроші.
Едіт, активістка, повертається додому після багатьох років протестів по світу.
Вів´єн Рук створює партію «Чотириста Сімнадцять» і набирає популярності.
Кінець серії — родина святкує, але в повітрі тривога — економічна та політична ситуація погіршується.
Епізод 3
Події: 2026–2028
Віктор депортується з Британії, бо його статус біженця анульовано.
Деніел вирішує втекти з ним, щоб знайти притулок у континентальній Європі.
Вони разом перетинають кордон, але потрапляють у хаос мігрантських таборів.
Стівен намагається заробляти на стороні, але залазить у борги.
Едіт бере участь у протестах і розслідує табори, де «зникають» люди.
У фіналі серії — Вів´єн Рук стає прем´єр-міністром Великої Британії, обіцяючи «очистити країну».
Епізод 4
Події: 2028–2030
Режим Рук стає жорстким: вводяться нові правила, обмеження свободи слова.
Деніел і Віктор намагаються повернутись до Британії нелегально.
Під час шторму човен тоне, і Деніел гине — одна з найемоційніших сцен у серіалі.
Віктор виживає, але його ловлять і відправляють у «пересильний табір Ерінфілд».
Стівен потрапляє під розслідування через фінансові махінації.
Едіт знаходить інформацію, що табори — це фактично концтабори.
В кінці серії: родина шокована смертю Деніела, а світ скочується у відвертий авторитаризм.
Епізод 5
Події: 2030–2033
Вів´єн Рук перетворює Британію на поліційну державу.
Ерінфілд — табір, де Віктор та інші біженці працюють і зникають без сліду.
Едіт та Розі вирішують проникнути туди, щоб визволити Віктора.
Вони дізнаються правду: людей просто спалюють, знищуючи всі докази існування табору.
Стівен відчуває провину за фінансові махінації й вирішує допомогти сестрам.
Разом вони планують хакерську атаку, щоб викрити уряд.
Епізод 6 (Фінал)
Події: 2034 рік
Едіт тяжко хвора через радіацію, отриману під час протестів.
Родина організовує фінальний план:
Вони зламують сервери уряду,
Публікують відео з Ерінфілду у відкритий доступ.
Світ дізнається правду — скандал знищує репутацію Вів´єн Рук, її арештовують.
Але політична система залишається, і серіал натякає, що зло не зникає повністю.
У фіналі:
Едіт помирає, але перед смертю завантажує свою свідомість у цифрову форму.
В останній сцені бабуся Мюріел говорить:
«Ми звинувачуємо політиків, але винні ми самі, бо мовчали».
Серіал закінчується сумішшю надії та попередження — світ майбутнього залежить від того, як ми реагуємо сьогодні.
Події: 2019–2024
Епізод 2
Події: 2024–2026
Епізод 3
Події: 2026–2028
Епізод 4
Події: 2028–2030
Епізод 5
Події: 2030–2033
Епізод 6 (Фінал)
Події: 2034 рік
Родина організовує фінальний план:
Вони зламують сервери уряду,
У фіналі:
Играю_на_кларнете
• 23 октября в 22:00
Ответ длякультУра
Всем интересна концовка. Автор, делитесь ))
Можете в вікіпедії прочитати. Про Україну те що об´єдналися з росією нажаль ( не дай Бог ) а про світ там багато подій почитайте в вікіпедії.
Ще про професії які більше не потрібні,про контроль держави, про цифровізацію, видалення імплатнів в тіло
Играю_на_кларнете
• 23 октября в 22:01
Ответ дляАноним Советчик
Гос секретарь тоже самое
Война в Украине. Зеленский
Передел территорий
Концовка не очень
Война в Украине. Зеленский
Передел территорий
Концовка не очень
До речі а чим госсекретао закінчився . Так і не додивилася
freedom_2015• 23 октября в 22:02
2024 рік. Трамп удруге став президентом, Єлизавета II померла, Китай будує штучний острів Хон Ша Дао у спірних із Америкою водах і влаштовує там військову базу. В Україні 97 % виборців проголосували за об´єднання з Росією.
Вже не співпало ))))
Аноним Советчик• 23 октября в 22:04
Ответ дляИграю_на_кларнете
США с путиным поделили Украину
В кабинете на карте. Правда, тот там был женщиной
А Зеленский сбежал.
Это тот сезон, что касался Украины
А Зеленский сбежал.
Это тот сезон, что касался Украины
Играю_на_кларнете
• 23 октября в 22:05
Ответ дляАноним Советчик
США с путиным поделили Украину
А Зеленский сбежал.
Это тот сезон, что касался Украины
А Зеленский сбежал.
Это тот сезон, что касался Украины
Я це дивилася. А далі що було.?
Аноним Советчик• 23 октября в 22:06
Ответ дляИграю_на_кларнете
Я це дивилася. А далі що було.?
Про Украину больше ничего
Остальное уже так смотрела фоном
И давно было. Не помню толком
Остальное уже так смотрела фоном
И давно было. Не помню толком
Играю_на_кларнете
• 23 октября в 22:06
Ответ дляfreedom_2015
Вже не співпало ))))
Чому? Єлизавета померла. Хіба ні? Ще в 22 році. Трамп став президентом. Про острів не знаю. Про об´єднання то було в пізніших роках
freedom_2015• 23 октября в 22:08
Ответ дляИграю_на_кларнете
в 24 то було ,ну а королева було очікувано .Це таке співпадіння як пальцем в небо
Пушап Мі мі• 23 октября в 22:27
Ответ длякультУра
После слова концовка скобочки в другую сторону. В сериале годы, Украина как государство перестала существовать.
Эта_Шикарна)• 23 октября в 22:36
Ответ дляПушап Мі мі
Хм. Посмотрим, чем в реальности дело кончится. Еще ничего не ясно
Мавка• 23 октября в 22:40
Прсмотрела этот сериал в августе 2021 . Очень жутко было, когда события начали повторятся .... хотя в 2018 по поводу Украины, можно было догадаться . Война с 2014 .
Если даже президент Чечни хрен знает в каком году сказал, что рашка прийдёт воевать в Украину . Еб..ая ’имерия’ очень предсказуема .
Играю_на_кларнете
• 23 октября в 22:54
Ответ дляМавка
А табори для біженців з України в Європі. Там це теж є
Мавка• 23 октября в 23:04
Ответ дляИграю_на_кларнете
То что хуйло пойдёт полномасштабной все знали и понимали с 2014. Вопрос времени . Понятно, что будут беженцы в таком случае .
Несемо світло разом• 23 октября в 23:15
Ответ дляМавка
смотрела этот сериал тоже в августе 2021, поэтому, когда начали нагнетать с осени 2021 - полколупала мозг мужу чайной ложкой, и выехали всей семьей, до полномасштабного.
Мадам госсекретарь еще
Мавка• 23 октября в 23:37
Ответ дляНесемо світло разом
Мадам госсекретарь еще
Вот! А то тут все кричат, что не успели выехать, ждали ’ шашлыков’ . Мозги надо включать и тогда всё можно успеть )
Несемо світло разом• 23 октября в 23:50
Ответ дляМавка
мозги надо в принципе всегда включать ( прибивки и ковидло туда же) , у меня были знакомые которые пакеты с гречкой спиртом протирали.
для меня это ай-кью ниже плинтуса, как и те, кто предлагает надеть шапочку из фольги
этим хоть из рупора под окном ори, что пора валить, будут на шашлыки собираться)
извините, ждущие 4й год мира в Украине для меня из этой-же песочницы