Слава богу не продовжилось саллівансько байденівське соплє жування на 10 років уперед. Нарешті хаос для Європи- куди їм тепер діватись? Якшо ми їхня єдина гарантія безпеки. Трамп уходе в закат і Європі пора повзросліти.
Удари по нпз і провокації всередині росії тільки завдяки позиції трампа і його бажанню зайняти місце росії в Європі. І на том спасіба. Шо це не байденівській трьоп - ми будем з вами до кінця.
Нарешті визначеність в тому, що буде хаос. Для всіх. А не салліванський застой і європейське спокійне існування з тиквенним латте і глибоким занепокоєнням
Прокофіївна• 28 сентября в 12:05
Трамп повністю вивів всі гуманітарні програми, тобто перестав допомагати мирному населенню, що постраждало. До нашого мирного населення, до тих, хто втратив все він байдужий. Особисто мені став огидний одяг з їхніми лого,якась відраза.
Ответ дляПрокофіївна
Сша всім помагає крім своїх громадян
Німеччина скоро тоже піде по тому шляху
Ответ дляПрокофіївна
А должен был помогать?
Ответ дляПрокофіївна
одяг з лого Трампа?
Ответ дляvinika
Поощряет тем, что прекратил поставки оружия нам, что отдал налево согласованное для нас? Или тем что лобызается с уйлом?
Усі поставки засекречені і робляться винятково на запит українців а не як раньше
Сша усьому світу розпиздять шо дадуть три абрамса. А те шо проситься - ми подумаєм
Трамп цинік і людина низької моральності
Бо гроші передусім
А не люди
Документ Будапешський меморандум підписували США
А тепер не хочуть відповідальність нести
Гуманітарні ініціативи майже припинено
США гарант світового порядку, але без цінностей, які зраджує їх лідер, це сигнал світу до безладу, а росіі до масштабування її безчинств
Бо гроші передусім
А не люди
Гуманітарні ініціативи майже припинено
diamond_shop• 28 сентября в 12:32
Ответ дляok1904
Трамп не заперечує ударам по нпз. Ви це мали на увазі?
це здається, єдине його велике досягнення, щоправда, незрозуміло, чим би він міг заперечити? по НПЗ ми б´ємо власною зброєю! так що всі в сад, він просто не може нічого вдіяти бо за цей час він вже
- вимикав нам допомогу ще до виборів
- вимикав тричі поставки, що ще при Байдені були погоджені
- вимикав розвідні дані
й нічого не сталося, всі продовжили воювати .а його заплювали власні виборці, якщо воно ще буде нам заважати, те руде нещастя, то його партія наступного року програє більшість у Конгресі й йому особисто буде непереливки
тому й мовчить, а нам він не допомагає нічим, й навіть ту допомогу, що обіцяв продати за гроші, його кончений Елбрідж Колбі дуже довго гальмував .але вже європейці мабуть натисли, бо якого фіга? заплатили гроші, а зброї нема
- вимикав нам допомогу ще до виборів
- вимикав розвідні дані
diamond_shop• 28 сентября в 12:32
Ответ дляТайТаке
Сегодня парламентские выборы в Молдавии
в Молдові!
diamond_shop• 28 сентября в 12:33
Ответ дляТайТаке
Не умничайте.
Сами молдаване говррят Молдавия
я їй попитаю, не вас